DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #310049  autor: marcino94
 12 sty 2009, 21:16
witam! mam okazje kupić samsunga d900i ale jest z nim mały problem a mianowicie: lcd sie nie podświetla. Ekranik nie jest pękniety ani wylany, a podświetlenie klawiszy działa. Ceną za jaką moge kupić ten telefon to 50zł. Jaka może być przyczyna braku podświetlenia?

 #310067  autor: kowcio
 12 sty 2009, 21:39
marcino94 pisze:Ceną za jaką moge kupić ten telefon to 50zł.
Jeśli stan jest idealny poza tą wadą to bierz.
marcino94 pisze:Jaka może być przyczyna braku podświetlenia?
Uszkodzona tasiemka (i takie przypadki były) bądź jakiś inny przewód odpowiedzialny za podświetlenie, albo w najgorszym wypadku wyświetlacz do wymiany. Ale chyba mimo wszystko opłaca się, jak chce się Tobie pobawić z telefonem :P

 #310069  autor: marcino94
 12 sty 2009, 21:44
kowcio pisze:Jeśli stan jest idealny poza tą wadą to bierz.
Znaczy ogólny stan obudowy nie jest zaciekawy ale nie jest popekana tylko troszkę powycierana.
kowcio pisze:Uszkodzona tasiemka (i takie przypadki były) bądź jakiś inny przewód odpowiedzialny za podświetlenie, albo w najgorszym wypadku wyświetlacz do wymiany.
wyświetlacz jest chyba mało prawdopodbny bo nie widac nigdzie uszkodzen które mogłyby popsuć wyświetlacz.
kowcio pisze:Ale chyba mimo wszystko opłaca się, jak chce się Tobie pobawić z telefonem
w sumie nie potrzebny mi kolejny telefon tylko chodzi mi o jakieś zajęcie na zimowe wieczory :P
musze jeszce porozmawiać ze sprzedawcą w jaki sposób przestało działaś podświetlenie. pomyśle i być może kupie :D

 #310142  autor: Mlody_PudziaNeQ
 13 sty 2009, 10:33
a może w ustwieniach jest poprostu zmienione ? Ustawienia>Podświetlenie>Wyświetlacza ;D

nie wiem może idź do serwis czy coś podobnego i popytaj się :-D

 #310162  autor: kowcio
 13 sty 2009, 13:14
Mlody_PudziaNeQ, nie da się wyłaczyć podświetlenia w ogóle w D900i, z resztą jak w innych Samsungach :P