DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #213580  autor: babeo
 18 sie 2007, 23:17
witam,

czy ktoś miał może styczność z tym telefonem? Interesują mnie wszelkie opinie na jego temat :-)

 #234068  autor: grejpfrutowy
 18 lis 2007, 09:37
Mam ten telefon od kilku dni i jestem bardzo zadowolony - ma wszystko czego mi potrzeba podczas codziennego użytkowania. Cienki i lekki, nie czuć go w kieszeni. Wygodna i dość intuicyjna obsługa, wyraźny i czytelny wyświetlacz (przesiadłem sie na niego z Siemensa obsługującego 256k kolorów, a tu mimo że 65k to odnoszę wrażenie że jest lepiej). Oczywiście nie jest to telefon bez wad, które są zauważalne po tak krótkim okresie użytkowania, ale dla mnie do przeżycia (dzwonki tylko w pamięci telefonu, 4 dźwięki sms, ogranicznik list odtwarzania - max 4 po 30 utworów i kilka jeszcze drobnych niedociągnięć). Jednak za pieniądze jakie mnie kosztował stwierdzam że był to bardzo dobry wybór.

 #242817  autor: babeo
 30 gru 2007, 14:12
grejpfrutowy, a jak z javą? Tylko przez wap? Ile wytrzymuej Ci bateria?

 #246828  autor: darius
 21 sty 2008, 15:40
RATUNKU!!!!!!!! CZY WIECIE JAK WYł. DźWIęK PODCZAS POLąCZEń???? JEST WYCISZONY, A TEN DźWIęK JEST DALEJ!!!! :( NAWET NIE MOGE MIEć GO W SZKOLE, BO JAK KTOś BEDIE SIE DO MNIE DZWONIł, TO PO ZAKOńCZENIU POłąCZENIA JEST DźWIęK!!!! JAK KTOś WIE JAK TO USUNąć TO PROSZę O ODPOWIEDź!!!!!!!!!