DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
 #176568  autor: RobertX
 22 kwie 2007, 20:36
Mam takie pytanie... widzieliscie, co sadzicie ???

Ogladalem to niedawno i.... dno jak dla mnie. Przeczytalem ksiazke i spodziewalem sie filmu na miare Wladcy Pierscieni. Sadze, ze jesli ktos nie przeczytal ksiazki to sie nie polapal o co chodzi w tym filmie. Nic sie w filmie nie zgzadza - w ksiazce bylo zupenie inaczej... We Wladcy pomineli tylko kilka malowaznych scen a tu rezyser zminil opowiesc... Z ksiazki pozostali jedynie bohaterowie i glowny watek - byl sobie chlopak i znalazl jajo, a poza tym to inna opowiesc.

 #176766  autor: mol
 23 kwie 2007, 15:19
Dokładnie, film a książką to chyba dwa różne twory... Wiele się nie zgadza ...

 #176774  autor: RobertX
 23 kwie 2007, 15:26
Raczej malo co sie zgadza ;) Nawet do tego stopnia, ze rzeczy dzieja sie w roznej kolejnosci.... Ehh Niestety producenci oddali film partaczowi... Sadzem, ze gdyby zabral sie za to Peter Jackson to bylby inny efekt, w koncu ma doswiadczenie w tych klimatach ;)

 #176781  autor: mol
 23 kwie 2007, 15:41
Według mnie ten film może sie spodobać osobom, które nie czytały ksiązki :)

 #176783  autor: RobertX
 23 kwie 2007, 15:50
Moze... o ile sie polapia co i dla czego... ;) Ja jak ogladalem to na sile do konca zostalem i tylko sie wkur.....

 #176787  autor: gomez1982
 23 kwie 2007, 15:57
Nie czytałem książki a film mi się nie podobał bo wkurzyło mnie że tak ciekawy klimat można zamknąć w 1,5 godziny.Zgroza jak dla mnie.Moim zdaniem to jest niewypał a jak dalsze części też takie będą to wiem już czego nie oglądać.

 #176794  autor: RobertX
 23 kwie 2007, 16:16
gomez1982 pisze:wkurzyło mnie że tak ciekawy klimat można zamknąć w 1,5 godziny.
Klimat jak klimat ale tak dluga i rozbudowana historie. Tam nie ma nawet polowy tego co w ksiazce ;) A szkoda bo mkoglbybyc hit ;)