Telekomunikacja jak na dłoni

KOSZ

Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
UWAGA!
Jeżeli Twój wpis został przeniesiony do Kosza, to na pewno z jakiegoś konktretnego powodu. Przeważnie jest to źle przedstawiona forma lub nie na temat. W tej sytuacji proszę przeczytać ponownie regulamin działu i poprawnie umieścić temat/odpowiedź w odpowiednim dziale. Najczęstsze działy:
1) "jaki telefon wybrać?"- Regulamin.
2) "Linkownia"- Linki reklamujące do linkowni! Wszystko wyjaśnione od Czwartej odpowiedzi na pierwszej stronie.

W razie kłopów nasza EKIPA służy pomocą.
Wiadomość
Autor

Re: Darmowy Internet LTE w Red Bull Mobile 5 (koniec w RBM7M

Postprzez Gregrin » 14 lut 2018, o 16:07

Gryfolud napisał(a):@Gregrin Zaznaczałam, że jestem nietechnologiczną kobietą

Ja nie pisze "technologicznych" treści tylko logiczne -bez techno.
Gryfolud napisał(a):(powinieneś wiedzieć, że trudno przyznać się do swoich słabości)

Dlaczego powinienem wiedzieć ?? Tobie to raczej nie przychodzi trudno i starasz się jechać na stereotypach (i litości ?)
Gryfolud napisał(a):bo jestem niekumata blondynką (serio blondynką)

Do tego teksty
Gryfolud napisał(a):Ale potrzebuje jakiegoś dobrego, prawdziwego faceta z krwi i kości
są słabe i rozmywają clu problemu. Dodatkowo to brzmi jak ogłoszenie ale to raczej nie na te forum. Dalej tylko się to potwierdza
Gryfolud napisał(a):powinieneś nieść pomoc płci pięknej, jak twoi męscy koledzy,
bo teraz wiadomo ze potrzebowałaś "męskiej pomocy" a nie po prostu pomocy.
Gryfolud napisał(a):a Ty, jako facet, za którego pewnie się uważasz,

Ja akurat uważam się za człowieka i nie czuje potrzeby rozróżniania płci na forum a już na pewno nie w celu lepszego traktowania.
Gryfolud napisał(a):A nie teksty jak dla murzynów dać wędkę a nie rybę

Ty widzę masz wszystko pookładane. Sa mężczyźni z krwi i kości którzy spiesza damom w opalach i są jeszcze jacyś murzyni których się uczy...
Gryfolud napisał(a):tylko jestem ciekawa jakbyś poszedł np. do lekarza i też byś powiedział, co Ci dolega a on po latach nauki, jako mądrzejszy od Ciebie traktował Cie w podobny sposób i nie wytłumaczył tego, co w PUNKTACH zadałeś mu w pytaniach tylko stwierdził, w jakich książkach naukowych znajdziesz odpowiedzi, bo lepiej dać wędkę niż rybę ;)

Chcesz porównywać wiedzę nabyta przez 6 lat studiów + ileś stażu do oferty na kartę ?? Ostatnio pomagałem starszemu sąsiadowi ustawić kanały w odbiorniku DVB-T (telewizorze) i do tego można by to porównać. Do obsługi rzeczy które stworzono z myślą o zwykłych użytkownikach nie trzeba mieć doktoratu.

Na konkretne pytania mógłbym pomoc/odpowiedzieć ale skoro zwykłą pomoc sprowadziłaś do wykazywania się męskością to nie czułem potrzeby się udzielać tym bardziej ze liczyłem na konkretniejsze pytania (nieprzeplatane użalaniem się ze się jest biedną żeby nie powiedzieć głupią blondynką) po podaniu linku opisującego całkowicie i aktualnie działanie DIL'a.
Gryfolud napisał(a):ucz się bycia facetem od swoich kolegów tutaj na forum.

Ty się po prostu ucz, to wystarczy. Pozdrawiam.

Treść wypowiedzi nie dotyczy tematu dyskusji. Morvius
Gregrin
Moderator
Moderator

Postprzez Gryfolud » 14 lut 2018, o 17:26

@iphoneski Kto chciał ten pomógł kobiecie w potrzebie, a nie należę do feministek więc otrzymanie pomocy od faceta mnie nie boli (to samo umycie dla niego naczyń czy zrobienie prania, albo otwarcie i przepuszczenie mnie w drzwiach to nie boli bycie miłym) ani nie godzi w moją kobiecość, a jednak facet bądźmy szczerzy ma bardziej technologiczny umysł od kobiety (politechniki i kierunki techniczne na nich tylko to potwierdzają, że większość stanowią faceci, nawet jak są kobiety na jakiś kierunkach technicznych to w mniejszości wielkiej i gorzej radzą sobie bo muszą dłużej na to przeznaczyć czasu facetowi idzie to gładko, do tego jak jakieś studentki już są to mają specjalne dla nich stypendia jak Intela dla programistek), co do równo uprawnienia to nie jest równoznaczne z bycie miłym i pomaganie komuś w potrzebie tym bardziej jak się zaznacza, że nie ma na ten temat zielonego pojęcia, a co do lekarza to był to po prostu PRZYKŁAD równie dobrze mogłam wymienić kogoś innego jakby się czuł jakby ktoś tak mu powiedział.

@Gregrin Tak Jestem niekumatą blondynką (tak się akurat składa, że mam teraz blond włosy) w sprawach związanych z technologią, kiedyś pomagał mi w tym były chłopak i mi to nigdy nie przeszkadzało, sama nie znam żadnej dziewczyny, żeby ogarniała technologie czy takie sprawy lepiej od faceta, dlatego potrzebowałam pomocy faceta. I widzę, że uraziłam resztki twojej męskiej dumy gdzieś niezatraconej przez politykę równości i tolerancji (bo żeby tylko potwierdzić rację przed wszystkimi cytowałeś moje wypowiedzi, co jest śmieszne prawdziwy facet tak nie postępuje), co do sprawy przykładu lekarza jak ww. w odpowiedzi do @iphoneski to tylko przykład. Pomoc to pomoc wole od faceta bo dokładniej wyjaśni jak ktoś napisze, że potrzebuje jej bo lepiej jednak się zna uważam, ale na moje pytania konkretnie nie odpowiedziałeś a zadałam kilka. I znajdź może sobie kobietę (bo widać, że raczej jej nie masz, a jak masz to tylko jej współczuć i pewnie jej bliscy myślą to samo, a i jak masz kobietę pokaż jej tą rozmowę tylko uczciwie nie zdradzaj swojego nicku i całą odkąd zaczęłam rozmowę, nie wiem powiedz, że natknąłeś się na takie coś, żeby nie zdradzić, że bierzesz w tym udział, może Ci to coś podpowie jak trzeba było się zachować) i wyjdź do ludzi bo z takim zachowaniem ciężko będzie drugiej osobie z tobą żyć. I jak sam zauważyłeś, bo uznałeś moja prośbę, jako ogłoszenie, to właśnie to forum ma przynosić pomoc innym i nie jest tutaj po to żebyśmy się przelicytowali i nie jest do tego żebym do twojego poziomu się zniżała i twoje wypowiedzi cytowała, aby tylko swoja rację potwierdzić jak zrobiłeś to ty ;)

Gryfolud
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Gryfolud » 14 lut 2018, o 17:33

@kolor100 Napiszę wszystko jak ma wyglądać w wordzie i zamieszczę link do pobrania dokumentu jak mi samej uda się wszystko zrobić tak jak mi mili Panowie, którym tutaj też dziękuje za pomoc w wiadomościach prywatnych i tutaj na forum pomogli bardzo, bardzo dziękuje jeszcze raz :smt008

Gryfolud
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez krychu3 » 14 lut 2018, o 18:01

to nie forum psychologiczne tylko wątek dotyczący usługi :)
ps. nic odkrywczego nie ma w dilu,to co tutaj piszą to w 50% mi się szczerze przydało do dobrego działania ;-)

krychu3
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: S8
Sieć: Play

Postprzez ign123 » 14 lut 2018, o 18:31

Puk, puk, czy jest tu jakiś moderator? :)

Jest jest, tylko sam jeden nie jest w stanie być wszędzie. Morvius
:smt006
ign123
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Re: [Play] Jednodniowe promocje doładowań przez Facebooka i

Postprzez surface123 » 14 lut 2018, o 19:31

Ps

Jarku, masz chyba oszukańczy opis...

Ja na Allegro widze Tidala na 3 miesiace za 1 zł... np:

http://allegro.pl/tidal-hifi-3-miesiace ... 37237.html

Czymś sie rozni od tego Twojego generowanego kodu... ??

surface123
Spamer ;)
Spamer ;)

Re: [Play] Jednodniowe promocje doładowań przez Facebooka i

Postprzez jarekt » 14 lut 2018, o 19:43

surface123 napisał(a):Jarku, masz chyba oszukańczy opis...
Ja na Allegro widze Tidala na 3 miesiace za 1 zł... np:
http://allegro.pl/tidal-hifi-3-miesiace ... 37237.html
Czymś sie rozni od tego Twojego generowanego kodu... ??

Po pierwsze, chyba Ci się wątki pomyliły (ten jest o jednodniowych promocjach doładowań).
Po drugie, na aukcji jest Tidal Hi-Fi (ja oferuję Tidala Premium).
Po trzecie, Tidal Premium na 3 miesiące kosztuje zgodnie z cennikiem 60zł bez 3 groszy.
Po czwarte, ja nie sprzedaję tylko się wymieniam.
Po piąte, nie pomawiaj ("oszukańczy opis").
Po szóste, generator ciągnie dużo prądu (komputer zajmuje całe boisko do siatkówki).
Po siódme, przetrzyj sobie okulary albo idź do okulisty.

jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Re: Najtańszy no limit 19.90 Premium mobile

Postprzez knopek » 14 lut 2018, o 21:41

wystarczy podać swój nr tel i zamówić kuriera który przybędzie z umową i z kartą sim i to tyle

w razie czego odpowiem na pytania bo mam tą sieć od jakiegoś roku...
knopek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Dorotea » 14 lut 2018, o 22:58

@Gryfolud
Przez ten czas, który zmarnowałaś na pisanie i żebranie mogłabyś doczytać parę stron, a dowiedziałabyś się czego trzeba. Mnie tez Jarek zbył (tekstem o suszarce), ale nie gniewam się, bo rozumiem chłopinę, ile razy można pisać w kółko to samo... :)

Dorotea
Młody wyjadacz
Młody wyjadacz

Sieć: VoIP Play

Postprzez jarekt » 14 lut 2018, o 23:04

@Dorotea, to było w formie żartobliwej, że niby mocna suszarka mocno rozwiewa... nie włosy tylko Twoje wątpliwości. Ale jak żart był za ostry to przepraszam.
Ja mogę w kółko o tym samym pisać i nie mam z tym problemu więc nie chodziło mi o pozbycie się Ciebie.

jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez jarekt » 14 lut 2018, o 23:19

Bonus 70% na Walentynki ode mnie :)

jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez iphoneski » 14 lut 2018, o 23:22

@Gryfolud otrzymanie pomocy nie boli, a przeczytanie kilku stron i dojście do wszystkiego własną pracą najwyraźniej tak.

iphoneski
Młody wyjadacz
Młody wyjadacz

Re: [Orange] Przedłużenie umowy - cd.2.

Postprzez lucano1 » 15 lut 2018, o 10:39

Panowie, to że ktoś dostał max 19,99zł nie daje mi odpowiedzi na pytanie czy to był max dla niego i się poddał. Na podstawie opinii jednej osoby nie można powiedzieć wiele stąd moje pytanie czy ktoś może się podzielić swoimi negocjacjami przy takim abonamencie. Nie chce mi się skladac wypowiedzenia po to, żeby przyjanuszyc 2zł. W dodatku sa, użyłeś słowa "prawdopodobnie" co jest slabym gwarantem :-)
Wiekszosc pytan tutaj to oferty indywidualne z kilkoma numerami i mieszaniem usług (neostrada, tv itp.).

lucano1
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez reggie » 15 lut 2018, o 10:53

lucano1 napisał(a):Panowie, to że ktoś dostał max 19,99zł nie daje mi odpowiedzi na pytanie czy to był max czy tez nie a żeby skladac wypowiedzenie i walczyc o cos chciałbym się wlasnie tego dowiedzieć.

Przecież gdyby ktoś dostał za mniej niż 19,99zł netto, to by o tym napisał, a skoro nie ma takiej osoby, to przyjąć należy, że to właśnie jest max w ofercie firmowej.
lucano1 napisał(a):W dodatku to glos tylko jednej osoby i nie chce się opierać tylko na tej podstawie, stad moje pytanie z nadzieja ze wypowie się ktoś jeszcze. W dodatku sa, użyłeś słowa "prawdopodobnie" co jest slabym gwarantem.

Nie oczekuj litanii wypowiedzi w ofercie firmowej, bo po prostu z założenia operatora jest ona droższa niż indywidualna, dlatego ludzie z niej nie korzystają albo inni (tak, jak ja) przechodzą do oferty indywidualnej żeby płacić znacznie mniej (nawet kosztem braku faktury z nipem).
Skoro nie ma wypowiedzi o niższym abo firmowym niż 19,99zł to własnie prawdopodobnie nie ma już większych rabatów. Co tutaj jeszcze wyjaśniać i gwarantować?
lucano1 napisał(a):Wiekszosc pytan tutaj to oferty indywidualne z kilkoma numerami i mieszaniem usług

Nie do końca - większość osób przedłuża w ofercie only sim, a kilka numerów bierze się stąd, że dochodzi rabat za łączenie usług i wtedy abo wychodzi za jakieś śmieszne pieniądze (kilka złotych miesięcznie).

Mam propozycję - złóż wypowiedzenie albo wniosek o przeniesienie numeru do innej sieci.
Po kontaktach z DUK Orange podziel się z innymi swoimi doświadczeniami oraz ofertą, którą udało się wynegocjować. Sam przekonasz się o max rabatach firmowych ale też kolejni skorzystają z takich porad i będzie więcej wiadomo, co można dostać w ofercie firmowej na przedłużenie.

reggie
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez lucano1 » 15 lut 2018, o 11:01

reggie napisał(a):Przecież gdyby ktoś dostał za mniej niż 19,99zł netto, to by o tym napisał, a skoro nie ma takiej osoby, to przyjąć należy, że to właśnie jest max w ofercie firmowej.

Rozbawiasz mnie :-) Wyobraź sobie, że istnieją takie osoby tylko mogą się uaktywnić dopiero po przeczytaniu takiego pytania. To, że nikt więcej nie odpisał nie oznacza, że w całej Polsce jest tylko jedna osoba która dostała ten abonament za 19,99zł. Moje pytanie może skłoni kogoś jeszcze do napisania swojej przygody z konsultantami.

reggie napisał(a):Nie oczekuj litanii wypowiedzi w ofercie firmowej, bo po prostu z założenia operatora jest ona droższa niż indywidualna, dlatego ludzie z niej nie korzystają albo inni (tak, jak ja) przechodzą do oferty indywidualnej żeby płacić znacznie mniej (nawet kosztem braku faktury z nipem).

Kolego daleko mi do pisma świętego chciałbym jedynie poznać zdanie innych - Twoje już znam. Ktoś dostał 19,99 i prawdopodobnie jest to najlepsza oferta i więcej nic nie ma. Dziękuję i pozdrawiam.
Gdyby forum i pomoc na nim polegało na takich poradach jak od Ciebie ("Sam złóż wypowiedzenie i się przekonaj, pochwal się")to ja pier... Rozumiem, że nie korzystałeś tutaj z pomocy innych tylko też złożyłeś od razu wypowiedzenie? Nie musisz odpowiadać - nie interesuje mnie to.
Na Twoje posty już nie odpiszę bo nie wnoszą żadnej wartości.

lucano1
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kosz