DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #710473  autor: TestaroSSa
 15 kwie 2014, 17:37
Witam
Chciałbym tanim kosztem polepszyć dźwięk z mojego starego panasonica. Nie mam wysokich wymagań ani cudów nie oczekuje. Ze względu na mniejszą ilość kabli postanowilem zakupić jakiś soundbar. Za odtwarzacz filmów służy mi minix neo x5 a tv idzie od UPC. W oko wpadły mi takie modele
SAMSUNG HW-F350
SOUNDBAR PHILIPS HTL2160/12
Który sprzęt okaże się lepszy ?. Philips zbiera dobre opinię. Samsung nie ma bluetooth. Nie znam się a badziewia nie chce kupić. Chciałbym jakoś to zamontować aby dźwięk mieć i w minixie i na kablówce bez zbędnego przekładania kabili
Niestety kolejny, dodatkowy pilot będę musiał przeboleć...

"It's not who I am underneath, but what I do that defines me."

 #714288  autor: sakwa
 29 kwie 2014, 23:10
W okolicach 300zl to nic dobrego raczej nie kupisz co by grało lepiej od telewizora. idealnym soundbarem dla mnie jest sprzęt LG, a dokładnie LG NB3730A. Sprzęt na wypasie. Byłem na odsłuchu, rewelka.

 #715518  autor: smartek
 07 maja 2014, 08:25
Również uważam, że sprzęt za 300 zł nie da dużej poprawy. W sumie to zależy jak stary masz obecny sprzęt. Może opłaca się kupno nowego TV + soundbar?

 #716873  autor: sakwa
 13 maja 2014, 11:55
smartek pisze:Również uważam, że sprzęt za 300 zł nie da dużej poprawy. W sumie to zależy jak stary masz obecny sprzęt. Może opłaca się kupno nowego TV + soundbar?
To też zależy jaki miałby to być telewizor. Gdybym miał kupować soundbar i Tv to wziąłbym jednej firmy np. LG. Firam ta produkuje jedno i drugie.

 #717155  autor: smartek
 14 maja 2014, 09:30
TestaroSSa posiada Panasonica. Zawsze może zrobić tak jak ja, czyli w tym wypadku kupić soundbar, a za jakiś czas telewizor. W tym wypadku LG będzie lepszy od Phillipsa, który niestety ma słabe oprogramowanie, choć obraz całkiem niezły.

 #717342  autor: sakwa
 14 maja 2014, 20:01
smartek pisze:TestaroSSa posiada Panasonica. Zawsze może zrobić tak jak ja, czyli w tym wypadku kupić soundbar, a za jakiś czas telewizor. W tym wypadku LG będzie lepszy od Phillipsa, który niestety ma słabe oprogramowanie, choć obraz całkiem niezły.
Ostatnio na iBoodzie rzucili sprzęt LG i Samsunga. LG się rozszedł na pniu. Samsung nie. Dobre nie?

 #718499  autor: smartek
 19 maja 2014, 09:20
A co rzucili? TV czy smartfony?

 #718751  autor: sakwa
 19 maja 2014, 22:41
smartek pisze:A co rzucili? TV czy smartfony?
Sprzęt rtv, między innymi były telewizory.

[ Dodano: 2014-05-19, 22:46 ]
a tak w ogóle to w nowej promocji LG można dostać 6 miesięcy dostępu premium do spotify https://spotify.zgranapara.com/index.html

 #718821  autor: smartek
 20 maja 2014, 09:54
Promocja tylko do 30 czerwca, a sprzęt chciałem kupić po wakacjach, jak te wydatki mnie już miną.

 #719257  autor: sakwa
 22 maja 2014, 08:44
smartek pisze:Promocja tylko do 30 czerwca, a sprzęt chciałem kupić po wakacjach, jak te wydatki mnie już miną.
Może promocja będzie przedłużona ale nie nastawiałbym się na to. Jak masz możliwość to korzystaj.

 #719278  autor: smartek
 22 maja 2014, 09:51
Tego typu zakupy lepiej robi się po wakacjach. Przynajmniej w moim przypadku, wtedy wiem ile mogę wydać. W sumie racja, bo jedne promocje kończą się, a inne rozpoczynają.

 #719370  autor: sakwa
 22 maja 2014, 13:42
smartek pisze:Tego typu zakupy lepiej robi się po wakacjach. Przynajmniej w moim przypadku, wtedy wiem ile mogę wydać. W sumie racja, bo jedne promocje kończą się, a inne rozpoczynają.
Po wakacjach producenci zaczynają myśleć o świętach bożego narodzenia i też może byc przestój z promocjami. Najlepsze okazje ze sprzętem to na początku roku widziałem, bo producenci przygotowują się na wprowadzenie nowych modeli i produktów.

 #719508  autor: smartek
 23 maja 2014, 08:20
A niekoniecznie. Choć obecnie z promocjami to różnie bywa.
Kiedyś często od około drugiej połowy sierpnia, aż do początków grudnia duże sklepy często "czyściły" magazyny promocjami, bo chciały mieć miejsce na nowsze modele.

 #720455  autor: sakwa
 28 maja 2014, 08:29
smartek pisze:A niekoniecznie. Choć obecnie z promocjami to różnie bywa.
Kiedyś często od około drugiej połowy sierpnia, aż do początków grudnia duże sklepy często "czyściły" magazyny promocjami, bo chciały mieć miejsce na nowsze modele.
No też prawda. Inna sprawa jest taka że robią promocje właśnie w okresie wakacyjnym bo obroty w sklepach spadają (ludzie jadą na wakacje itd. Mało kto myśli o poważniejszych zakupach). A taka promocja w pewnym sensie może przybliżyć cię do kupna, chociażby audio od LG.

 #730039  autor: Tyronkaset
 04 lip 2014, 09:28
Podczas wakacji naprawdę można spotkać świetne promocje. dużo ludzi wówczas wyjeżdża i zazwyczaj jest mniejsze zainteresowanie, więc robią wszystko by przcyciągnąć klientów.

 #731021  autor: Żureczek
 08 lip 2014, 10:19
Ja rzadko spotykam się ze świetnymi promocjami podczas wakacji. Ale być może to kwestia tego, że kiepsko szukam, albo nie mam po prostu szczęścia.

 #734933  autor: smartek
 25 lip 2014, 08:58
Tyronkaset pisze:Podczas wakacji naprawdę można spotkać świetne promocje. dużo ludzi wówczas wyjeżdża i zazwyczaj jest mniejsze zainteresowanie, więc robią wszystko by przcyciągnąć klientów.
Różnie to bywa, bo często to czyszczenie magazynów z pokrytego kurzem sprzętu.

 #734950  autor: rollek89
 25 lip 2014, 09:55
No czasem te promocje nie są jakieś super zachęcające. Mi najbardziej rzucają się w oczy hotshoty w xcomie czy komputroniku.
 #768027  autor: sakwa
 05 gru 2014, 19:08
z tego co się orientuję to największe promocje są w nowym roku i przed okresem wakacyjnym, gdyż w wakacje i po wakacjach pojawia się dużo nowości sprzętowych i trzeba wyczyścić magazyny.