DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #346396  autor: Maly99
 13 lip 2009, 22:11
mam problem z d900, dzis rano zauwazylem, ze dziala tylko czerwona sluchawka. bylem w serwisie powiedzieli ze tasma i ze mam byc za godzine. przychodze a tu pan serwisant mowi ze tel byl zalany i nieda sie juz naprawic :| nie jest to mozliwe bo jeszcze wczoraj dzialal, co prawda uzywalem go podczasz deszczu ale spadlo na niego moze z 5 kropel. czy to moglo go tak zepsuc? czy jest szansa na naprawe ?
mam jeszcze jedno pytanie czy wimiana tasmy u Was tez kosztuje 60zl :roll: ?

 #346399  autor: kowcio
 13 lip 2009, 22:17
Maly99, mój ojcu miał tak z X480, rozmawiał jak deszcz padał i za 2 tygodnie telefon szlag trafił.
Więc jest to możliwe. Jak telefon był zalany, to ja proponuję go wywalić. Do niczego się nie przyda, chyba że sprzedasz baterię, ładowarkę, inne akcesoria, wyświetlacz itd. Nie opłaca się. A wymiana taśmy zalezy od serwisu. Czasami jest to 30 PLN, czasami 50 PLN. A jak widac czasem moze i kosztowac 60 PLN.

Także przykro mi bardzo. Ten telefonik jest dość cienki i niestety, kropekla spadnie na klawiaturę i koniec. Naprawiac nie ma sensu.

 #346400  autor: Maly99
 13 lip 2009, 22:19
kowcio, dzieki za szybka odpowiedz.