DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #915360  autor: Majek7
 12 mar 2017, 00:39
Witajcie,

Zakładam temat, żeby podpytać Was o opinie na temat aktualnych dobrych ofert na internet mobilny do modemu. Wiem, że bonus za aktywaje w playu już raczej nie obowiązuje, a była to całkiem spoko opcja gdy dostało się 100gb i przedłuzało się je pakietem 600mb za 5zł co miesiąc.
Czy teraz są dostępne inne takie ciekawe przypadki, by niewielkim nakłdem finansowym zabezpieczyć się w razie czego w simke z aktywym, przedłużanym co miesiąc pakietem danym, ale by wystartować z 'wystarczającą' ilością początkową?

Pozdrawiam
 #915404  autor: marcinb
 12 mar 2017, 11:31
Ale to wystarczy na miesiąc? Nie można przedłużać?

:arrow: Na forum Telepolis od 29.01.2006.
 #915414  autor: marcinb
 12 mar 2017, 12:53
Dzięki Patryk.
Pakiety AERO wyglądają świetnie.
Tyle, że nie miałem wcześniej z tym styczności. Słyszałem o BDI ale nigd nie miałem karty.
Teraz rozumiem, ze trzeba zacząć od zamówienia karty?
Później w sklepiku wykupuje akiet np. 3 GB za 5 zł, później się go oplaca?
A co dalej, w następnych miesiącach? Nie można doładować karty abypakiety uruchamiały się co 30 dni same?

Z ich strony:
Kolejne pakiety możesz dokupywać bez względu na Okres Ważności bieżącego pakietu. Po zużyciu aktywnego Pakietu, kolejny wykupiony Pakiet zostanie automatycznie aktywowany.

Możesz posiadać maksymalnie 5 pakietów. Jeden z nich będzie aktywny, a pozostałe cztery będą miały status „oczekujące”.
Czy dla mojej karty kupuje od razu w sklepiku np. 5 pakietów, łącznie za 25 zł. I one po wykorzystaniu aktywują się automatycznie?

:arrow: Na forum Telepolis od 29.01.2006.
 #915501  autor: Remington
 12 mar 2017, 19:09
Zamówienie karty kosztuje w sumie 34 zł.

Potem w sklepiku kupujesz jeden 3 pakietów - wtedy gdy potrzebujesz. Możesz kupić 5 na zaś, aktywują się kolejno gdy skończy się poprzedni.

Zobacz jeszcze Orange Free na Kartę. Kartę kupujesz za 5 zł, z tego 3 zł wydajesz na aktywację rocznej ważności konta. Potem za doładowanie 25 zł/30 zł (25 trudno kupić) dostajesz 10GB ważne ów rok. Do rzadkiego korzystania dobre.