DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #895755  autor: bobo235
 16 lis 2016, 10:11
Posiadam telefon Samsung J5 zmieniłem operatora z zachowaniem numeru tel. Wcześniej miałem w Plusie (Android 6.0.1) W dniu dzisiejszym miało nastąpic przeniesieniu numeru. Więc przełożyłem sobię nową kartę sim (od Tmobile) do telefonu. I się zrestartował. Po restarcie zainstalował chyba nowe oprogramowanie z karty sim od nowego operatora. Po uruchomieniu telefonu okazało się że nie ma żadnych zdjęć/kontaktów. Włożyłem z powrotem kartę sim od poprzedniego operatora żeby zgrac kontakty z sim i okazało się że nic tam nie ma (nie ma nic do importu z sim), a wiem na pewno że kontakty były zawsze zapisywane na sim. Co dziwne dalej ta karta sim (od plusa) działała ale już jako sieć wskazywała Tmobile.
Pal licho zdjęcia/aplikacje, ale zależało mi na kontaktach, których teraz nie mam.
Ktoś wie co się stało, czemu (nawet biorąc pod uwagę restart telefonu) zniknęly kontakty z starej karty sim, która teraz działa pod nową siecią. Czy da rade coś z tego jeszcze odzyskać?