DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #170400  autor: Drzazga
 05 kwie 2007, 12:06
chodzi o kartę Trans Flash


Poprawiłem nazwę tematu na właściwą.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 13:05 przez Drzazga, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.foto-tel.pl/

 #170403  autor: JacekS
 05 kwie 2007, 12:09
Drzazga pisze:chodzi o kartę Trans Flash
Powinna pojsc bez problemu

 #170510  autor: Drzazga
 05 kwie 2007, 13:45
ślicznie dziękuję za info... :)

http://www.foto-tel.pl/

 #170698  autor: Neutrine Ray
 05 kwie 2007, 18:14
jacenty1812 jestes najgorszym rodzajem spamera jaki istnieje. Jeszcze raz bedziesz pisal takie idiotyzmy to postaram sie zebys w dziale Samsunga nie napisal nic wiecej! Jakim prawem z taka pewnoscia komukolwiek mowisz ze Z400 obsluguje karty 2Gb!?! Nie masz zielonego pojecia o tym, wiec nie narazaj ludzi na starty finansowe tylko dlatego ze "musisz" cos napisac!

Drzazga maksymalna karte jaks bezproblemowo moze obsluzyc Z400 to 1GB, ten telefon projektowany byl w ogole pod 512MB! Jezeli w ogole zobaczy2GB to i tak nie bedzie z nim poprawnie wspolpracowal, beda klopoty z wgrywaniem i zgrywaniem plikow, operacjach na nich, zawieszaniem etc.
Kup jesli musisz dwie karty po 1GB.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #171528  autor: rytelux
 07 kwie 2007, 19:27
skoro to jest temat o kartach to mam pytanie. kupilem z400 w play dostalem karte 512mb i nie chce mi pojsc tzn wogole telefon ani laptop jej nie wykrywa. poszedlem do play zeby mi cos z tym zrobili. powiedzieli ze nie wiedza co zrobic. czakam na odpowiedz juz tydzien i nic nie wiedza. nie wzieli jej na gwarancje nic tylko ja sprawdzili przy mnie czy faktycznie jej telefon nie wykrywa.co moge jeszcze zrobic??

 #171532  autor: Neutrine Ray
 07 kwie 2007, 19:33
Podstawowe pytanie czy karta byla formatowana? Choc jesli nie wykrywa jej zadne urzadzenie (postuluje bys sprawdzil jeszce w jakims czytniku, podz np. do sklepu komputerowego i popros), to wielce prawdopodobne ze karta jest uszkodzona fabrycznie.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #171534  autor: rytelux
 07 kwie 2007, 19:37
probowalem ja formatowac ale jej nie wykrywa. sprawdzana byla w 3 czytnikach. uszkodzona fabrycznie jest to bardzo prawdopodobne ja im to mowilem ale oni nic w zwiazku z tym nie robia.

 #171545  autor: Neutrine Ray
 07 kwie 2007, 20:06
Karta powinna byc objeta gwarancja i w razie wady fabrycznej naprawiona lub wymieniona (wymieniona bo tego sie praktycznie nie naprawia). Sprawdz co bylo w warunkach umowy.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #171552  autor: rytelux
 07 kwie 2007, 20:12
ok dzieki wielkie

[ Dodano: 2007-04-13, 08:24 ]
bylem w play i zrobilem im awanture ze jeszcze nie wiedza co zrobic. kazalem zawolac kierownika a ten jak przyszedl wyciagnal mikarte z innego telefonu i wymienil mi ta uszkodzona. ta karta dziala tylko nie moge z niej odczytac plikow mp3 nagranych na kompie. formatowalem kilka razy karte i nic. dlaczego tak sie dzieje????

 #174274  autor: kamil1221
 15 kwie 2007, 17:00
Mam pytanie - czy to wina telefonu czy karty że nie działają poprawnie.
Przymierzam się do kupna tego telefonu ale jak czytam takie coś to sam nie wiem co o tym myśleć.
Tak mają wszystkie samsungi czy tylko on miał jakiś beznadziejny model ?
Ogólnie funkcje telefonu są ok ale jak mam mieć problemy z kartami pamięci to dziękuje bardzo (już i tak mnie trochę zniechęciło wgrywanie javy po przez modyfikacje softa).

Jeszcze jedno czy Bluetooth odbiera elementy takie jak obrazki, dźwięk itp. czy działa podobnie jak IrDA w samsungach ?

 #174416  autor: Neutrine Ray
 16 kwie 2007, 01:54
Wymagania dla poprawnego dzialania kart w telefonie:

Najmniej zgloszonych problemow dotyczy kart SanDiska.
Dla pewnosci zawsze nalezy miec mozliwie najnowszy firmware.
Karta musi byc sformatowana systemie FAT16
Nazwy kataloo?w/plikow maja max. 20 znakow (tylko z formatu GSM).

Jezeli te warunki sa spelnione,a karta dziala normalnie w innych uzadzeniach to wina lezy po stronie telefonu.

Co do pytania Kamila, nie powienienes miec obaw, nie slyszalem o masowych problemach z karta w Z400, wydaje mi sie ze user ma po prostu pechowy model.
BT w Z400 dzial "normalnie" obsluguje pelna transmisje plikow ;)

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga