DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #159971  autor: evelinee
 07 mar 2007, 09:25
Witam wszystkich,


wczoraj mój ukochany zaproponował mi że na dzień kobiet, ale nie tylko:), kupi mi nowy telefon komórkowy. No i gdy oglądaliśmy telewizję, zauważyliśmy reklamę x520 w plusie, mix-tam mam też swój dotychczasowy telefon.

co sądzicie o nim? dodam, że telefon dla mnie powinien dobrze wyglądać, dzwonić i smsować:) nie zależy mi bardzo na fotkach bo mamy wspólny aparat cyfrowy;)

proszę, w miarę możliwości, o odpowiedź:)

pozdrawiam

eve

 #159994  autor: Neutrine Ray
 07 mar 2007, 12:12
nie jest to nalpeszy wybor jesli idzie o sms (Samsungi sa malo funkcjonalne jesli chodzi o pisanie i generalnie czeste sms-owanie), fottek najlepszych tez nie robi. Powiedz do jakiej kwoty mozesz pozwolic sobie wybrac telefon? Tylko na umowe w Mix-ie czy rownez sam aparat ze sklepu wchodzi w gre?

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #160082  autor: evelinee
 07 mar 2007, 16:48
hmm no wiesz, to jest problem, bo telefon ma mi kupić chłopak i umowiliśmy się tak, że mniej wyda na tela a to, co zaoszczedzi, tzn jakieś 200-300 zl przeznaczy na kilka moich rachunkow:)

telefon własnie potrzebny jest mi bajbardziej do dzwonienia i, nie ukrywam, smsowania. a czemu sądzisz że jest średni?

myślisz ze coś lepszego wynajde w promocji plusa?

http://www.plusgsm.pl/promocje/mix_w_plusie/

jak coś mozesz zaproponować to będę wdzięczna;)

 #160093  autor: Neutrine Ray
 07 mar 2007, 17:14
Jesli idzie o sms:

1. Samsung miesci max. 200 wiadomosci. (na niektorych simach plusa, telefon automatycznie zapisuje mesy na karcie i zapycha sie po 20 sms, zebuy przyszly nastepne tzreba usunac 20 z kaerty - rozne dziwne cyrki sie moga dziac)
2. wiadomosci nie sa automatycznie zapisywane w elementach wyslanych. tzreba recznie wybrac opcje "zapisz i wyslij" dla kazdego sms.
3. bardzo mala liczba slow i zwrotow w slowniku T9, ok. 200
4. Nie ma automatycznie wstawianych emotkikon.

Polecalby cos z SE np. K310i poniewaz:

1. Miesci znacznie wiecej sms
2. aurtomatyczny zapis
3. rozbudowant T9 z nielimitowana wrecz iloscia slp
4. Lista gotowych emotkon.

To tyle jesli chodzi o mesy.

Zainteresuaj sie jeszcze W300i.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #160281  autor: evelinee
 08 mar 2007, 05:34
hmmm no trafiają do mnie Twoje oceny;) nie powiem;)

to co, coś z tych dwóch wybrać, a w300i jak ma z tą klawiatura? bo widzialam że klawisze siejakby na siebie nakladają, nie wiem czy przy pisaniu smsów nie bedzie mi to sprawiało problemów :?:

ogólnie ja oceniasz/oceniacie mixa? bedzie ok??:)
mam nadzieje że tak, mi się podoba, jestem zadowolona i obyście i Wy byli

buźka
eve 8)

 #160328  autor: Neutrine Ray
 08 mar 2007, 12:15
Telefon jest generalnie maly, jezeli nie jestes kobieta o wielkich dloniach i paluchach to nie bedzie klopotow ;) Byc moze SE posiada mniejsze walory estetyczne niz Samsung, ale wg. bedzie lepiej pasowal do Twoich potrzeb.
Co do uslugi Mix, to mysle ze nie tu winnismy oceniac - nie ten dzial. Kazdy ma swoje preferencja ja np. uzywam tylko pre-paidow ;)

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga
 #160764  autor: evelinee
 09 mar 2007, 22:46
hmmm dzięki za Twoje komentarze, dają do myślenia. ale chyba wygrywa we mnie babski charakterek- chodzą mi po głowie ciągle te samsungi z koloropeutyki. a nie wiesz jak jest w nich z rozdzielczością zdjęć? myśle, że taki tel powininien mieć całkiem w porzo aparacik. hihi technika w końcu do przodu idzie.
buziaczki! :oops:

 #161508  autor: Neutrine Ray
 12 mar 2007, 01:59
Aparat: 640x480 (VGA), optyka standardowa wiec nie spodziewaj sie rewelacji, poza tym duzo zdjec nim nie narobisz - tylko 2,8MB pamieci ;)

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #161536  autor: evelinee
 12 mar 2007, 11:02
heh, chyba masz racje:) choć aparat tylko na jakies wyjatkowe okazje bym brala bo takto mam cyfróweczke:) chyba dzisiaj sobie pójde do salonu plusa i zastanowie sie nad K310i lub K600i, choć ten ostani jak mydelniczka wyglada:) kurcze, ale ten kolorowy samsung mi caly czas po głowie chodzi hihi :wink:


eve

 #161541  autor: Neutrine Ray
 12 mar 2007, 11:49
Najlpiej, pojdz i zbadaj organoleptycznie ;) przemysl jeszcze raz swoje priorytety ;)

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #162313  autor: evelinee
 15 mar 2007, 08:53
ok, byłam, sprawdziłam zakupiłam:) prawie jak veni vidi vici:) więc telefon mi się bardzo podoba, dobry wyświetlacz, smsy pisze się oki, kolorofon jest kolorowy i tyle:) od razu pakiet 5 tys smsów zakupiłam i można smsować:)

dzięki za porady:)