DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.

 #731021  autor: Żureczek
 08 lip 2014, 10:19
Ja rzadko spotykam się ze świetnymi promocjami podczas wakacji. Ale być może to kwestia tego, że kiepsko szukam, albo nie mam po prostu szczęścia.

 #734933  autor: smartek
 25 lip 2014, 08:58
Tyronkaset pisze:Podczas wakacji naprawdę można spotkać świetne promocje. dużo ludzi wówczas wyjeżdża i zazwyczaj jest mniejsze zainteresowanie, więc robią wszystko by przcyciągnąć klientów.
Różnie to bywa, bo często to czyszczenie magazynów z pokrytego kurzem sprzętu.

 #734950  autor: rollek89
 25 lip 2014, 09:55
No czasem te promocje nie są jakieś super zachęcające. Mi najbardziej rzucają się w oczy hotshoty w xcomie czy komputroniku.
 #768027  autor: sakwa
 05 gru 2014, 19:08
z tego co się orientuję to największe promocje są w nowym roku i przed okresem wakacyjnym, gdyż w wakacje i po wakacjach pojawia się dużo nowości sprzętowych i trzeba wyczyścić magazyny.
 #847414  autor: kowalek87
 26 sty 2016, 14:39
kowalek87 pisze:a jesteście w stanie pomóc mi i doradzić jak się sprawdzają soundbar'y z panasonica?
Podbijam raz jeszcze, miał ktoś do czynienia z soundbar'ami z panasonica?