DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 20 z 25
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 25
 #883715  autor: ljegat
 22 sie 2016, 09:51
Przedłużyłem. Bez większych problemów. Miła konsultantka - po pierwszej ofercie i moim kręceniu nosem poszła do przełożonego po zgodę na lepszą ofertę dostałem na 24 miesiące:

- tv max HD
- internet 60 mb

Za 65 zł miesięcznie + zniżka na aktywację usług (15 zł).

W rozmowie pomógł argument oferty funpacka w orange - 40 zł zniżki w orange open.
 #886823  autor: buba1234
 11 wrz 2016, 00:11
Mam pytanie dotyczące wątku "Powalcz o niższy rachunek".
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=81579

Obecnie mam pakiet TV+Internet w firmie spółdzielni osiedlowej. To jest chyba 45 kanałów i internet 10MBit/s za 59zł/miesiąc.

Zastanawiamy się nad kupieniem nowego telewizora Full HD led możliwe, że będzie to Sony KDL-50W805C, lub Sony KDL-49WD759, lub zupełnie inny [ciężko wybrać]. Choć nie wiem czy na odległość kanapy 2,5m nie będzie za duży. Stąd myśli o zmianie tv na UPC.

Lokalizacja to: Gdańsk. Jedno z blokowisk. Jest tu chyba spora konkurencja TV+Internet osiedlowy, UPC, Cyfrowy Polsat, nc+, Orange [są reklamy ich światłowodu na skrzynkach], nie wiem jak Netia.

Jak wchodzę na stronę UPC to interesujący mnie pakiet internet+TV kosztuje 99zł/miesiąc. Wyskakuje okno by wpisać adres, wpisuję swój adres i ceny pakietu Twój Standard [60MBit/s i 102 kanały w tym 47 HD] zmieniają się na 79zł/miesiąc, pewnie z uwagi na dużą konkurencję pod tym adresem.
Czyli moja cena wyjściowa to 79zł/miesiąc. Z tego co napisano w poradniku inna niższa cena może być zaoferowana w punkcie UPC w centrum handlowym, lub przez telefon u regionalnego przedstawiciela.

Moje pytania:
1. Jaka cena może być zaoferowana w punkcie UPC w centrum handlowym, lub u przedstawiciela przez telefon?
2. Czy jest możliwość modyfikacji szczegółów oferty pakietu?
W pakiecie są rzeczy mi niepotrzebne, czy mogę je usunąć?
Ochronę antywirusową zapewnia mi wykupiony jeszcze na 1,5 roku Norton 360 i nie chce innego programu, w Play wartość opcji ochrony antywirusowej kosztowała 9zł/miesiąc.
NIe znam się na dekoderach, rozumiem, że karta wchodzi w dekoder i ludzie biorą dekoder m. in. po to by mieć dysk zewnętrzny.
W nowy telewizor planuję włożyć tylko kartę UPC i nie chcę dekodera, mam dysk zewnętrzny 1TB.
Horizon TV nie będę wykorzystywał. Chciałbym zostać przy swoim routerze ASUS RT-N10U, bo to dobry router, czy mogę poprosić ich o jakiś [jaki?] dobry modem bez funkcji routera?

Mój sposób korzystania z internetu jest taki, że wystarcza mi nawet 5Mbit/s, może przy nowym telewizorze wzrosłoby to z czasem do 10-15 MBit/s, a 60 MBit/s na pewno nie wykorzystam. Czy to tez można zmodyfikować?

Czy te modyfikacje mogę wykorzystać w negocjacjach w celu obniżenia ceny?

________________________________
 #886828  autor: amigo007
 11 wrz 2016, 03:21
Nie mam UPC, ale nie na pewno nie możesz tak sobie modyfikować usług. Oni dają co dają, i nie można obniżać cen poprzez odjęcie jakichś kanałów lub zwolnienie internetu. Wszystko masz w pakiecie, i płacisz za dany pakiet. A co do sprzętu to już w ogóle. Dostaniesz to samo co każdy inny klient. Nie ma modyfikacji sprzętu pod danego klienta.
 #886948  autor: Ruben
 11 wrz 2016, 22:00
@buba1234,
w salonie możesz max otrzymać Wielką Rewię Usług XVI czyli WRU XVI:
- pakiet select HD: bez nagrywarki 39,99pln, z nagrywarką 55pln- nie Horizon
- FP 30Mb/s: 10pln
- telefon 60min: 5pln

Oczywiście taka propozycja nie padnie od razu ale jak pomęczysz konsultanta, to spokojnie dostaniesz a do tego pakiet FilmBox za 1pln i Cinemax też 1pln. Nie chwal się znajomością nazw promocji tylko operuj bardziej ceną, jaką możesz zapłacić.
Pewnie telefon zbędny ale do 2 usług tej promocji nie dadzą więc lepiej wziąć telefon za 5pln i otrzymać większe rabaty, bo sumarycznie wyjdzie taniej. Z tego bierze się popularność telefonii stacjonarnej w UPC, ludzie nie podłączają telefonu ale usługa jest.

Możesz zrezygnować z pakietu bezpieczeństwa. Możesz dostać router Compal (ten, który teraz jest w reklamie UPC). Ma funkcję trybu most (modem). W tym celu sugeruję wziąć podwyższenie do 250Mb/s, jest bezpłatne na 2m-ce i wtedy technik przyjdzie z takim routerem pewnie.
Odnośnie zrezygnowania z dekodera, to nie orientuję się ale obawiam się, że to raczej niemożliwe.
 #887052  autor: Wiksa11
 12 wrz 2016, 19:12
Po wypowiedzeniu udało mi się wywalczyć:
- Max EXTRA HD z nagrywarką mediabox + internet 60 mbit/s za 79,99 zł
49,99 zł koszt instalacji.
Dodatkowych usług nie potrzebowałem, myślę że mogłem bardziej negocjować koszt instalacji, ale chyba nie mam na co narzekać.

Orange - sieć Januszy.
 #887453  autor: buba1234
 15 wrz 2016, 16:58
Ruben pisze:@buba1234,
w salonie możesz max otrzymać Wielką Rewię Usług XVI czyli WRU XVI:
- pakiet select HD: bez nagrywarki 39,99pln, z nagrywarką 55pln- nie Horizon
- FP 30Mb/s: 10pln
- telefon 60min: 5pln

Oczywiście taka propozycja nie padnie od razu ale jak pomęczysz konsultanta, to spokojnie dostaniesz a do tego pakiet FilmBox za 1pln i Cinemax też 1pln. Nie chwal się znajomością nazw promocji tylko operuj bardziej ceną, jaką możesz zapłacić.
Pewnie telefon zbędny ale do 2 usług tej promocji nie dadzą więc lepiej wziąć telefon za 5pln i otrzymać większe rabaty, bo sumarycznie wyjdzie taniej. Z tego bierze się popularność telefonii stacjonarnej w UPC, ludzie nie podłączają telefonu ale usługa jest.

Możesz zrezygnować z pakietu bezpieczeństwa. Możesz dostać router Compal (ten, który teraz jest w reklamie UPC). Ma funkcję trybu most (modem). W tym celu sugeruję wziąć podwyższenie do 250Mb/s, jest bezpłatne na 2m-ce i wtedy technik przyjdzie z takim routerem pewnie.
Odnośnie zrezygnowania z dekodera, to nie orientuję się ale obawiam się, że to raczej niemożliwe.

O dzięki Ruben za szczegółowe informacje. :D

________________________________
 #889623  autor: tomintfan
 01 paź 2016, 11:47
Czy Regulaminy i cenniki aktualnych promocji w UPC jest nadal aktualny jak nazwa wskazuje ?? ;)

Czy ktoś przy przedłużeniu próbował negocjować pakiet Eleven ??
 #890265  autor: zboro
 05 paź 2016, 21:39
Witam, tydzień temu złożyłem wypowiedzenie umowy w upc i dzisiaj odebrałem telefon z propozycją przedłużenia umowy na następujących warunkach:
Select Ekstra HD z nagrywarką
Internet 60 z Modem Connect Box

za kwotę 60 zł/mc umowa na 24 mc.

moje pytanko czy da się coś więcej wyszarpać czy brać i niewybrzydzać? :)
z góry dzięki za opinie
 #890693  autor: kolonh
 09 paź 2016, 08:30
Witam
Jeśli złożyłem wypowiedzenie i nikt z Duk do mnie nie zadzwonił, czy Mogę je w ostatnim dniu anulować ?
 #890697  autor: Ruben
 09 paź 2016, 09:48
@tomintfan, czyli otrzymałeś promocję WRUXIX, max jest WRUXX o 5pln tańsza, jednak nie każdemu to proponują więc uwzględniając fakt, że różnica niewielka uważam, że niewybrzydzać ;)

@kolonh, tak, zawsze możesz wycofać wypowiedzenie w okresie jego trwania. Przeważnie dzwonią około tygodnia po zarejestrowaniu wypowiedzenia.
 #893270  autor: azar84
 26 paź 2016, 23:57
Szanowni Państwo,
otóż mam pytanie, obecnie niebawem (hm no jeszcze trochę bo do kwietnia 2017). Kończy mi się umowa. Mam jedynie internet Fiber, super, hiper, extra, mega, giga, power 120/10 mbps. Za jedyne 67 PLN.
Otóż pojawił mi się orangutan ze światłem w kanalizacji tj. 100/10 mbps za 69 PLN (wiem lipa) i
tadam tadam turu buruburu 300/30 mbps ftth za 79 PLN.
Generalnie ich polityka routingu wprawia mnie w konsternację połączoną z dysonansem po zakupowym i przedwczesną agonią. Otóż dylematos polega na tym. Czy powalczyć z UPC o 250/20 mbps za 69 PLN? Czy brać orangutana. (wim trochę ziarenek w klepsydrze ostało się).
i jeszcze jeden mankament niczym brzydka niemka, ta zakichana aktywacja? Czemu w UPC? I czy to zgodne z prawem, że muszę płacić za aktywację jak przedłużam umowę z UPC?
 #898935  autor: karlikowo
 07 gru 2016, 00:37
Witam,
po wypowiedzeniu wysłanym w piątek otrzymałem telefon od DUK z ofertą 79,99 za TV Max Extra HD z nagrywarką i Fiber Power 60 Mb/s (+opcja filmbox za 1zł). Konsultantka twierdziła,że obecnie jest to opcja przy maksymalnych zniżkach.. Wierzyć czy nie wierzyć:D ? Ktoś z Was dał radę zejść niżej w ostatnim czasie?
 #898938  autor: Konoko
 07 gru 2016, 01:46
Nie są to maksymalne zniżki. Są jeszcze trzy poziomy, każdy po 5zł taniej. Ale wynegocjowanie niższej ceny zależy też od historii klienta w UPC tzn; stażu, z jakich usług dotychczas korzystał, czy bierze dodatkowe płatne pakiety.
Warto powalczyć o zniżkę w opłacie aktywacyjnej/ instalacyjnej. Mimo ,że to jednorazowa to też pieniądz.
Sytuacja na rynku sprzyja by jeszcze się potargować.
 #898982  autor: karlikowo
 07 gru 2016, 11:54
Staż mam 4 lata, wcześniej miałem sam net, teraz chcę dodatkowo tv. Czy to możliwe, że nie ma już tych większych zniżek? Jak nie przyjmę tej oferty, to jest szansa, że zadzwonią ponownie z lepszą? Czy wtedy już mnie skreślą?
 #899044  autor: Konoko
 07 gru 2016, 17:24
Jak pisałem wyżej są większe zniżki, co nie oznacza że każdy konsultant ma takie same uprawnienia do proponowania każdemu klientowi zniżek. Negocjowanie to sztuka, umiejętność przekonywania.
Dzwoń z numeru telefonu zarejestrowanego w danych klienta UPC bezpośrednio do DUK,spokojnie, rozważnie bez pośpiechu, nie mów NIE ale przedstawiaj co jest za tym by zostać z UPC za niższą cenę.( promocje innych operatorów, święta).
 #899442  autor: karlikowo
 10 gru 2016, 20:58
No i przedłużyłem. Miałem mieć za 59 zł pakiet Select internet 60mb/s +cinemax/1zł +filmbox/1zł oraz 0 zł za instalację. Tymczasem przyszedł monter, podłączył, podpisałem umowę on poszedł a ja usiadłem do lektury. Okazało się, że dali mi promocję Rewia Usług Mix VIII i zamiast pakietu select dali pakiet Max i.. uwaga uwaga abonament za 58zł w pierwszym miesiącu a od 2 do 24 miesiąca 78zł. Zadzwoniłem na infolinię i mówię, że zaszła pomyłka, nie chciałem max tylko select, a konsultantka na to, że każdy dostaje na początku max a po miesiącu może sobie zmienić na select - w regulaminie nic takiego nie znalazłem. Czy ktoś miał podobną sytuację?? Poważnie rozważam kolejne wypowiedzenie, do 14 dni można bez żadnych konsekwencji to zrobić?
 #899447  autor: Sarton
 10 gru 2016, 22:39
tak, dokładnie tak to działa ... na miesiąc masz max + jakaś tam ochrona jak masz z internetem ... z tym że wypowiedzieć to musisz DO miesiąca a nie PO miesiącu , PO to już będzie po pakach ... najlepiej od razu wypowiedz.
 #899485  autor: Konoko
 11 gru 2016, 14:44
karlikowo pisze: ...dali mi promocję Rewia Usług Mix VIII ..... w regulaminie nic takiego nie znalazłem. ...
Zwróć uwagę na punkt i) na stronie 2/5 oraz niżej ii)
"i)Uczestnik Promocji, o którym mowa w pkt. b) wyżej uprawniony jest do zmiany Usługi Telewizji Cyfrowej w okresie od 14 dnia dokońca trzeciego Okresu Rozliczeniowego od Przystąpienia do Promocji na następujących zasadach:
w przypadku wyboru Pakietu Max Extra HD na Pakiet Select Extra..."

"ii)Oświadczenie o zmianie należy złożyć telefonicznie pod numerem telefonu: 813813 813 lub w Salonach Sprzedaży oraz na stronie poprzez http://www.upc.pl/pomoc/kontakt. W przypadku skorzystania z takiego uprawnienia, zmiana Pakietu zostanie dokonana od pierwszego dnia Okresu Rozliczeniowego następującego po okresie, w którym oświadczenie zostało przyjęte przez Organizatora Promocji. Zmiana Pakietu nie wpływa na zmianę Okresu Zobowiązania"
Regulaminy w wątku http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 90#p899490
 #900287  autor: michal596
 15 gru 2016, 19:46
Witam, wysłałem rozwiązanie umowy, miałem FiberPower 60mb/s. Teraz dostałem ofertę - przedłużenie na 24 mies., i dwie opcje:

a) 60mb/s za 29 zł na 24 mies.,
b) 120 mb/s z tym nowym modemem za 39 zł na 24 mies.

Jest opcja dostać coś lepszego czy brać?
 #900370  autor: konrad126
 16 gru 2016, 10:44
Witam wszystkim,jestem nowym klientem,chciałbym dostać w UPC telewizje+internet.Po rozmowie telefonicznej dostałem takie oferty:
1.internet 60mb,telewizja pakiet select,umowa na 12 miesiecy,koszt 49zl/miesiac
2.internet 120mb,telewizja pakiet select,umowa 12 miesiecy,koszt 69zl/miesiac
Czy sa to dobre oferty czy moge cos jeszcze ugrac?
  • Strona 20 z 25
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 25
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 25