DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #175957  autor: kali
 20 kwie 2007, 23:48
Mam pytanie czmeu bateria mi trzyma tylko jeden dzien.Moj kolega takze sobie wziol z playa tylko Z630 i mi bateria trzyma spokojnie tydzien a tutaj jeden dzien i lipa???Mozna cos na to poradzic??Bateri tych telefonów duzo sie nie róznia pojemnoscią


Poprawiłem nazwę tematu na właściwą.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 07:39 przez kali, łącznie zmieniany 1 raz.

 #176050  autor: Forest
 21 kwie 2007, 11:41
Za dużo się nim bawisz :P

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #176661  autor: Neutrine Ray
 23 kwie 2007, 00:11
Jesli telefon nowka, przy zalozeniu ze wyswietlacz dzieki zabawie nie pali sie caly dzien, to reklamuj. Tak nie powinno byc, niektore Samsungi maja wadliwie funkcjonujacy firmware i i sa problemy z bateria, Rada jest zmiana softu.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #178295  autor: D@m1@n
 28 kwie 2007, 18:09
Mam pytanie czy w samsungu z630 jest słaba bateria bo słyszałem ze jest szajska wiec?? Jaka dobra czy niee?? :?

"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Bądźcie cierpliwi, a znajdziecie rozwiązanie!

 #178306  autor: GSM_Maniak
 28 kwie 2007, 18:43
Wszystko zależy od tego jak go używasz. Niektórym rozładuje się po jednym dniu, a niektórzy spokojnie mogą nie ładowac telefonu przez tydzień. Duży wpływa też ma odległość od nadajnika, czyli zasięg sieci.

 #178668  autor: Neutrine Ray
 29 kwie 2007, 21:43
Podstawowa sprawa tutaj jest zdanie sobie sprawy ze kazdy nowoczesny telefon wyposazony w TFT z 256k (i wzwyz) kolorow w rozdzialce 240x320 nie bedzie pracowal dlugo. To wyswietlacz zuzywa ok 70% energii. Do tego dochodza dzwieki, aktywne uslugi (GPRS, UMTS, HSPDA, etc...), korzystanie z lacznosci np. BT, iRda, gry, pisanie mesow, robienie zdjec, sluchanie muzyki, parametry sygnalu...
Generalnie im wiecej "bawisz sie" telefonem (a zwlaszcza podswietlasz LCD) tym krocej bedzie trzymac bateria, dla nowych telefonow wynik 3 dni przy zabawie to prawdziwy sukces :)

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga