DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #626742  autor: user_delete34
 13 kwie 2013, 13:58
Na wielu stronach jest wiele bocznych bocznych, wysuwających się pasków ze skrótem aktualności i zaproszeniem do subskrypcji profili na facebooku, YouTube i jeszcze innych serwisach. Aktualnie w AdBlocku mam subskrybowany zestaw filtrów z bez-kabli.pl ale on nie usuwa jeszcze tych "zaproszeń". Nie korzystam z fb ani YT i nie mam zamiaru widzieć czegokolwiek na ich temat. Czy ktoś wie, jak się tego g. pozbyć?

 #696391  autor: adiq1033
 06 lut 2014, 15:16
Hej.

Odkopię, bo mam być może cenną informację. Właśnie zainstalowałem Adblock w Mozilli, po instalacji przekierowało mnie na strone, gdzie jest możliwość włączenia blokownia: złośliwego oprogramowania( Spraw, by twoje przeglądanie było bardziej bezpieczne, blokując znane domeny ze złośliwym oprogramowaniem. ), wyłączenie śledzenia (Przeglądaj, zachowując prywatność poprzez wyłączenie śledzenia, ukrywając swoje ślady przed firmami reklamowymi, które chciałyby śledzić każdy twój ruch) oraz usuwanie przycisków serwisów społecznościowych ( Automatycznie pozbądź się przycisków dodawanych przez media społecznościowe, takich jak facebookowy „Lubię to!”, które śledzą twoje zachowanie.).

 #696790  autor: user_delete34
 08 lut 2014, 19:44
Niestety, nie pomogło na stronie, na której te reklamy widuje. Mimo wszystko dzięki, dodałem do list AB, może pomoże coś dalej.

Czekam na dalsze propozycje, jeżeli cokolwiek można z tym jeszcze zrobić.

PS: Swoją drogą, myślałem, że ja ten temat podesłałem niedawno, a to już od kwietnia wisi...