DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #335049  autor: adrian21
 13 maja 2009, 19:28
Witam

Zainstalowałem sobie Operę 4.2 na moim Samsungu D900i i mam pewien problem. Mianowicie chodzi o to, że będąc na jakiejś stronie i chcąc ją przewinąć trzeba naciskać przycisk w dół (czy w jakimkolwiek innym kierunku) wielokrotnie. Nie można nacisnąć i trzymać, gdyż przesuwa to tylko jednorazowo o kilka pixeli, a nie tak jak wg mnie powinno - płynnie na sam dół. Nie działa tam też przewijanie klawiszami głośności. Jest to bardzo niewygodne, chcąc przewinąć jakąś dłuższą stornę musieć naciskać klawisz w dół kilkanaście razy..

Czy wszyscy tak mają, czy ja mam coś nie tak? Jeśli ta druga opcja to co to może być, zła wersja Opery? Która będzie lepsza pod tym względem?

 #335055  autor: RM
 13 maja 2009, 19:51
A próbowałeś przewijać klawiszami 2,4,6,8

 #335061  autor: adrian21
 13 maja 2009, 20:33
Tak, przewijają one co prawda po całym ekranie, ale nadal nie da się ich przytrzymać aby przelecieć do końca strony. Trochę mnie to dziwi, bo nawet w e250 się tak dało..