DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 19 z 25
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 25
 #856600  autor: Golarz Filip
 16 mar 2016, 15:42
Sertil

Przez stronę internetową, dokładnie tu => https://www.upc.pl/pomoc/kontakt/#/ złóż rezygnację, dołączając skan/zdjęcie z własnoręcznym podpisem.
Po około 2-3 dniach, powinieneś dostać mailowo lub sms informację, że Twoja rezygnacja wpłynęła i będą się z Tobą kontaktować. Od tej pory warto- jeśli zależy Ci ciut na zbiciu ceny lub dostaniu czegoś więcej- przygotować się do rozmowy.

Ten temat => http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=81579
napisałem w oparciu o własne ale i innych doświadczenie. Tutaj => http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=81324

masz aktualne cenniki z regulaminami. Nie sugeruj się datami, bo nadal są aktualne.
Jak wolisz zestawienie wszystko w jednym to zapraszam tutaj =>

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... li=1#gid=0


Warto mieć w trakcie rozmowy z DUK ( to dział utrzymania klienta, nie zwykły BOK ) otwarte to właśnie zestawienie i wiedzieć o czym mówi do Nas konsul.

Co do Twojego pytania- jak najbardziej można wycofać się z telefonu i mieć jeszcze taniej, chociaż konsul pewnie powie inaczej ;) Taka taktyka. Ja przez ostatnie 1,5 roku miałem abo na tel, a nie miałem nawet aparatu. Teraz po ostatnich bojach z UPC wywalczyłem WRU z nr 20 i z telefonu w końcu zrezygnowałem.

Powodzenia
 #856755  autor: Sertil
 17 mar 2016, 12:11
Golarz Filip

Dziękuje za Twoje porady i będą według nich rozgrywał tą sprawę. Postaram się opisać, co udało mi się wynegocjować. Jeszcze raz dzięki! :)
 #856766  autor: mirko199
 17 mar 2016, 13:15
Hej Mam do was pytanie, jestem na wypowiedzeniu umowy z UPC - lokalizacja Wałbrzych, sprawdzałem w kalkulatorze ile może mnie kosztować pakiet horizon i wychodzi mi dla trzech usług:
Rewia z Horizon X:
85 zł - Horizon Max PVR (rozumiem że to pakiet Max z nagrywarką Horizon)
14 zł - 30 Mb
1 zł - Minuty domowe MAX
100 zł - To minimum za te trzy usługi?
Chciałem się upewnić czy to cena z maksymalnym rabatem.
I czy w tej cenie może być jeszcze Multiroom (Moc wrażeń z Multiroom za 0 zł)

I druga opcja bez Horizon (WRU XX):
45zł - Max Extra HD PVR
10zł - 30Mbps
5zł - 60min
60 zł - To minimum za te trzy usługi?

Propozycja od UPC:
30 mb
telefon 60 min
Max TV
75 zł
 #856826  autor: Golarz Filip
 17 mar 2016, 19:47
Jeśli pytasz o ceny minimalne, to tak, wszystko się zgadza z tym co napisałeś. Multiroom to również loteria. Jeden konsul da Ci po walce, inny od razu powie, że się nie da i trzeba dodatkowo płacić
 #856906  autor: mirko199
 18 mar 2016, 11:24
Dzięki, choć jeszcze chyba 10 zł do Rewia z Horizon X za My Prime trzeba dać - w sensie obowiązkowo więc wychodzi 110 za podstawę
Rewia z Horizon X:
85 zł - Horizon Max PVR (rozumiem że to pakiet Max z nagrywarką Horizon)
14 zł - 30 Mb
1 zł - Minuty domowe MAX
My Prime - 10 zł
110 za całość
 #856941  autor: bąbel
 18 mar 2016, 16:08
przedluzenie umowy w ramach WRU stalo sie faktem - tv max extra hd z nagrywarka, net 60, cinemax+filmbox 24 mce - 67 PLN.
mila i szybka rozmowa i jest.
 #857441  autor: mirko199
 21 mar 2016, 11:11
Mi się udało zrobić coś takiego:
Horizon max
30 mb
myprime
horizon go
telefon bez limitu na stacjonarne
Myprime
Canal +
Eleven
Multiroom z nagrywarką
152
I miesiąc za 1 zł.
 #860459  autor: iamlw
 06 kwie 2016, 16:40
Hej,

po złożeniu wypowiedzenia i odrzuceniu pierwszej mało atrakcyjnej oferty dostałem propozycję skorzystania z WRU XX, mianowicie TV select + net 60 za 40zł/m-c.

Dwie sprawy:
1. Pani twierdzi, że sam internet wyjdzie mnie drożej ?
2. Umowa na 24 miesiące, wole zobowiązanie na rok ale wtedy ceny lecą o ponad 100% w górę - przedłużył ostatnio ktoś na rok na przyzwoitych warunkach?

Uda się pozostać przy tym pakiecie za 40zł/m-c przy umowie rocznej?
 #860630  autor: marius-13
 07 kwie 2016, 16:16
Witam
Witam wszystkich jako nowy użytkownik forum. Mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy z UPC. Obecnie jestem po trzech rozmowach odnośnie oferty dla firm, propozycja jaką otrzymałem:
Horizon (nagrywarka)
pakiet programowy najwyższy +hd
horizon go
hbo HD (1,2,3)
hgo go
multiroom bez nagrywania
internet 150/20 + wifi
telefon upc (bez limitu stacjonarne i komórki w Polsce, zagraniczne: w Unii i jakieś inne kraje)
gwarancja naprawy w ciągu 12godzin.
Umowa na 24 m-ce i cena za to wszystko to około 217 brutto (faktura obejmuje opłaty tylko za telefon i internet, reszta za 0).
Mam pytanie, czy uważacie że warto jeszcze pocisnąć czy oferta jest ok i pocisnąć tylko dla sportu?
 #860849  autor: mrkarolk
 08 kwie 2016, 17:48
Cześć,
dawno mnie tu nie było na forum. Wczoraj złożyłem wypowiedzenie dla Internetu w UPC.
Moja obecna oferta to 60 MB/s za 69 zł - jednak można powiedzieć, że wykorzystuję tylko połowę łącza ponieważ gniazdko telekomunikacyjne mam tylko jedno w całym mieszkaniu i ... do mojego pokoju docierał bardzo słaby sygnał a nawet bardzo często zrywało połączenie. Zdecydowałem się na Reapeter, który umieściłem w centralnym punkcie mieszkania i wykonując speedtest otrzymuję ok. 30 MB/s. Mieszkanie jest wynajmowane - nie mam możliwości pociągnięcia kabla ponieważ musiałbym wiercić dziury w ścianach a właściciel nie wyraził na to zgody.

Pytania:
1) Macie jakieś pomysły jak zmaksymalizować jakość połączenia?
2) Gdybym podpisał umowę na 30 Mb/s zapewne docierałoby do mojego pokoju tylko 15 MB/s a to już jest za mało.
Najciekawszą opcją na rynku jest dla mnie obecna oferta Vectry, 50 MB za 50 zł, do końca wakacji 0 zł oraz TV online ;) Po złożeniu wypowiedzenia, uda się coś korzystniejszego wyciągnąć od UPC? Jak wspomniałem, 30 MB mi wystarcza, chciałbym zminimalizować koszta.

Z góry dzięki za Wasze opinie i podpowiedzi :)
 #860909  autor: marius-13
 09 kwie 2016, 09:54
Cześć
Do mrkarolk, prędkość o której piszesz wynika raczej z ograniczeń sprzętowych (żeby mieć pewność potrzeba więcej informacji na temat wszystkich urządzeń od urządzenia UPC do twojego kompa włącznie). Teoretycznie biorąc net 30MB/s będziesz miał nadal około 30MB/s na speedtest.
 #860961  autor: slawula2222
 09 kwie 2016, 15:12
Bierz JĄ teraz .
Szokująca PROMOCJA w UPC!
w dniach 11.04-17.04.2016r

MEGA okazja, tylko dla Nowych Klientów:
Pakiet Telewizja + Internet za 99 PLN a 1-szy m-c za 1PLN!
TV Select 102 kanałów w tym 47 HD, Internet 120 Mb/s, Dekoder Horizon z 4 nagrywarkami .
MyPrime z biblioteką ponad 2 000 filmów i seriali.
Możliwość dokupienia ekstra dekodera za 1zł (12 miesięcy), później 10 zł (12 miesięcy)
Zapraszam do mnie.
Sprawnie, szybko i bezproblemowo.
Tel 539-459-499
 #861140  autor: mlodyck
 10 kwie 2016, 22:28
Witam. Od 4 lat mam internet z upc. Od 2 mam 60mb za 64pln. Niedługo kończy mi się umowa. Chciałem się zapytać, co mówić aby ugrać jak najwięcej? Dodam że mogę wziąć dodatkową usługę, tv.
 #864143  autor: Xavi
 30 kwie 2016, 10:36
Jakie są Wasze doświadczenia przy negocjacjach i powoływaniu się na FTTH Orange. Kończy się umowa w UPC a mam też możliwość wzięcia właśnie FTTH jednak oferta upc jest chyba lepsza skoro net plus tv można wywalczyć za 50-60 zł to za taką kasę orange nie podskoczy. Brak mi argumentów do negocjacji.
 #864183  autor: blablaz
 30 kwie 2016, 15:48
Cześć. Przez 2 lata miałem umowę na internet 60 Mb za 60 zł. Złożyłem wypowiedzenie i dostałem ofertę przez telefon na tę samą prędkość za 39 zł też na 2 lata. Mogę ugrać coś jeszcze? Wyższą prędkość, obniżkę ceny, skrócenie umowy?
 #864426  autor: aster
 02 maja 2016, 16:34
Właśnie sprawdzam ten plik i co ciekawe dla usług Max Extra HD PVR + 120Mbps:

- 2 usługi (TV+INT): 40zł + 39,99zł = 79,99zł

- 3 usługi (TV+INT+TEL): 45zł + 25zł + 5zł (najtańszy tel.) = 75zł

Czy tak rzeczywiście można sobie dobierać te usługi, np. najdroższa telewizji, średni net i najtańszy telefon?
 #864438  autor: Ruben
 02 maja 2016, 18:03
Xavi pisze:Jakie są Wasze doświadczenia przy negocjacjach i powoływaniu się na FTTH Orange. Kończy się umowa w UPC a mam też możliwość wzięcia właśnie FTTH jednak oferta upc jest chyba lepsza skoro net plus tv można wywalczyć za 50-60 zł to za taką kasę orange nie podskoczy. Brak mi argumentów do negocjacji.
Argumentem może być np. uzyskanie zniżek Orange Open, bo posiadasz telefon u tego operatora a dodatkowo handlowiec proponuje 6m-cy bez opłat i to akurat jest prawda przynajmniej w niektórych lokalizacjach. Kilka umów przedłużyłem w ostatnim czasie i uzyskiwałem maxa czyli WRU XX.
Nawet w lokalizacji, gdzie nie ma żadnej konkurencji powołałem się na smartdom i internet za 11pln. Po kilku rozmowach znajdowała się nieistniejąca WRUXX. Przecież możesz powiedzieć, że nie potrzebujesz dużych prędkości, że mało korzystasz i w zasadzie internet mobilny spełnia twoje oczekiwania.
Trzeba czasem trafić na właściwego konsultanta. U mnie tak się składało, że podczas wieczornych kontaktów z DUK, negocjacje nie układały się a kiedy dzwoniłem przed południem, to negocjacje kończyły się sukcesem :) Oczywiście to nie jest reguła ale trzeba próbować.

@aster,
można tak dobierać.
 #864441  autor: aster
 02 maja 2016, 18:33
Dzięki. Właśnie się zastanawiam co zrobić bo obecnie płacę trochę dużo (bez promocji) i nie wiem czy czekać na ten światłowód od Orange czy zgodzić się na 1-2 letnią umowę z UPC.

1. Jeśli coś jednak przedłużę to mogę to zrobić bez aktywacji pakietu bezpieczeństwa oraz bez wifi (wolę podpiąć swój router dla wifi a ich używać tylko jako modem), czy na siłę to wciskają?

2. Czy podwyższenie netu do 250mbps będzie oznaczało też zmianę obecnego modemu Thompson na inny (lepszy?)?

3. Czy ten dekoder tv Horizon jest lepszy od tego poprzedniego (Kaon czy jakoś tak)?
 #865020  autor: aster
 08 maja 2016, 10:41
Z UPC sami do mnie zadzwonili i przedstawili mi propozycję ponad 2x droższą niż w tej promocji. :) Odpowiedź moja... wiadoma.

Czy w tym skoroszycie są cenny netto? Czy do tego dochodzą jakieś dodatkowe koszta np. za "wypożyczenie" dekodera?
 #867025  autor: jugos85
 19 maja 2016, 19:31
siema. Mam pytanie trochę z innej beczki.. może ktoś coś będzie wiedział.
Chodzi mi o C+ w UPC, który do tanich nie należy.. Obecna cena to 49zł + zobowiązanie na 12 miesięcy + aktywacja.
Gość na infolinii zaproponował mi 39zł / 12 miesięcy / bez aktywacji..
Da się coś jeszcze taniej wycisnąć ? może 29zł ?
Jeśli tak to jak to najlepiej rozegrać?

pozdrawiam
  • Strona 19 z 25
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 25
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 25