DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #652133  autor: georgep
 03 sie 2013, 13:23
Witam serdecznie,

Trafiłem na ten wątek z powodu dyskusji tutaj o Huawei E3131.
Jest on bowiem obsługiwany przez Airlive N.Plug: http://www.airlive.com/product/N.Plug

Lista innych obsługiwanych modemów przez N.Plug: http://fs.airlive.com/support/N_plug_Co ... e_List.pdf

Chciałbym dobrać z obsługiwanych modemów taki, aby był zgodny z większością standardów w Europie (w tym tych najnowszych).
Próbowałem szukać specyfikacji technicznych modemów z listy, ale dla mnie jako laika, są to informacje "ciężkostrawne" ;-) .

z góry dziękuję za pomoc,
G.

 #652163  autor: kowcio
 03 sie 2013, 14:53
No mi tamte szmery-bajery nie są potrzebne do szczęścia, nie mam też co wymuszać, bo mam Play Online i tylko nadajniki U2100. Tak więc nawet gdybym chciał się tym pobawić (a też lubię) to mogę sobie pomarzyć.
W rodzinie mam jednego E3131 z Play i ta aplikacja czasami nie chce zestawić połączenia. Obecnie mamy frekwencję 100% Huawei E3131 w rodzinie, są to 3 sztuki, w tym 2 Hi-link ;) Ja już nigdy nie kupię modemu, do obsługi którego potrzebna jest aplikacja. Kiedys się naużerałem z innymi Huawei, aż tak, że już kiedyś mówiłem, nigdy więcej tego szajsu nie kupię.

 #652174  autor: maniek89
 03 sie 2013, 15:25
dobrze wiedziec :) tak czy inaczej moj nie-hilink nie sprawia problemow, aplikacja tez :) modem za grosze a jakosc swietna i bardzo dobrze trzyma zasieg przynajmniej w moim przypadku

 #652179  autor: pakierhakierxd
 03 sie 2013, 15:31
Ja też miałem Huwei z aplikacją i było ok :)

Pozdrawiam :)

 #652684  autor: forum_tg
 05 sie 2013, 19:32
sam na tym modemie korzystam z Play Online i zero problemów. Modemik w pełni fajni i w dobrej cenie.