DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #307906  autor: Veit
 03 sty 2009, 22:22
Jak jest symbolizowane koniec ładowania?
Ile powinno trwać ładowanie?
Ile powinna wytrzymać bateria podczas intensywnego użytkowania?
Można jakoś wyłączyć tryb ładowania przez kabel usb?
Można jakoś wyłączyć tryb oszczędzania energii?
Ostatnio zmieniony 04 sty 2009, 13:25 przez Veit, łącznie zmieniany 1 raz.

 #307907  autor: kowcio
 03 sty 2009, 22:27
Veit pisze:Jak jest symbolizowane koniec ładowania?
Bateria jest pełna, kreseczki nie migają ;)
Ile powinno trwać ładowanie?
Ok. 2h.
Veit pisze:Ile powinna wytrzymać bateria podczas intensywnego użytkowania?
Zależy jeszcze co chcesz w tym czasie robić, da się wyczerpać go od rana do wieczora :P
Veit pisze:Można jakoś wyłączyć tryb ładowania przez kabel usb?
Nic nie trzeba włączać- standardowo telefony Samsung ładują się po podłączeniu do komputera.
Można jakoś wyłączyć tryb oszczędzania energii?
Tzn.? Ja takiego nie widziałem w menu telefonu ;)

 #307912  autor: Veit
 03 sty 2009, 22:32
kowcio pisze:
Veit pisze:Można jakoś wyłączyć tryb ładowania przez kabel usb?
Nic nie trzeba włączać- standardowo telefony Samsung ładują się po podłączeniu do komputera.
A żeby się nie ładował to co trzeba wyłączyć?

A te kreseczki, chodzi ci o te które sie rozchodzą od baterii?

Chodzi mi o tę tryb który włącza sie kiedy mamy telefon rozładowany.

 #307914  autor: kowcio
 03 sty 2009, 22:44
Veit pisze:A żeby się nie ładował to co trzeba wyłączyć?
Nic z tym nie zrobisz, ładuje się po podłączeniu do komputera i tyle :P Baterii od tego nie popsujesz ;)
A te kreseczki, chodzi ci o te które sie rozchodzą od baterii?
No tak, masz taką baterijkę a w niej max 3 kreski. Jak się ładuje, to one pojawiają się i znikają. Najpierw dwie migają, później jedna miga i na końcu wskaźnik jest stabilny, wyświetla 3 kreski.
Veit pisze:Chodzi mi o tę tryb który włącza sie kiedy mamy telefon rozładowany.
Nie wyłączysz. To jest zabezpieczanie telefonu.

 #307915  autor: Veit
 03 sty 2009, 22:51
kowcio pisze:
A te kreseczki, chodzi ci o te które sie rozchodzą od baterii?
No tak, masz taką baterijkę a w niej max 3 kreski. Jak się ładuje, to one pojawiają się i znikają. Najpierw dwie migają, później jedna miga i na końcu wskaźnik jest stabilny, wyświetla 3 kreski.
Jeżeli mi od razu z czerwonej jednej przeskoczyło do niebieskich max i teraz tylko migają sie te linie rozchodzące i to wszytko w parę minut to co !? co jest popsute:(

 #307916  autor: kowcio
 03 sty 2009, 22:53
Veit pisze:Jeżeli mi od razu z czerwonej jednej przeskoczyło do niebieskich max i teraz tylko migają sie te linie rozchodzące i to wszytko w parę minut to co !? co jest popsute:(
Przecież kreseczki są czarne, nie ma kolorków. Na pewno jest to Samsung D900i? Jutro postaram się pomóc Tobie.

 #307917  autor: ruta18
 03 sty 2009, 22:54
Cytat:
A te kreseczki, chodzi ci o te które sie rozchodzą od baterii?

No tak, masz taką baterijkę a w niej max 3 kreski. Jak się ładuje, to one pojawiają się i znikają. Najpierw dwie migają, później jedna miga i na końcu wskaźnik jest stabilny, wyświetla 3 kreski.

czy Ty mowisz o Omni??? Niema niczego ja kreski w czasie ladowania....
Po naladowaniu przycisk wlaczania zaswieca sie na zielono :)


Laduje sie okolo 4h, a jak uzywasz non-stop to z 15h wytrzyma....
Po podlaczeniu do kompa zawsze sie laduje i nieda sie wylaczyc, niema trybu oszczedzania energi :)
Ostatnio zmieniony 03 sty 2009, 22:57 przez ruta18, łącznie zmieniany 1 raz.

Alcatel OT311/SE T230/SE J210i/Nokia 6230/Nokia 5200/SE K550i/Samsung I900 Omnia/Nokia N85

 #307918  autor: Veit
 03 sty 2009, 22:55
My mówimy o samsungu sgh d900i :D Ja mam kolorowe:D Dokładnie mam The Ultra Edition 12.9 pisze tak na pudełku wielkimi purpurowymi literami:D Mam nadzieje że się naładuje:D
Ostatnio zmieniony 03 sty 2009, 23:00 przez Veit, łącznie zmieniany 1 raz.

 #307920  autor: ruta18
 03 sty 2009, 22:58
A ja myslalem ze chodzi o I900 bo niema takiego dzialu na forum :P
To sorki za zamieszanie :)

Alcatel OT311/SE T230/SE J210i/Nokia 6230/Nokia 5200/SE K550i/Samsung I900 Omnia/Nokia N85

 #307931  autor: Veit
 04 sty 2009, 00:06
hmm odłączyłem jak się jeszcze kreski odchodziły i ma 3 krechy, szkoda że nie da się zobaczyć procentowo:( Czekam na pewne informacje dotyczące symboliki ładowania co i jak, w instrukcji nie znalazłem:(
Dodam że ładowarka świeci się na czerwono (na pewno może też na zielono). Podłączam dzisiaj naładowanego żeby się doładował ale dziwne odgłosy wydaje:( Jak do kompa podłącze tez takie odgłosy wydaje ale myślę że to oznaka pełnej baterii bo wczoraj przy ładowaniu nie hałasował tak.

 #308002  autor: kowcio
 04 sty 2009, 13:14
ruta18 pisze:A ja myslalem ze chodzi o I900 bo niema takiego dzialu na forum :P
W serii "D" nigdy nie będzie dyskusji o i900. Nie ma takiej potrzeby- o Samsungach ixxx dyskutować można w dziale systemy operacyjne.
Veit pisze:Dodam że ładowarka świeci się na czerwono (na pewno może też na zielono).
Co Ty masz za ładowarkę?! Ładować baterie można tylko oryginalną, inaczej uszkodzisz telefon bądź baterię. Wiem coś o tym.
Veit pisze:ale dziwne odgłosy wydaje:(
Telefon czy ładowarka? Może i już masz po telefonie jak ładujesz go jakąś inną ładowarką...

Poza tym miałem D900i prosto z Plusa i tam były czarne kreseczki, jak się naładował to żadnych odgłosów nie wydawał ani nie hałasował, tylko cicho siedział.

 #308010  autor: Veit
 04 sty 2009, 13:28
Ładowarkę mam ok, telefon się naładował, koledze który ma e250 tak samo się ląduję. A co do hałasowanie już nie hałasuje.