DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #351320  autor: gauri7
 09 sie 2009, 13:49
lwiczek pisze:Btw. czy biorac neta z LLU netii (powiedzmy 8mbit bez telefonu) mozna sobie tez wybierac abonamenty tel u innych opow czy to tylko w tp tak jest?
W regulaminie dot. 8 Mbit jest zapis, że nie trzeba płacić za utrzymanie łącza w przypadku nie posiadania usługi głosowej, jednak jest tam także zapis, że ta promocja jest w pełnym LLU, czyli trzeba pożegnać się z usługami tp. W promocji 4 Mbit jest albo pełne uwolnienie(Internet i tel od Netii) albo tzw. LLU shared, czyli Internet Netii a usługa głosowa tp lub WLR.

> G - )

 #351330  autor: user_delete19
 09 sie 2009, 14:55
OK, a kontynuujac -czy przy pelnym uwolnieniu na netii tez spoczywa obowiazek / netia jest taka mila udostepniac niejako 'swoje' druty innym opom? czy tylko w przypadku llu dzielonego zostaje taka furtka?

 #351337  autor: gauri7
 09 sie 2009, 15:30
lwiczek pisze:OK, a kontynuujac -czy przy pelnym uwolnieniu na netii tez spoczywa obowiazek / netia jest taka mila udostepniac niejako 'swoje' druty innym opom? czy tylko w przypadku llu dzielonego zostaje taka furtka?
Tego nie wiem. Ale wydaje mi się, że w przypadku LLU dzielonego jest tylko taka możliwość. Pozdrawiam.

> G - )

 #351426  autor: Vieslav
 09 sie 2009, 22:08
Odnośnie pytania gauri7,
Multimo: tani standardowy - 37,99zł
Dialog: profil podstawowy - 35zł
DRSA: podstawowy - 35zł

Tańszych abonamentów nie udało mi się znaleźć.

 #351431  autor: gauri7
 09 sie 2009, 22:14
Vieslav pisze:Odnośnie pytania gauri7,
Multimo: tani standardowy - 37,99zł
Dialog: profil podstawowy - 35zł
DRSA: podstawowy - 35zł

Tańszych abonamentów nie udało mi się znaleźć.
Thx, ale to i tak za dużo. Telefon byłby tylko do odbierania. Ogólnie planowałem na początku wzięcie 8 Mbit w Netii i przeniesienie numeru do operatora voip, ale podobno Netia blokuje porty i nie można korzystać z bramek.

> G - )

 #470286  autor: widex
 12 kwie 2011, 21:47
Plan przyjazny - 18,45 zł w TP, ale trzeba korzystać z Pomocy społecznej.

Od kilku dni stałem się szczęśliwcem w LLU Netii. Niestety, ale nie potrzebuję w ogóle telefonu stacjonarnego. Utrzymanie łącza nie widzi mi się.

Może ktoś mi wytłumaczy jedną pewną kwestię. Biorę sam telefon za 30 zł i jest ok. Chcę sam Internet za 60 zł, TP krzyczy o utrzymanie łącza. Przy samym telefonie nie utrzymują? Jedyne co mi przychodzi do głowy, że usługa telefoniczna to usługa główna (nadrzędna).

 #470294  autor: Sig
 12 kwie 2011, 22:01
Bawisz się w górnika?
Sprawdź oferty Multimo, Dialogu, Novum (powinno być coś do 30 zł), w samej TP jest od niedawna za 34 zł, jest też chyba jakiś Netii za 36,6. Nie pamiętam dokładnie. W jakiejś kablówce wiem, że jest abonament kwotowy i to oferowany na zasadzie WLR (Multimedia? chyba nie), ale szczegółów nie pamiętam. Nie mam czasu sprawdzać, ale ci trzej operatorzy z pocżątku na pewno mają najtańsze, czyli w cenie równej, lub nieco wyższej niż utrzymanie łącza.

 #470299  autor: Maniek99
 12 kwie 2011, 22:09
widex
W Netii są też abonamenty z wliczoną opłatą za utrzymanie linii.
Cenowo wychodzi mniej więcej pomiędzy zawieszeniem, a oddzielną opłatą za utrzymanie.

 #481327  autor: Marens
 11 cze 2011, 14:58
Kończy mi się umowa wraz z zawieszeniem linii w TP.
Na dzień dzisiejszy płacę 21,53/mies jako zawieszenie pod internet + VoIP.

Zastanawiam się czy nie dopłacić paru złotych i aktywować linii.
Widzę, że najtańsze rozwiązanie jest na dzień dzisiejszy w Dialogu: 27,99zł
Następne taryfy to: TP Startowy Na Start+ 34zł, Orange Stacjonarny 35zł

Nie przeoczyłem czegoś, na co warto zwrócić uwagę?
Czy w TP Startowy Na Start+ jest naliczenie 1/1 czy 60/1

 #481330  autor: kamil1221
 11 cze 2011, 15:17
Jeśli masz jakieś abo/mix w Orange za minimum 39zł/mies. nie opłaca się brać WLRa za 35zł.
Gdy wybierzesz WLRa za 49zł mies. co mies. otrzymasz rabat w wysokości 15zł na FV za usługi - co daje 34zł/mies za telefon w którym będziesz mieć 230 minut na 2 lata lub 430 na 3 lata.
Nalicznie minutowe.