DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #246857  autor: Pazuzu
 21 sty 2008, 18:19
Witam, kiedys stalem przed podobym dylematem d900 czy d830 i wybralem d830 gdyz byl unikatowy:) Teraz niestety zaczyna mi przeszkadzac jeden szkopul amianowicie klawiatura, nie moge sie dalej przyzwyczaic do tej klawiatury a minelo juz pare misiecy, skutkiem tego jest ze nie wysylam sms-ow. Tak smao ogladanie filmow, telefon jako klapka nie nadaje sie do filmow:/

Zamierzam wymienic sie na d900, i narodzilo sie pare pytan
1. Czy filmy sa odtwrzane na pelnym ekranie (zakladam ze tak), i czy filmy mozna ogladac przy zsunietym sliderze?
2.Jaka jest rozdzielczosc nagrywania
3.Czy folder ze zdjeciami tez tak zamula jak w d830?
4.Gdzie mozna dostac nowke, jaki sklep to oferuje? Znalazlem jedna oferte w moi miescie za 599 ale maja 2 sztuki, a zamiane planowalem jakos za miesiac wiec watpie czy ktos tego nie wykupi.
5.Czy mozna rozmawiac przy zsunietym sliderze?
6.Czy mozna ustawic mniejsza czcionke w sms-ach (odczyt), w d830 jest ona duza a wolalbym cos mniejszego

 #246991  autor: user_delete3
 22 sty 2008, 13:08
Kolego te same pytania zadałeś TUTAJ i otrzymałeś odpowiedzi wiec po co sie powtarzasz

 #246997  autor: Pazuzu
 22 sty 2008, 14:06
To ze sa to 2 rozne fora nie oznacza ze tutaj i tutaj zarejestrowane sa te same osoby. Byc moze na tym forum ma ktos cos wiecej do powiedzenia.Nie rozumiem zbytnio czym zawinilem, tak samo test tego d830 zamiescilem tutaj i tutaj czy to problem??
Wogole pretensje wyssane z palca.
 #271072  autor: Wujek1
 12 cze 2008, 16:58
1. Czy filmy sa odtwrzane na pelnym ekranie (zakladam ze tak), i czy filmy mozna ogladac przy zsunietym sliderze?
Tak , obraz jest wyraźny ( z reszta zależy od filmu ) ale nic również nie zacina .

2.Jaka jest rozdzielczosc nagrywania
352x288, 320x240, 176x144, 128x96

3.Czy folder ze zdjeciami tez tak zamula jak w d830?
Zależy od rozmiaru zdjęć i ich jakości.

4.Gdzie mozna dostac nowke, jaki sklep to oferuje?
W sklepie lub komisie z komórkami. Sam osobiście kupiłem 10 czerwca D900i za 369 zł. Oczywiście nówka

5.Czy mozna rozmawiac przy zsunietym sliderze?
Tak można.

6.Czy mozna ustawic mniejsza czcionke w sms-ach (odczyt), w d830 jest ona duza a wolalbym cos mniejszego[/quote]
Tylko w smsie , którego tworzysz , przy otrzymanym smsie nie ma takiej możliwości.

Myślę że pomogłem :P
Spójrz na date 1go postu. Następnym razem za odkopywanie starych tematów, będzie warn.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2008, 09:24 przez Wujek1, łącznie zmieniany 1 raz.

Samsung D900i + 512MB & Samsung X700 :)