DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #62514  autor: Pablo Romero
 22 mar 2006, 10:32
Mam zalanego Samsunga X-480. Po wysuszeniu dziala ale nie mozna wcisnac zadnego przycisku. Sprawa wyglada nastepująco: Mam na niego jeszcze dosc dlugo gwarancji a nie chce jej stracic. W takim razie gdzie mam zaniesc telefon? Koszty nie graja roli.

"Chcieliście wydymać Freda? Teraz Fred wydyma was..."

 #62516  autor: zol82
 22 mar 2006, 10:34
Gwarancje już chyba straciłeś. Teraz to już nie ma różnicy gdzie zaniesiesz, czy do punktu serwisowego, czy do zwykłego komisu to i tak zapłacisz.

 #62593  autor: Dragon
 22 mar 2006, 18:07
chyba nie straci gwarancji jezeli naprawi to w autoryzowanym serwisie, tylko ze ksozty na pewno beda takie ze przewyzsza wartosc telefonu :P

 #62594  autor: zol82
 22 mar 2006, 18:09
całkiem możliwe, tylko czy warto?? :)
 #62654  autor: Pablo Romero
 22 mar 2006, 20:33
wlasnie odebralem maila z autoryzowanego punktu Samsung we wroclawiu ze nie podejmuja sie naprawy zalanych telefonow.
Akurat w tym przypadku pieniadze nie graja roli dlatego zainteresowalem sie autoryzowanym punktem.
Czyli nie ma opcji zeby naprawic telefon bez utraty gwarancji?

"Chcieliście wydymać Freda? Teraz Fred wydyma was..."

 #62658  autor: zol82
 22 mar 2006, 20:41
Skoro autoryzowany punkt Samsunga wogóle się tego nie podejmie, to oznacza że straciłeś gwarancje. No bo jak zaniesiesz do jakiegokolwiek komisu to już bedzie ingerencja w telefon.
Tak czy tak zostaje ci tylko komis.
Życze szczęścia