DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

 #919455  autor: Vieslav
 06 kwie 2017, 16:35
Kończy mi się umowa na internet u obecnego dostawcy. Pierwsze 6 miesięcy miałem za 1zł, pozostałe 18 miesięcy za 45zł + ruter tplinka za 1zł na własność, bez żadnego brandu. Prędkość 75 mb/s pobieranie i 15 mb/s wysyłanie. Nie mam jeszcze od nich oferty, według standardowego cennika jest 100 mb/s za 49zł. Wiem, że teraz modne jest pakietowanie usług, a dodatkowo mam jeszcze komórkę w Orange: no limit komórki, stacjonarne, smsy, mmsy, 5GB internetu + nielimitowane LTE za 50zł miesięcznie. Razem z internetem wychodzi niecałe 100zł i taki poziom chciałbym utrzymać. Umowa na komórkę kończy mi się w listopadzie, na pewno mogę zrezygnować z nielimitowanych mmsów.
Do tego chciałbym dorzucić jakiś podstawowy pakiet TV, ponieważ mieszkam na parterze i DVB-T do mnie nie dociera. Prędkość internetu pasuje mi taka, jaka jest, ewentualnie może być mniejsza, ale absolutne minimum to 50 mb/s.
W moim bloku mam do wyboru: światłowód Orange, własną sieć miedzianą Netii, UPC, lokalnego dostawcę, od którego obecnie mam internet i jeszcze jednego lokalnego dostawcę.
Myślałem nad Orange Love 4w1, ale nie pasuje mi plan komórkowy - 3GB internetu to strasznie mało (obecnie używam około 10-20GB) i musiałbym dopłacić +20zł za to, co mam obecnie, więc żaden interes.
 #946766  autor: maksik
 23 sie 2017, 09:24
Najlepiej sprawdź dokładnie każdą ofertę u dostawcy. I możesz spróbować coś ponegocjować może uda Ci się dostać ciekawą ofertę.