DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #370833  autor: butterfly
 20 lis 2009, 11:56
No zobaczymy, dziś poszła pocztą rezygnacja z usług tp. Pewnie potwierdzenia można oczekiwać, że doszło, jak zaczną sie telefony żeby nie rezygnować. ;]

 #379037  autor: bolek2004
 06 sty 2010, 20:25
U mnie się szczęśliwie wszystko skończyło 01.01.2010 wyłączyli numer także na razie jest ok natomiast mam pytanie jeszcze jedno: miałem też dostęp do konta na www.tp.pl (podaje się numer i hasło) i do tej pory mogę dalej wchodzić na swoje konto, nawet pisze w zleceniach że rezygnacja i jest podane że w realizacji:) Może ktoś się orientuje kiedy mniej więcej tepsa usuwa to konto ze swojej bazy, nadmienię tylko że wcześniej zrobiłem nadpłatę i jestem z tepsą rozliczony co do złotówki także rachunków już się nie spodziewam żadnych.

 #379057  autor: butterfly
 06 sty 2010, 21:36
U mnie również szczęśliwie sie zakończyło 1.01.10. Nawet jakoś specjalnie nie dzwonili by przedłużyć ofertę. Raz tylko automat zadzwonił, by się skontaktować z błękitną linią z powodu złożonej rezygnacji, dzięki temu wiedziałam, że doszła. Oczywiście nie oddzwaniałam.

 #396588  autor: mst
 31 mar 2010, 22:03
Witam
Ma ktoś może wzór wypowiedzenia umowy z Dialog, chciałbym się pozbyć telefonu stacjonarnego?

 #412100  autor: sql
 22 cze 2010, 16:24
Czy w przypadku Orange również można zrezygnować z internetu Orange Freedom Pro listownie/wysyłając FAX. Jestem klientem biznesowym. Jeśli tak to proszę o podanie adresu/numeru FAX-u

 #412106  autor: kamil1221
 22 cze 2010, 16:36
Fax do BOK Orange (22)5887883 e-mail: [email protected]
Co do wzoru pisma... chyba takiego nie mam.
Sam musisz coś wymyśleć - możesz posłużyć się formularzami, które wcześniej udostępniłem do rezygnacji z TP.
Jedyne, co będzie innego w danych niezbędnych to tak zwany numer CDM, który masz na pierwszej umowie aktywacyjnej.

 #618249  autor: Ricki1980
 05 mar 2013, 17:22
Chciałbym odświeżyć temat. Mam zamiar zrezygnować z telefonu stacjonarnego. Umowę podpisałem lata temu z TP, aktualnie rachunek wystawia Orange i mam problem gdzie wysłać rezygnacje. Kiedyś to były Katowice, a aktualnie na rachunku mam dwa adresy, czyli Twarda 18 Warszawa i Jagielońska w Skierniewicach. Który z nich wybrać? Może wystarczy złożyć pismo w punkcie Orange? Posiadam umowę na czas nieokreślony, więc obowiązuje mnie chyba okres wypowiedzenia 30 dni, jeśli się mylę to mnie poprawcie. Dodatkowo na linii mam BSA z Netii, które tez likwiduje z uwagi na DLM, czy i tutaj obowiązuje mnie 30 dni okresu wypowiedzenia? Zamierzam przejść na LLU bez telefonu z zapowiadanej nowej ofercie, niestety to jedyna opcja zmiany BSA na LLU w niereformowalnej Netii. Może ktoś z Was również robił takie manewry i może powiedzieć ile czasu trwa zwolnienie portu i założenie LLU? Z góry dziękuję za pomoc.

 #618267  autor: Maniek99
 05 mar 2013, 17:51
@Ricki1980
Wystarczy złożyć pismo w salonie Orange (nie wiem czy okres wypowiedzenia to 30dni, czy pełny okres rozliczeniowy).
Ale jak masz zamiar przejść na LLU, to telefon lepiej wypowiedzieć jak już na tym LLU będziesz, bo zapłacisz ponad 200zł za powtórna aktywację linii.

 #618361  autor: Ricki1980
 06 mar 2013, 06:54
Liczę na to, że takiej opłaty nie będzie w nowej ofercie LLU od 11 marca. Jeśliby tak było to rozważam nawet zamówienie internetu na nowej linii i dopiero rezygnacje z BSA i TP.

 #618383  autor: Maniek99
 06 mar 2013, 10:40
@Ricki1980
Nie zniknie, nie masz co się łudzić.

 #618450  autor: pioter28
 06 mar 2013, 19:31
Ricki1980 pisze:(...)Umowę podpisałem lata temu z TP, aktualnie rachunek wystawia Orange i mam problem gdzie wysłać rezygnacje. Kiedyś to były Katowice, a aktualnie na rachunku mam dwa adresy, czyli Twarda 18 Warszawa i Jagielońska w Skierniewicach. Który z nich wybrać? Może wystarczy złożyć pismo w punkcie Orange?(...)
Tak jak już zostało napisane, pismo z rezygnacją możesz złożyć w salonie Orange albo wysłać na adres korespondencyjny Orange / TP na ul. Jagiellońską 34 do Skierniewic. Od jakiegoś czasu adres korespondencyjny na ul. Bażantów 35 do Katowic jest nieaktualny. Na rachunku masz podany adres siedziby spółki TP na ul. Twardej 18 w Warszawie i właśnie adres korespondencyjny w Skierniewicach, na który obecnie należy wysyłać wszelkie pisma kierowane do TP S.A..

 #618459  autor: Ricki1980
 06 mar 2013, 19:45
Dziękuję za pomoc, co do aktywacji LLU, to właśnie doczytałem, że wyniesie on 9zł, wiec wymyśliłem inny wariant i zamiast rezygnować ze stacjonarki założę drugą linię, a dopiero później, jak już ruszy netia wypowiem BSA i przeniosę jednak numer do VOIP. Czasem może się jeszcze przydać, a koszt utrzymania to 1zł na rok.

 #618461  autor: Maniek99
 06 mar 2013, 19:57
@Ricki1980
Te 9zł to raczej będzie opłata za aktywację usługi, a nie samego łącza.

Teraz też jak byś zamawiał na nieaktywnej linii płacisz 210zł za aktywację łącza + opłaty aktywacyjne za poszczególne usługi.

 #618464  autor: Ricki1980
 06 mar 2013, 20:16
Odbiegamy od tematu, ale chyba aktywacja usługi to jest właśnie aktywacja łącza, loginu, naliczania opłat miesięcznych itp. dla abonenta. Jeśli byłoby tak jak mówisz to równie dobrze mogą dać opłatę za aktywacje spota, netia online i można tak dalej wymieniać. Nawet gdyby była opłata 200zł to i tak uciekam z TP, mam już dosyć ich polityki i haraczu za telefon stacjonarny. Muszą zmienić podejście do klienta. Przegięli aktywując DLM. Teraz zamiast pełnej dychy mam 8 Mbit i w perspektywie siedzenie jak na bombie w obawie, aby nie było jeszcze mniej.

 #618472  autor: Maniek99
 06 mar 2013, 20:42
Ricki1980 pisze:Jeśli byłoby tak jak mówisz to równie dobrze mogą dać opłatę za aktywacje spota, netia online i można tak dalej wymieniać.
No i tak właśnie aktualnie jest, choć akurat NOL jest za free :wink:
Zresztą dostałeś już od rzecznika potwierdzenie moich przypuszczeń.

 #618536  autor: Orange Ekspert
 07 mar 2013, 10:31
Ricki1980, jeżeli nadal Twój problem nie został rozwiązany, prześlij do nas zgłoszenie korzystając z formularza pomocy : http://on.fb.me/RwMSRZ Przeanalizujemy sprawę i postaramy się pomóc w rozwiązaniu a decyzja będzie należała do Ciebie.