DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #354140  autor: BL9393
 21 sie 2009, 20:15
1. Oferta jest ale dla osób na umowę o prace na czas nieokreślony, a ja takowej nie posiadam (jeszcze :))
2. Muszę mieć zasięg Orange, a z tym nawet po GSM u mnie ciężko...

czas na Orange

 #357295  autor: www.fazafm.com
 03 wrz 2009, 18:14
Idz do przedstawiciela play dadza ci druk gotowy do wypelnienia zlozysz podpisy i oni wszystko wyślą.

 #357335  autor: BL9393
 03 wrz 2009, 20:31
mnie zdziwiło to że potrzebowali na gotowcu numer umowy... ale na 790500500 mi go podali :) jak zaproponują przedstawienie oferty utrzymaniowej i się zgodzisz to i tak Cię przełączą, bo gotowca dla wszystkich nie każdy konsultant może przeczytać :D

czas na Orange

 #357347  autor: www.fazafm.com
 03 wrz 2009, 21:12
Moje wypowiedzenie czeka do konca umowy aby je anulowac. Watpie jednak by sie tak stalo bo warunki przy przedluzeniu sa gorsze niz przy podpisaniu nowej umowy ze znizka dla abonentow play . Jesli konsultant pyta sie po co mi nowy modem to sie zastanawiam czy nie zasmiac sie. Przeciez moze go wykorzystac ktos inny z rodziny z karta prepaid wiec jesli juz mam modem to mam go w promocyjnej cenie nie brac ? Tylko wybrac gorsza wersje umowy. :)

 #357376  autor: Sławek
 03 wrz 2009, 22:16
Takie te przedluzenia jak abonamentow telefonicznych w Erze ;)
Ja dzwonilem, zeby mi zmienili adres korespondencyjny, bo na stronie nie moglem wpisac miejscowosci (wywalalo blad). No wiec zmieniono mi... zmieniono mi takze ulice w adresie zameldowania <sciana> (myslicie, ze moge zerwac umowe, udowadniajac, ze nie mam takiego adresu zameldowania? :D)

A w necie mogliby sie wysilic troszke- 45zl za 10GB to powinno byc minimum dla przedluzajacych. Mysle, ze nawet mogliby dac za 35zl, skoro nie daja modemu.

 #679127  autor: janeq91
 01 gru 2013, 17:52
Witam. Od dawna korzystam z oferty Play Online. Pierwotnie była to umowa na okres 12 miesięcy. Potem przeobraziła się ona w taką na czas nieokreślony. Trwa to i trwa, ciągle odkładałem sprawę na później. Nie chcę zrezygnować z tej oferty, po prostu wolałbym, żeby była atrakcyjniejsza. Wyślę wypowiedzenie i spróbuję wynegocjować nieco lepsze warunki. Obecnie jest to 50zł/mies, 14GB limitu, prędkość 2 megabity oraz brak limitu w godzinach nocnych. Chciałbym nieco obniżyć wysokość abonamentu, zwiększyć limit i prędkość. Na co mogę realnie liczyć? Pozdrawiam.