DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #495334  autor: Kaczy
 09 sie 2011, 13:06
Szukam jakiejś prostej drukarki na której drukowanie będzie bardzo sporadyczne. Najlepiej tylko z czarnym tuszem lub z możliwością pracy bez kolorów.
Kwota do 400-500 zł.

...::: Made for loneliness :::...

 #495357  autor: kerim36
 09 sie 2011, 15:10
jak bedziesz sporadycznie koszystal to polecam laser - tusze maja to do siebie, ze lubia wysychac gdy sie ich nie uzywa,
a koszt zakupu laseru jest niewiele wiekszy od atramentu

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #495366  autor: Sig
 09 sie 2011, 15:38
Nowoczesne drukarki atramentowe mają automatyczne, cykliczne czyszczenie (trzeba tylko ustawić wyjściową datę i godzinę, żeby nam w nocy nie hałasowała). Można te jej "ręcznie poprawić" od czasu do casu, choć nie trzeba. Ważne jest tylko, żeby była ciągle podpięta do zasilania.
Sporadycznie, to trochę szerokie określenie... Raz na miesiąc? Dla mnie to włąśnie znaczy sporadycznie.
Z drukarek, jeżeli liczą się koszta, jak i tanie wkłady (oryginalne lub zamienniki) polecam urządzenia Brother. Właśnie wymieniałem na nowszy model, bo starszy padł po 6 latach bezawaryjnej pracy. Cały czas używałem zamienników - nic się nie zapchało, jakość dla mnie zadowalająca. Te 400-500 zł to sporo za dużo jak na proste modele.

 #495374  autor: prof.theodor
 09 sie 2011, 15:59
Jeśli ma być monochromatyczna polecam szczególnie laserowe urządzenia HP szczgólnie te starsze. Nie obawiaj się i śmiało kupuj urządzenia używane typu HP LJ 1010, 1018, 1020 na toner 12a urządzenia nie do zajechania dobry toner zamiennik kupisz w granicach 100 PLN lub troszkę mniej wydrukujesz na nim około 2000 - 2500 str. Zero stresu, zapychania głowic drukarka zawsze gotowa do pracy nawet jeśli przez pół roku stoi bezużyteczna. Unikaj nowych laserówek samsunga ładnie wyglądają ale strasznie problematyczne. Z nowych drukarek polecam Brother HL 2035 koszt zakupu około 450 PLN w innych urządzeniach trudno o zamienniki a to znacząco podnosi koszty użytkowania.

 #495486  autor: Forest
 09 sie 2011, 23:39
Panowie się podepnę. A jaką drukarkę polecacie właśnie do 500 zł z możliwością wydruku na płytach CD/DVD/Bluray (Printable) oraz Wifi.

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB