DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #327192  autor: marianosi
 03 kwie 2009, 13:13
Witam wszystkich, mam samsung D600 oraz kabel usb, z tego co wyczytałem na wejsciu usb model kabla to PCB113BDE, gdy podłączam telefon do komputera wyskakują mi okienka z radą by zainstalować sterowniki, więc to robie konkretne nazwy tych sterowników to Samsung usb modem, samsung usb phone bynajmniej takie mam w menadżerze urządzeń.Więc gdy próbuje włączyć program Samsung D600 USB - Handset Manager V9.2 wyskakuje mi okienko informujące mnie o tym, że kabel usb jest odłączony (mimo tego, że jest podłączony), próbowałem również połączyć telefon z komputerem programem Samsung PC Studio 3 jednak ten też nie wykrywa ''kabla''.Proszę o pomoc (kabel padłączam pod USB 2.0).Dziękuje za wszelkie sugestie ;), oraz za wszelka pomoc ;).

 #329301  autor: Reader
 14 kwie 2009, 18:26
Jeżeli dostałeś płytę CD z telefonem, zainstaluj z niej oryginalne oprogramowanie do jego obsługi. Jaki masz system operacyjny? W ostateczności odłącz kabel, odinstaluj PC Studio, sterowniki Samsunga, urządzenia z Menedżera Urządzeń związane z telefonem, a następnie zainstaluj PC Studio 3 z płyty na nowo. Dopiero wtedy podłącz telefon do komputera.