DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
 #104098  autor: Tragedya
 09 wrz 2006, 22:00
Nie wiem co takiego strasznego bylo w tamtym temacie :| Rownie dobrze mozna zakazac umieszczania linkoe do jakichkolwiek stron bo byc moze kiedys pojawi sie tam cos nielegalnego :/
Wendzior widze ze szybko sie zarejestrowales na forum skoro wiesz ile bylo tam plyt.

Prosze bardzo:

Strajk
Zabili mi zolwia
Kobranocka
Farben Lehre
5seconds
Akurat
Cela nr 3
Bunkier
Koniec swiata
SKA-P

Dziwnie sie przyjelo ze cos co nazywa sie "plyta" musi byc chronione prawem autorskim. Zapewniam ze 90% wykonawcow plyt znajdujacych sie na tamtej stronie p****i "prawa autorskie". Wolnosc.

 #104204  autor: Przemek
 10 wrz 2006, 09:02
No nie wiem czy tak do końca jest tak jak mówi. Sądzisz, że robią to charytatywnie?

 #104207  autor: ywis
 10 wrz 2006, 09:09
A ja powiem tak, ten dział to w ogóle pomyłka jak dla mnie, w końcu to jest forum o tematyce telefonów i sieci z nimi związanych, itp.
Druga sprawa, to na każdej stronie sa prawa autorskie i takie ściąganie jest wbrew przepisom, bo po 24h powinieneś to usunąć, nie wiem... ale ja mam takie odczucie, że podawanie takich linków może tylko zaszkodzić, aniżeli wzbogacić baze o nowych użytkowników telepolis.