DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #722156  autor: marcz123456
 03 cze 2014, 18:05
Kuzyn ma neo 1mega i na wakacjach kończy się mu umowa.
Nie planuje przedłużać, bo ich linia uciągnie i tak tylko tyle, jest nie zmodernizowana i mają ciągłe awarie. Mimo że najbliżsi sąsiedzi mają internet cały czas (jeden orange freedom jakiś stacjonarny, drugi netia).
Mają tel. stacjonarny w tp.

Co by było lepsze, netia czy lte nielimitowane od plusa/cp?

 #722164  autor: KR2615
 03 cze 2014, 18:43
Jeśli jest w zasięgu LTE to LTE bo netia zapewne idzie po linii tepsy wiec awaryjnosc jak i maksymalna predkosc pozostana takie same

 #722168  autor: marcz123456
 03 cze 2014, 19:03
Zasięg lte podobno jest całkiem dobry, pytałem dzisiaj w salonie.
Natomiast dziwi mnie fakt ciągłej obecności neta u sąsiadów, dosłownie działka przy działce, a u nich nagminne awarie. Skoro linia musi być ta sama.
Też myślałem im zaproponować ten lte, bo mają polsat cyfrowy, więc druga umowa wychodzi za połówkę. Podobno.