DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #84421  autor: Mstr
 05 lip 2006, 23:15
Witam serdecznie.
Niedawno kupiłem w Szwabii telefon SGH-Z500V. W związku z faktem, że nie za bardzo ogarniam tego telefonu na razie (m.in. przez niemieckojęzyczną instrukcję) prosiłbym o kilka podpowiedzi.

1) Czy litera "V" w nazwie to oznaczenie że jest sprzedawana w siecii Vodafone? Czy czymś się różni od modelu Z500?

2) Jak/czy można pozbyć się nazwy operatora? Zajmuje 1/3 ekranu i niszczy wrażenia wizualne z tapetki ;)

3) Czy to normalne, że przy używaniu Bluetooth'a, a konkretnie programu IVT BlueSoleil, nie można wgrać plików na kartę Transflash tylko do pamięci telefonu? Trochę w sumie kłopotliwe jest wrzucanie tu, a potem przenoszenie na kartę... 2 razy więcej czasu człowiek marnuje ;)

4) NAJWAŻNIEJSZE :lol: Mam kupę gierek java, a nie potrafię umieścić ich w komórce :/ Ani w Bluetooth'ie, anie w PC Studio nie ma katalogu w którym można wrzucić te pliczki jar i jad... A jak umieszczę w np. "inne pliki" to nie da się przekopiować/przenieść do folderu z grami... Pytanie więc jest takie: Jak wgrać te gierki?

Wiem że to błachostki, ale jajk już dałem trochę haj$u (dużo jak na możliwości studenta, hehe) za tą komórkę to chciałbym full opcję... A gierki na wykładach bardzo się przydają ;)

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

 #84472  autor: Gela
 06 lip 2006, 11:20
1) Nie jestem pewny ale chyba tak. Rózni się firmwarem czyli takie jakies ikonki od vodafone itd.
2)Zobacz w ustawieniach wyświetlacza a jak nie ma to z wapstera ściągnąć mozna przeźroczyste logo.
3) Spróbuj w ustawieniach telefonu > ustawienia USB i tam pamięc masowa. (nie wiem czy tak masz ale ja mam na d600 wiec moze byc podobnie)Potem ci wykrywa jako dysk wymienny i przenosisz na ten dysk.
4) Nie wiem, moze podziala http://box.szwajcarska.pl/d600/java.html a nawet powinno :?
 #91519  autor: Dominik790
 03 sie 2006, 22:25
Czesc witam mam samsunga z500v chcę go połączyc z komputerem przez program blusoleil i kiedy komputer znajdzie telefon to sie łączy i łączy i nie może połączyc błagam powiedzcie mi jak to zrobic żeby było chociarz widac co mam na telefonie napiszcie to tutaj na stronie albo na gg 5858910 :smt010 :smt010 :smt010 :cry:

 #91754  autor: Przemek
 04 sie 2006, 15:25
Litera V przy modelu pojawia się również przy Motorolach np. oznacza to niewielkie ingerencje w soft telefonu przez Vodafone. Technicznie niczym się nie różnią.

 #116988  autor: M.A.T.I
 25 paź 2006, 18:01
Witam.
Mam od wczoraj Samsunga Z500V i niestety nie mam płytki do niego :/ Czy może ktoś napisać jaki jest najlepszy program do tego telefonu?
Pozdro

nie mam ambicji aby być najbogatszym, nie mam potrzeby by ktoś z zazdrością patrzył.

 #117086  autor: Neutrine Ray
 25 paź 2006, 21:15
M.A.T.I pisze:Witam.
Mam od wczoraj Samsunga Z500V i niestety nie mam płytki do niego :/ Czy może ktoś napisać jaki jest najlepszy program do tego telefonu?
Pozdro
Cell Phone Manager, Samsung Mobile Tools, Samsung PC Studio 3.1, MobilEdit!

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #117089  autor: M.A.T.I
 25 paź 2006, 21:27
Neutrine Ray
Dzięki wielkie :)
zaraz coś pochytam :)

nie mam ambicji aby być najbogatszym, nie mam potrzeby by ktoś z zazdrością patrzył.

 #117503  autor: Neutrine Ray
 26 paź 2006, 22:06
Sprobuj jeszcze EasyGPRS.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #117782  autor: M.A.T.I
 27 paź 2006, 17:48
Neutrine Ray pisze:Sprobuj jeszcze EasyGPRS.
okej dzięki :)
ale chyba najszybszym sposobem jest czytnik kart :) (osobiście mam karte 512)
Pozdro

nie mam ambicji aby być najbogatszym, nie mam potrzeby by ktoś z zazdrością patrzył.