DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

 #909372  autor: nabuch
 04 lut 2017, 20:39
Witajcie kończy mi się umowa z netią na internet i telefon . Jestem na BSA ok 6 Mbitów w maksie oraz mam telefon 200 minut do wszystkich za 80,90 . Dodatkowo miałem bramkę voip z telefonią betamax na swobodne dzwonienie . Obecnie mam duże kłopoty z łączeniem się przez betamax na komórki i zdecydowałem się że zrezygnuję z bramki i chyba obniżę abonament na telefon a dokupię komórkę rodzicom z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci. Ja z żoną też mamy komórki w playu z nielimitowanymi rozmowami (karta)
Proszę o informację czy ktoś posiada w orange taki zestaw :
internet stacjonarny + tani telefon bez minut + 2-3 abonamenty na nielimitowane rozmowy. Jakich kosztów miesięcznych można się spodziewać?
Pozostając w neti bedę płacił 81 zł + 55 zł za Play rodzina za 3 osobowy łącznie 136zł. Proszę o porady co jeszcze można wybrać. Pozdrawiam Wojciech.
 #909570  autor: ratatam
 06 lut 2017, 09:19
może z orange coś pokombinuj. Wchodzi właśnie orange love - 89zł (komórka,tv, stacjonarny, net), 69 (net+kom). Więcej info masz w artykule na telepolis.
 #909678  autor: Maniek99
 06 lut 2017, 16:44
W Netii 20Mb+30min na stacjonarne powinno być za 71zł + miesiąc za 2zł, przy umowie na 2 lata.
Ale fakt że trzeba poczekać na nową ofertę Orange, choć będą promować raczej duże pakiety.
 #910217  autor: syncmaster
 09 lut 2017, 08:54
nabuch - mam pytanie odnośnie Twojej umowy: czy orientujesz się co się stanie jeśli nic nie zrobisz - nie podejmiesz żadnej decyzji. Czy jest przypadkiem tak że umowa przechodzi na czas nieokreślony a Ty płacisz tyle co dotychczas?
 #910315  autor: Vieslav
 09 lut 2017, 17:44
nabuch pisze:Dodatkowo miałem bramkę voip z telefonią betamax na swobodne dzwonienie . Obecnie mam duże kłopoty z łączeniem się przez betamax na komórki i zdecydowałem się że zrezygnuję z bramki i chyba obniżę abonament na telefon a dokupię komórkę rodzicom z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci.
Ile wydzwaniałeś tych minut z VoIPa?
W Orange możesz wziąć za 69zł abonament stacjonarny z nielimitowanymi rozmowami na stacjonarne i wszystkie komórki w PL oraz stacjonarne w Europie i Ameryce. Do tego neostrada za 39zł. Wychodzi 108zł miesięcznie.
 #910641  autor: ratatam
 12 lut 2017, 02:12
Vieslav pisze:
nabuch pisze:Dodatkowo miałem bramkę voip z telefonią betamax na swobodne dzwonienie . Obecnie mam duże kłopoty z łączeniem się przez betamax na komórki i zdecydowałem się że zrezygnuję z bramki i chyba obniżę abonament na telefon a dokupię komórkę rodzicom z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci.
Ile wydzwaniałeś tych minut z VoIPa?
W Orange możesz wziąć za 69zł abonament stacjonarny z nielimitowanymi rozmowami na stacjonarne i wszystkie komórki w PL oraz stacjonarne w Europie i Ameryce. Do tego neostrada za 39zł. Wychodzi 108zł miesięcznie.
Przecież Orange Love o którym pisałem jest tanszy... Co wy newsów nie czytacie??
 #910643  autor: Vieslav
 12 lut 2017, 07:40
W Orange Love nie ma nielimitowanych połączeń na polskie komórki z telefonu stacjonarnego.
 #910705  autor: ratatam
 12 lut 2017, 15:11
Vieslav pisze:W Orange Love nie ma nielimitowanych połączeń na polskie komórki z telefonu stacjonarnego.
ale jest komórka która ma nolimit na wszystko
 #911075  autor: Vieslav
 14 lut 2017, 22:47
Pojawia się kolejne pytanie: czy można już z VoIPa Orange dzwonić na numery alarmowe?