DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #879031  autor: asziatko
 26 lip 2016, 16:30
Witam,

Chciałem sobie udostępnić Internet poprzez Bluetooth przez Udostępnienie Internetu w Lumi 640 LTE. Zrobiłem tak:

1. Zainstalowałem Bluetooth USB Dongle w komputerze z systemem XP - dokładnie taki https://kamami.pl/moduly-bluetooth/2042 ... ongle.html.
2. W komputerze Bluetooth USB Dongle jest widoczny.
3. W telefonie zaznaczona jest opcja Udostępnij Poprzez Bluetooth.
4. W telefonie Lumia 640 LTE po włączenie opcji Udostępnienie Internetu odnajduje telefon komputer - komputer + telefon Lumia 640 LTE są sprawoane.

I tu pojawia się problem nie ma na liście telefonu Lumia by móc wskazać żeby telefon udostępniał Internet komputerowi.

I nie wiem co jak zrobić, próbowałem już odłączać/włączać ale bezskutecznie. W czym może być problem i jak zrobić/skonfigurować żeby był na komputerze poprzez Bluetooth udostępniony Internet z telefonu?.

W Kontakcie,
Artur