DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #885753  autor: pikut
 04 wrz 2016, 12:06
Cześć
Jestem niestety abonentem sieci kablowej Multimedia Polska. Czy ktoś ma doświadczenie w przedłużaniu umowy w tej sieci ?
W sumie mam dwa pytania.
1 Przedłużyłem dla siebie w tej sieci umowe na zasadach Superbox TV + Filmox Premium i Filmbox EXTRA HD + HBO + inet 60 Mb/s bez sprzętu na 12 miesięcy za 92 zł . Czy mogłem wydusić coś więcej ?

2 Próbuje wydusić przedłużenie dla mojej mamy. Ma superbox + HBO za 59 zł :/ Co w tym wypadku mogą mi dać maksymalnie ?

Proszę o wskazówki
 #885759  autor: njuken
 04 wrz 2016, 12:45
pikut pisze:Cześć
Jestem niestety abonentem sieci kablowej Multimedia Polska. Czy ktoś ma doświadczenie w przedłużaniu umowy w tej sieci ?
W sumie mam dwa pytania.
1 Przedłużyłem dla siebie w tej sieci umowe na zasadach Superbox TV + Filmox Premium i Filmbox EXTRA HD + HBO + inet 60 Mb/s bez sprzętu na 12 miesięcy za 92 zł . Czy mogłem wydusić coś więcej ?

2 Próbuje wydusić przedłużenie dla mojej mamy. Ma superbox + HBO za 59 zł :/ Co w tym wypadku mogą mi dać maksymalnie ?

Proszę o wskazówki

Dobra cena!
U mnie 3 dekodery, TV z pakietem HD + Filmbox i z internetem 60 Mb/s przedłużenie na 24M za 115 zł Więcej nie udało się osiągnąć, dali niby największe rabaty.
 #885760  autor: pikut
 04 wrz 2016, 12:53
Generalnie sieć jest porażkowa jeśli chodzi o warunki. UPC o niebo lesze a niestety mają we władaniu tylko część mojego miasta.
Generalnie w przypadku mojej mamy chce zagrać ostro. Pisemne wymówienie umowy połączone ze skargą na konsultanta. Wmówił mojej mamie że jak przyjdzie po 1 września to będzie ją obowiązywać jednomiesięczny okres wypowiedzenia. Teraz musi bulić za HBO poza umową :/ Złodziejstwo, przejadę się po nich.