DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.

Moderator: Moderatorzy

 #64951  autor: daniel
 02 kwie 2006, 16:36
Witam!
Wiem ze bylo juz wieeeeeele poradnikow na temat rapidshare, ale a to jeden sposob komus nie dziala, a to drugiemu nie pasuje, a to trzeba cos sciagac, i sie boje.
Tutaj mamy problem ze sciaganiem problem z glowy :)))
Nic nie bedziemy pobierac.

Caly trick polega na tym iz oszukamy servery hostingowe.
A dokladniej przekierujemy nasze IP, na inne w ogole nie uzywane oraz szybkie, lub anonimowe.
Tak wiec zacznijmy...

1. Wchodzimy na strone http://samair.ru/proxy/.
Po wpisaniu adres powinna nam sie otworzyc taka oto strona:

Obrazek

Gdy zjedziemy nizej, widzimy iz mamy do wybory kilkadziesiat stron z serverami proxy:

Obrazek



2. Na samej gorze przegladarki widnieja taki o to pasek:

Obrazek

Jak widac, ja mam to w jezyku angielskim poniewaz mam angielskiego Windowsu, gdyz aktualnie mieszkam w Wielkiej Brytanii.
(W polskim windowsie jest: Plik, Edycja, Widok, Ulubione, Narzedzia, Pomoc).



3. Po przeczytaniu punktu 2, wiemy juz ze mamy juz taki pasek, wtedy klikamy na zakladke Narzedzia:

Obrazek



4. Nastepnie klikamy na Opcje Internetowe:

Obrazek



5. Po tym jak kiknelismy na przycisk Opcje Internetowe, powinno nam sie otworzyc takie o to okienko:

Obrazek

6. Pozniej klikamy na zakladke Polaczenia, u mnie wystepuje to jako Connections:

Obrazek



7. Gdy zobaczymy okno przedstawione na obrazku z punktu 7, nalezy kliknac na przycisk [color=redUstawienia sieci LAN[/color], na rycinie jako Lan Settings...:

Obrazek

8. Otwiera nam sie takie okienko:

Obrazek

Skupmy uwage na dolnej czesci nowo otwartego okna, jest nim Serwer Proxy, lecz na obrazku widnieje jako Proxy server.



9. Teraz zaznaczamy to co nie mamy zaznaczone, lub jezeli macie wpisane server proxy, to sie tym nie przejmujcie, internet bedzie dzialal nadal tak jak powinien, ale dla bezpieczenstwa proponuje lepiej zapisac sobie go gdzies na kartce.

Podswitly sie nam dwa okienka, Adres oraz Port.

Obrazek



10. Teraz otwieramy wczesniej podano strone (http://samair.ru/proxy/), wybieramy adres IP.

Nalezy wiedziec iz:

Obrazek

to jest adres IP, czyli nasz serwer Proxy,
a to:

Obrazek

to jest Port. (nie wpisujcie, dwukropka [:], to jest tylko odzielenie)



11. Adres IP (proxy), nalezy wpisac w okienko Adres, a Port w okienko Port.

Ostatecznie ma to wygladac tak:

Obrazek



12. Ostatecznie wszystko akceptujemy klikajac w kazdym okienku OK.

Teraz wchodzimy na Rapidshare, Megaupload, lub inny serwer i sciagamy :)

Uwaga!
Przed kazdym pobraniem nalezy zmienic IP, oraz Port serwera, co jest troszke uciazliwe, ale znosne.
Z jednego Proxy mozemy pobrac cos raz z kazdej strony, tzn raz z rapid, raz z megauplad.

Rzadko mozemy trafic na to iz serwer jest zajety, wtedy nalezy znalezc inny.

Ja osobiscie uzywam serwerow Argentynskich lub Australijskich.





Mysle ze sie niektorym przyda.
Pozdrawiam!

Lights are blinding my eyes...

 #64971  autor: bonas
 02 kwie 2006, 19:05
o kutwa, ale sie napracowałes :smt038

 #64974  autor: mol
 02 kwie 2006, 19:14
No, widze że się daniel napracowałes :wink:

 #64978  autor: dziedziel
 02 kwie 2006, 19:21
Ja naszczęście mam neo i wyjmuje kabelek i z głowy, moge sciagać dalej :D ALe sposób pomysłowy.

Pozdrawiam Dziedziel

 #72572  autor: Irek
 08 maja 2006, 20:11
A nie lepiej użyć programu RapidLeecher v4.4.87 lub USDownloader_1.3.3. Mniej zachodu i zabawy!

"And one more thing..."

 #72671  autor: daniel
 09 maja 2006, 13:44
niektorym to nie trybi... thx za przyklejenie ;]

Lights are blinding my eyes...

 #74947  autor: Irek
 21 maja 2006, 10:39
Moża jeszcze skorzystać z Hide IP Platinum. Tylko zazwyczaj troszkę trzeba poczekać, aż znajdzie jekiś wlony adres IP.

"And one more thing..."
 #97831  autor: Camillo
 23 sie 2006, 19:40
Czy jak ściągam to moge zmienić proxy i ściagać dalej, czy musze poczekac az sie sciagnie i dopiero potem zamiast czekac 1h to zmieniamproxy?

www.zagubieni.pun.pl - I Ty możesz dołączyć do Zagubionych

 #97851  autor: Irek
 23 sie 2006, 19:58
Hide IP jest dobre do zmiany proxy, ale niestety w tej chwili wiele osób z tego korzysta i będziesz się musiał długo namęczyć zanim znajdziesz wolny ip, który w danym momencie nie ściąga nić z rapida, poza tym wprowadzili ograniczenia i jesli przez dane ip, zostanie ściagnięte za dużo danych to to transfer jest ograniczany. Powodzenia.
Lepsze jest to, że zwiększyli możliwość uploadu plików z 100MB do 300MB maksymalnie.

"And one more thing..."

 #97937  autor: Tragedya
 23 sie 2006, 22:14
w tej chwili chyba lepszym pomyslem jest uplołdowanie na megaupload. predkosc troche mniejsza, ale bez limitow... nmo procz tego, ze przez IE musisz sciagac

 #98238  autor: Irek
 24 sie 2006, 18:12
Tragedya pisze:w tej chwili chyba lepszym pomyslem jest uplołdowanie na megaupload. predkosc troche mniejsza, ale bez limitow... nmo procz tego, ze przez IE musisz sciagac
A właśnie nie megaupload też jest teraz strasznie zawalony, nawet zminiejszyli ilość slotów dostępnych dla polskich ip, teraz jest chyba 500, a było 2000. Robi się tłok. Sendspace to samo.

"And one more thing..."

 #98268  autor: Tragedya
 24 sie 2006, 21:22
IreQ pisze:
Tragedya pisze:w tej chwili chyba lepszym pomyslem jest uplołdowanie na megaupload. predkosc troche mniejsza, ale bez limitow... nmo procz tego, ze przez IE musisz sciagac
A właśnie nie megaupload też jest teraz strasznie zawalony, nawet zminiejszyli ilość slotów dostępnych dla polskich ip, teraz jest chyba 500, a było 2000. Robi się tłok. Sendspace to samo.
Ale jak zainstalujesz toolbara megaupload to nie ma limitow krajowych ze tak powiem.
mozna jeszcze na www.sexuploader.com :smt005 ;)

 #137594  autor: Nathan Cary
 30 gru 2006, 16:12
Inaczej:


Wchodzisz na : http://anonymouse.org/anonwww.html

i miejsce URL wpisujesz link danego parta. klikamy na "Surf Anonymusly" i czekamy chwile i juz limity czasowe (Rapidshare.de) i sloty (Megaupload) ominiete :)

 #168809  autor: Legol
 01 kwie 2007, 12:23
Program proponowany przez Johna chyba nie dziala- w wersji 4,4 jak i 5,1 pojawia sie komunikat ze link jest nieprawidlowy.

 #191842  autor: babeo
 11 cze 2007, 22:17
natala-007, albo trzeba liczyć na mega szczęście, albo zalożyć 'kółko wzajemnego klikania' :-D