DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #924748  autor: Xavi
 08 maja 2017, 14:40
Pojawiła się już chyba dla wszystkich aktualizacja S6 do andka 7.0. Ogólnie jest sporo pozytywów jednak parę rzeczy mi nie pasi, niektóre to pierdoły ale dla mnie istotne. Jakie wrażenie macie?
Dla mnie na minus:
- ikony skrótów w górnej belce, za dużo i małe bardzo w poprzedniej wersji było lepiej.
- połączenie przychodzące, jak u licha wyłączyć opcję z wysuwanie z dołu komunikatu o możliwości odrzucenia połączenie z wysłaniem sms. Często już wyjmując fona z kieszeni mam wysunięty ten ekran co mnie mega wkurza.
- usunięcie jako osobnego w aplikacjach menadżera.
- włączenie automatycznej jasności wyświetlacza, nie ma fajki po wysunięciu górnej belki, trzeba klikać.
- brak wybranych skrótów na górze po wejściu w ustawienia
- po wejściu w wiadomości klawisz utwórz na górze wyświetlacza, niewygodne!
To tyle marudzenia!
 #925251  autor: Micho
 11 maja 2017, 09:46
Ja póki co czekam z aktualizacją na więcej opinii :) Najbardziej mi zależy by nie stracił na szybkości/płynności i żeby aparatu nie skopali-bo takie opinie znalazłem w sieci.
 #925985  autor: Micho
 15 maja 2017, 15:09
Jednak się skusiłem i wczoraj zainstalowałem Nugata. Drażni mnie dokładnie to samo co Xavi :)
Póki co żadnych plusów nie widzę :) A baterię żre jak opętany. Od ostatniego ładowania minęło 24h, w tym czasię instalacja systemu, ekran 44min i zostało 22%. % znikają w oczach a telefon leży nieużywany.