DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #617660  autor: remi89
 02 mar 2013, 11:09
Witam, w maju kończy mi się umowa z Netią na telefon+internet. Obecne warunku jakie posiadam to: telefon NON-STOP 48,70 zł i internet 2MB/s 40,57 zł. Cały pakiet: 89,27 zł. Dodam iż korzystam z usług Netii na linii TP.
Oferta zaproponowana przez konsultanta na czacie to: Internet Max do 10MB/s za 50,90 zł i telefon z planem Wieczorem i Weekendy za 40 zł. Cały pakiet bez e-faktury 90,90 zł.

Zainteresowała mnie oferta T-Mobile dla przenoszących. Umowa na 24 miesiące. Internet w opcji: 512/1/2 za 39,90 zł oraz 6/10/20 za 49,90 zł. Telefon to abonament za 35 zł na 24 miesiące w ramach abonamentu 60 min. Obecnie taki abonament by mi odpowiadał gdyż z telefonu stacjonarnego sporadycznie korzysta mój ojciec. Za wszystko płacę tylko 84,90 zł przy wyborze opcji z szybszym internetem.
Oferta:
http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... a_linii_tp

Czy ktoś korzysta już z usług telefonu stacjonarnego na linii tp i internecie stacjonarnym w T-Mobile?
Czy są jakieś ukryte opłaty?

Będzie wdzięczny za każde opinie.

P@weŁ

 #617681  autor: ratatam
 02 mar 2013, 13:15
Poczekaj, za niedługo TP będzie wprowadzać nowe plany lączone neo + tel (nielimitowane stacjonarne i komórkowe). Sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie.
Aktualnie Neo 10M z nielimitowanymi rozmowami na stacjonarne 89zł.
Tylko to jest voip z liveboxem jak komuś to przeszkadza.

 #617688  autor: remi89
 02 mar 2013, 13:37
Tylko że w Orange w przypadku rezygnacji z e-faktury cena aktywacji to 99,90 zł lub 199,90 za aktywację i instalację usługi. Dlatego Orange podziękowałem z góry.

P@weŁ

 #617691  autor: ratatam
 02 mar 2013, 13:53
remi w promocji o której pisałem aktywacja 19,90 zł bez papierowej faktury

 #617702  autor: remi89
 02 mar 2013, 14:55
Kolego "Ratatam" mam nadzieje że mówimy o ofercie takiej jak w linku . Rozmawiałem z konsultantką jeszcze dzisiaj na czacie i zaproponowała mi wyżej wymienioną usługę. W zamian dostaje darmową dzierżawę LiveBox-a na całą umowę. Aktywacja usług w przypadku e-faktury to promocyjne 19.90, w przypadku rezygnacji z e-faktury opłata wyniesie 165,34. Więc od razu jej podziękowałem.

Kolego "Eriszkigal" właśnie chciałem skorzystać z tej promocji. Jedyny upust jaki dostane to 10 zł za to że wezmę telefon stacjonarny na linii TP bo telefonu komórkowego w T-M nie posiadam. Czy oferowany router naprawdę jest za 1 zł? Czy jest on wypożyczany na czas umowy czy kupuje go na własność?

P@weŁ

 #617705  autor: Eriszkigal
 02 mar 2013, 15:08
remi89 pisze:Czy oferowany router naprawdę jest za 1 zł? Czy jest on wypożyczany na czas umowy czy kupuje go na własność?
Nie mam pojęcia, ponieważ mam od nich internet od 2009 r. A jak ostatnio aneksowałem umowę, to nie brałem sprzętu. Poza tym uważam, że lepiej kupić coś na własną rękę.

Pzdr

 #617707  autor: UndiscloseD
 02 mar 2013, 15:14
remi89,
Niestety musze Cie zmartwic kolego. Otoz, jezeli masz teraz internet z Netii na linii TP to NIE MOZESZ przeniesc internetu do innego operatora. Taka oto jest polityka TP/Orange. Najpierw musialbys wrocic do nich ( czyli podpisac umowe na pewnie 2 lata), a dopiero potem przeniesc sie do np. T-Mobile.
Takze pozostaje Ci albo przedluzyc umowe z Netia, albo wrocic do Orange.
A jezeli chodzi o router, ktory jest w T, to placisz za niego jednorazowo 1 zl. Potem nie ponosisz zadnej oplaty, tak jak to bylo w przypadku Liveboxa.

 #617712  autor: Maniek99
 02 mar 2013, 15:47
@UndiscloseD
Niezupełnie.
Internet można bez problemu przenieść, bo i tak nie następuje to płynnie.

Nie da się natomiast płynnie przenieść numeru, który był pierwotnie w TP z Netii do Tmobile (ale np. do multimo, czy innych WLR by się dało).
Być może da się to zrobić (niepłynnie) z pomocą UKE.

 #617715  autor: pakierhakierxd
 02 mar 2013, 16:08
Jestem w podobnej sytuacji mam w Netii Telefon za 50 zł stacjonarne bez limitu i Internet za 59,90 no limits i wyciągam prawie 20 mb i akurat to mi bardzo pasuje jak myślicie bym mógł normalnie przejść z telefonu w Netii na telefon w Orange czy tam innej firmie jak skończy mi się umowa,myślę nawet że chyba by się opłacało zawiesić telefon ale w Netii chyba się nie da :(

Pozdrawiam :)

 #617716  autor: ratatam
 02 mar 2013, 16:23
No właśnie z Tmobile są takie problemy póki co że od innych niż TP nie da się.
Mówiłem o ofercie Neostrada z Nielimitowanymi Rozmowami. Ja aktualnie mam i jak już ci to własciwie podłączą to działa dobrze (przynajmniej u mnie).

Nie wiem czemu cie tak odstrasza niepromocyjna opłata za aktywacje. Wszyscy teraz gdzieś zawierają info że jak nie chcesz faktury elektronicznej to płacisz albo więcej za aktywacje albo za cos innego.
Ja przy wyborze kierowałem się tym, że jak mam brać osobno telefon (prawie bez żadnych minut) i internet i wychodzi to tyle samo co w pakiecie, w którym mogę dzwonic bez limitu to wziąłem pakiet. Ale jeśli chodzi o TP to jak wspominałem i na Telepolisie też o tym pisali, że wyjdzie najprawdopodobniej oferta łaczona z nielimitowanymi na komórki. Więc ja bym jeszcze poczekał i zobaczył jak to bedzie wyglądać.

[ Dodano: 2013-03-02, 16:30 ]
@pakierhakierxd Oferta Netii (w której już jesteś): http://www.telepolis.pl/wiadomosci/neti ... 27678.html jak nie potrzebujesz telefonu (bo chcesz zawieszać). Myślę, że nie jest źle, ale pewnie jakiś lokalny operator cene miałby tańszą. Wszystko zależy co masz wokolicy.

 #617720  autor: pakierhakierxd
 02 mar 2013, 16:40
Ja tam na voipie nie chcę mieć telefonu nigdy,tego liveboxa też nie chcę,mam router Tp Linka i acesspointa a niedługo dokupię jeszcze 1 i na ten szajs nie zamienię.

[ Dodano: 2013-03-02, 16:42 ]
Lokalny operator proponuje 150zł miesięcznie za 10 mb za sam net !!,nic innego nie mam poza usługami na liniach Orange(Bsa).

Pozdrawiam :)

 #617722  autor: ratatam
 02 mar 2013, 16:52
@pakierhakierxd Jaki voip? Przecież pisałeś, ze chcesz zawieszać tel! A na LLU netii ma być net 20M za 65 zł z wliczonym utrzymaniem łącza.
Sprawdz czy jesteś w zasięgu LLU - jest tego juz dosyc duzo, nawet w małych miejscowościach.
Nie miałeś nigdy liveboxa 2.0 to nie gadaj. Jest zapewne lepszy od tej twojej konfiguracji i dla zwyklego zjadacza chleba wystarcza w 100%.

No chyba, że bawisz się tak jak ja w openwrt itp. wynalazki. Mój LB lezy jak go przysłali w szafie i czeka na awaryjne przypadki :)

 #617728  autor: pakierhakierxd
 02 mar 2013, 17:30
Nie o to chodzi,chodzi mi o to jak ktoś by chciał wziąc pakiet internet+telefon w Orange.
Oferta Netii na Llu jest spoko aby na bsa dali coś nie wiele gorszego :)
Mam Netia Spota leży w szafie i wiem co po sprzęcie takim można się spodziewać,pozatem dzięki routerowi który ma wystające anteny mam lepszy zasięg,w 2 pomieszczeniu jest accesspoint i dzięki temu nie mam problemu z zasięgiem na takich urządzeniach jak laptop,jeszcze trochę na kom/tabie słabo więc dokupie jeszcze 1 access pointa i go postawię i już będzie na maxa,z liveboxem kiepsko by to wyszło :P

Pozdrawiam :)

 #617786  autor: Vieslav
 02 mar 2013, 21:47
Nie przeniesiesz telefonu z Netii do T-Mobile, ponieważ T jako jedyny operator nie zezwala na migracje WLR<-->WLR. Jedyna opcja to przedłużenie w Netii (jeśli nie chcą zejść z abo to podobno można jakoś wynegocjować pakiet minut na komórki), albo neostrada + nielimitowane rozmowy.

 #618014  autor: Orange Ekspert
 04 mar 2013, 15:07
@ remi89, proponujemy dokładne sprawdzenie parametrów Twojej linii, oraz dopasowanie oferty - a decyzja będzie należała do Ciebie , dlatego zachęcamy do przesłania niezbędnych informacji (numeru usługi) korzystając z naszego formularza Pomoc Orange: http://on.fb.me/RwMSRZ Pozdrawiamy

 #618028  autor: remi89
 04 mar 2013, 16:07
Orange Ekspert właśnie wysłałem zgłoszenie z prośbą o przedstawienie oferty. Zobaczymy co mi zaoferujecie.

P@weŁ

 #621504  autor: jahu
 20 mar 2013, 12:44
A co z nową ofertą Netii?

http://www.netia.pl/oferta-dom/promocje ... lefon.html

Dla nowych na LLU wychodzi średnio miesięcznie 92 zł za Max20 + nielimitowane rozmowy polska, usa, kanada (stacj. + komórki) + UE (stacjonarne) nie wliczając kosztów aktywacji łacza...