Telekomunikacja jak na dłoni

KOSZ

Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
UWAGA!
Jeżeli Twój wpis został przeniesiony do Kosza, to na pewno z jakiegoś konktretnego powodu. Przeważnie jest to źle przedstawiona forma lub nie na temat. W tej sytuacji proszę przeczytać ponownie regulamin działu i poprawnie umieścić temat/odpowiedź w odpowiednim dziale. Najczęstsze działy:
1) "jaki telefon wybrać?"- Regulamin.
2) "Linkownia"- Linki reklamujące do linkowni! Wszystko wyjaśnione od Czwartej odpowiedzi na pierwszej stronie.

W razie kłopów nasza EKIPA służy pomocą.
Wiadomość
Autor

KOSZ

Postprzez MATRIXorg » 4 mar 2013, o 22:08

ryszardovsky napisał(a):Szukam jakiegoś prezentu dla swojej dziewczyny tak by było "och-ach" trochę sobie nagrabiłem ostatnio i teraz trzeba jakoś się podlizać :D

A ni w ząb pomysłu :S

Przy okazji dawno nie pisałem na forum choć często czytam i jestem na bieżąco.

To się chłopie ogarnij :lol:
A tak na poważnie to kup jej kwiaty i jakąś biżuterię jak lubi błyskotki, np http://telepolis.pl a na końcu terapia łóżkowa jak te 2 pierwsze zawiodą :-D
MATRIXorg
Obserwator
Obserwator

KOSZ

Postprzez KOSZ » 19 paź 2013, o 22:32

Joga jednoczy ciało, umysł i duszę. Zaczynasz patrzeć na siebie bardziej kompleksowo, nie oddzielasz już jednego od drugiego. Asany połączone z głębokim oddechem (ujjayi) oraz z tzw. blokadami energetycznymi dają niesamowicie dużo energii, spalają mnóstwo kalorii, polepszają koordynację i równowagę w ciele i umyśle, dają głębszy wgląd w siebie, oczyszczają mózg i całe ciało ze szkodliwych substancji. na jogę zaciągnęła mnie koleżanka i jakoś się tak wkręciłem:) można ćwiczyć w grupie albo w domu, ja kupiłem matę z http://jogastyl.pl/ i ćwiczę w domu jak nie mam dużo wolnego czasu:) Joga daje siłę, fizyczną i psychiczną. Mężczyźni nie powinni się jej bać czy uważać ją za coś niemęskiego. A jak to jest u Was? ktoś próbował jogować?:)
podsumowując:
• joga wzmacnia ręce i górną część tułowia.
• wzmacnia i rozciąga nogi i biodra
• uelastycznia ciało
Ostatnio edytowano 20 sty 2018, o 16:27 przez Remington, łącznie edytowano 3 razy
Powód: autor: telpol
KOSZ

Postprzez achiles6 » 28 paź 2013, o 22:34

No ja nie próbowałem i nie zamierzam jednak. Nie jest to typ ćwiczeń dla mnie, jestem zbyt ruchliwy, potrzebuję adrenaliny. Ale nie uważam że jest to mało męskie.
achiles6
Obserwator
Obserwator

Model telefonu: Motorola
Sieć: Play

Postprzez user_delete19 » 29 paź 2013, o 13:56

Spróbuj Ashtanga Yoga - jest bardziej dynamiczna i można się mocno spocić ;-)
user_delete19
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 2

Postprzez drobekkinka44 » 3 cze 2014, o 11:05

Myślałam nad tym kiedyś i coraz częściej się ku temu skłaniam :D
drobekkinka44
Obserwator
Obserwator

Postprzez gosiaczekroza » 5 cze 2014, o 15:48

Uwielbiam jogę. jest idealna na sport w ciąży:)
gosiaczekroza
Obserwator
Obserwator

Postprzez Tyronkaset » 4 lip 2014, o 09:40

Dla mnie joga to znakomity relaks. Poza tym jak kogoś boli kręgosłup to naprawdę sprawdza się bardzo dobrze.
Tyronkaset
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Optek » 6 lip 2014, o 18:31

Również zastanawiam się nad zapisaniem się na jogę. Motywy to stresująca praca - myślicie, że uda mi się na niej znaleźć wyciszenie?
Optek
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Pochwały: 11

Postprzez Żureczek » 8 lip 2014, o 10:39

Jak najbardziej uda się znaleźć wyciszenie. To idealny wybór dla osób, które mają stresującą prace. Jak najbardziej polecam.
Żureczek
Nowicjusz
Nowicjusz

Informatyka zaocznie. Jaka uczelnia w Warszawie?

Postprzez Optek » 13 paź 2014, o 07:25

Cześć ! Na jaką uczelnię warszawską warto jest obecnie iść na informatykę? Zastanawiam się nad podjęciem tych studiów w trybie zaocznym ( na co dzień pracuję).
Interesuje mnie szczególnie specjalizacja technologie internetowe.
Optek
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Pochwały: 11

Postprzez paker » 14 paź 2014, o 07:24

Ja aktualnie studiuję na Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie. Tutaj jest ich program:
http://www.dobrauczelnia.pl/studia-licencjackie
Akurat ja jestem na licencjacie, są jeszcze studia inżynierskie.
Mają tam speckę technologie internetowe właśnie na studiach licencjackich.
paker
Stały bywalec
Stały bywalec

Pochwały: 5

Postprzez Dzeus » 15 paź 2014, o 18:39

Ja też tam studiuję!
@paker na którym jesteś roku?
Co do samej uczelni, to jedno, co można o niej powiedzieć, to to, że ma naprawdę dobre wyposażenie. Komputery nie maja więcej niż kilka lat, są na bieżąco modernizowane. Wykładowcy też nie robią większych problemów na egzaminach, chociaż na mojej specjalizacji (programowanie) to trafiło się paru takich, co myśleli, że jak studia zaoczne, to dostaną 5 za ładne oczy, ale jak się coś umie, to nie ma problemu.
Dzeus
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez paker » 24 paź 2014, o 07:29

Na 3 czyli już zaraz koniec.
Generalnie jest spoko. Tylko szkoda,że tak mało dziewczyn na roku :P Mogłoby być trochę więcej bo dobrze sobie nawet radzą.
Wykładowcy są ok, wiadomo nie każdy może przypaść do gustu ale raczej większych problemów nie robia.
paker
Stały bywalec
Stały bywalec

Pochwały: 5

Postprzez Astek » 27 paź 2014, o 08:07

Studia ok, myślę,że na pewno warto jest mieć ale w przypadku informatyki to wiesz,ze samemu musisz większości informacji się nauczyć ?
Dokopać do wiedzy? Nie ma tak lekko . Wszystko tak się szybko zmienia ,że po pół roku często jest to nieaktualne.
Astek
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 2

Postprzez Janek33 » 28 paź 2014, o 08:49

Jeśli ktoś jest dobry to załapie się już do pracy na 2-3 roku. Sam jestem już trochę po studiach ale większość na moim roku miała prace w zawodzie. Ci, którzy sie nie starali to raczej po studiach nic nie znaleźli i pracują gdzieś indzie. Jak się tym interesujesz to na pewno coś się znajdzie bo wystarczy chociażby przejrzeć ogłoszenia o pracę. Dla informatyków jest ich pełno.
Janek33
Stały bywalec
Stały bywalec

Pochwały: 1

Następna strona

Powrót do Kosz