DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

 #289846  autor: kowcio
 24 wrz 2008, 21:21
MADMAX pisze:Teraz czaję się na "Babylon A.D."
Ja chyba w piątek wybiorę się do kina właśnie na ten film ;)

 #289867  autor: vinc
 24 wrz 2008, 23:24
KONIECZNIE "Diuna" D. Lynch'a jednak tylko i wyłącznie po przeczytaniu książki F. Herberta "Diuna" polecam i zachęcam :wink:

Obrazek

 #290969  autor: adiq1033
 04 paź 2008, 09:26
Zachęcam do obejrzenia filmu dokumentalnego pt. Metal.

Obrazek

Cena w sklepach Empik, ok. 25-30 zł :-) Film przedstawia całą historię muzyki metalowej, po dzień dzisiejszy. Zwraca uwagę na zmiany, które zaszły w Heavy Metalu przez ostatnie lata. Narodzenie się nowych gatunków, charakterystyczny styl ubioru, kultura, wiara, jej sens i przekaz. Udzielono wywiadu m.in. z Tony Iommi ( założyciel legendarnego zespołu Black Sabbath, od którego wszystko się rozpoczęło ), Bruce Dickinson ( wokalista Iron Maiden ), czy chociażby Rob Zombie.

Rewelacyjny materiał. Obejrzałem go. Jestem nich zachwycony. Polecam ;-)

 #352778  autor: Nakham
 16 sie 2009, 11:29
Jesli chodzi o komedie to moimi ulubionymi są "szklanką po łapkach" i "dzień świstaka"
jesli chodzi o horrory to "lustra" albo "widmo" jesli o filmy akcji to "kod dostepu" albo "sekcja 8" jesli chodzi o filmy tarantino to "4 pokoje" i "pulp fiction" jesli o biograficzne to "the doors" a jesli o musicale to "hair" o i jeszcze fantasy "gwiezdne wojny 1-6" i "władce pierscieni"

:D moje ulubione :P

---------------------------------------------
Witaj w PLAY w czym Ci moge pomoc?

 #356200  autor: zbychoo
 29 sie 2009, 19:03
z komedii to polecałbym ostatnie animowane, wszystkie Shreki, Madagaskary itp. naprawdę świetna zabawa a do tego dla każdego członka rodziny.

 #356475  autor: Vieslav
 30 sie 2009, 22:26
Ja polecę American Beauty. Film zrobił na mnie ogromne wrażenie, a dosyć ciężko sprostać moim wymaganiom :lol: . Widziałem kilkanaście razy i jeszcze mi się nie znudził.
MADMAX, druga część X-files nie jest zachwycająca. Zmarnowali cały klimat wokół tego tytułu. To chyba tak na zakończenie 9-ciu sezonów i udanej pierwszej kinówki (coś jak zejście ze sceny "na odczep" dla fanów). Mgła jest beznadziejna.
Jakie ekranizacje są z udziałem Jason Voorhees`a ?
Jest 10 części Piątku 13-tego oraz Freddy vs Jason (Freddy z Koszmaru z ulicy Wiązów). Tylko nie zaczynaj od remake'u pierwszej części Friday 13th bo się zniechęcisz. Zrobili z tego filmu ścierwo, ni jak nie oddaje klimatu oryginału.

 #356595  autor: Wieczor1
 31 sie 2009, 13:11
PANOWIE PANOWIE!!!

A co z Pulp Fiction?? Film ktorego nie da sie opowiedziec i o ktorym kazdy z nas chyba juz cokolwiek slyszal... Fantastyczna obsada, swietny scenariusz, teksty i zabawa aktorow podczas krecenia tych wszystkich scen- the best film ever...

Ktos pisal o Amityville Horror... powiem ze po pierwszym obejrzeniu go rowniez twierdzilem ze jest dobry... mimo wszystko czas "leczy rany" i polecam Omen ;) Ale to jest na prawde hardcore.

"Piekny Umysl" to z kolei piekna historia o geniuszu- Nobliscie oparta na faktach, znakomicie odtworzona przez genialnego aktora.

Jesli chodzi zas o zwroty akcji i o filmy, ktore zapieraja dech w piersi to "trylogia" Bourne'a oraz "Siedem" z Samuelem L Jacksonem i Bradem Pittem.

Na marginesie dodam "Godfather"- zwlaszcza I i III czesc. Marlon Brando i Al Pacino przechodza samych siebie w tworzeniu niezapomnianego klimatu, ktory jest w stanie udzielic sie czlowiekowi na dluzej.

"When the men lies, he murders some part of the world(...) cannot the kingdom of salivation take me home"

 #356602  autor: malsssh
 31 sie 2009, 13:27
Ojj tak :) Polecam obejrzeć sobie całą trylogię Godfather'a w jedną noc. Można stracić kontakt z rzeczywistością ;-)

Pozdrawiam

 #356605  autor: asurbanipal
 31 sie 2009, 13:39
Ja polecam film Droga do szczęścia z DiCaprio i Kate Winslet, oraz 7 dusz z Willem Smithem.
Pulp Fiction to chyba najlepszy film jaki widziałem. Za mocny jest .
Poza tym Kac Vegas- świetna komedia, i jeszcze Vicki Christina Barcelona Woodiego Allena, fajny film z dobrymi aktorami i pięknymi zdjęciami z Hiszpanii.

[ Dodano: 2009-08-31, 13:40 ]
W woli sprostowania w Siedem gra Morgan Freeman :)

MORDOR- zamek Szkieletora ?