DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #650210  autor: kamil1221
 26 lip 2013, 14:50
Hey

Potrzebuje pomocy. Szukam jakiegoś dobrego zestawu klawiatury i myszy do PC-ta. Cena max 200zł za zestaw (kablowa lub bezprzewodowa). Jedyne wymaganie do myszy by była bezgłośna - tj nie było słychać lub minimalnie klikanie przyciskami.

Może być allegro. Proszę o poradę.

 #650337  autor: wook
 26 lip 2013, 22:30
ja mam logitecha mk270 (zestaw klawiatura (k270) + mysz (m185)), myszka jest znacznie cichsza od titanum tm101k, jednak klik słychać, wygodny jest mały odbiornik (logitech unifying, ), mający tą zalete że można potem zmienić mysz na inną obsługującą tą technologie. Za całość dałem 115 PLN w sklepie.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #650395  autor: kowcio
 27 lip 2013, 10:08
Klawiatura to tylko Logitech K360. Lepszej nie znajdziesz, a wiem co mówię ;) Myszkę mam też Logitecha M505, mam ten sprzęt od listopada 2011 i jeszcze nie wymieniałem nawet baterii ani razu. Tanio, trwale i wydajnie. :) ile płaciłem tego nie wiem, ale za klawiaturę dałem max 100 pln, a myszka to już sam nie wiem. Ale raczej tańsza była. Kupiłbym drugi raz gdybym miał taki wybór, zaletą też jest jeden wspólny odbiornik, dobry zasięg i instalacja bez żadnych sterowników, programów itd. Wtykasz i jedziesz. Nadajnik jest malutki i nie muszę go wyciągać z laptopa gdy go pakuję do torby.