DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #320468  autor: Vica666
 01 mar 2009, 00:44
:smt010 Proszę pomóżcie!!! Zdjęcia z komórki przeniosłam za pomocą PC Studio do folderu na komputerze. Myślałam, że już się zapisało...i zaczęłam usuwać zdjęcia z telefonu....Problem w tym, że usunęło się i tu i tam...

Bardzo zależy mi na odzyskaniu tych zdjęć!!! Czy da się to jakoś zrobić? Czy już koniec? Czy już więcej nie zobaczę utraconych zdjęć??????? :smt009


od moda: poprawiony tytuł - po co tyle dramatyzmu?
Ostatnio zmieniony 01 mar 2009, 14:23 przez Vica666, łącznie zmieniany 1 raz.

 #320471  autor: skalarek
 01 mar 2009, 01:21
Przede wszystkim nie używaj już ani dysku na który przenosiłaś ani karty pamięci z której przeniosłaś - nie zapisuj tam już nic nowego. Istnieją programy do odzyskiwania danych i jest to bardzo łatwe dopóki w miejscu w którym dane się znajdują nie zapisze się czegoś innego.

Jeśli sytuacja jest taka jak napisałaś tzn. usunęły się i tyle to można znaleźć wiele darmowych programów w sieci które w łatwy sposób odzyskają utracone dane.

Być może w stanie jest pomóc juz najprostszy z nich PCI-File Recovery.

 #320487  autor: yagi
 01 mar 2009, 09:41
skalarek pisze:PCI-File Recovery.
Dobry i prosty program. Najwazniejsze - zainstaluj go na innej partycji dysku niz byl folder ze zdjeciami.

Jesli telefon moze byc widoczny jako dysk wymienny to potraktuj go tym programem. Podobnie z dyskiem na ktorym mial byc folder ze zdjeciami. Oczywiscie odzyskane pliki trzeba zapisac na innej partycji niz ten folder ;)

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #320550  autor: Vica666
 01 mar 2009, 14:17
:shock: :D a więc jest szansna..ok super.Tylko nie wiem czy uda mi się to zrobić 1.(bo się trochę na tym nie znam) 2. Chodzi o to , że główny dysk juz nie mam miejsca, a ten drugi na którym mam zdjęcia ma dość sporo jeszcze. Mówicie, żebym zainstalowała na innej partycji...no właśnie..ok spróbuje.
Dzięki śliczne za szybką odpowiedź!!! :)