DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

 #904666  autor: ratatam
 11 sty 2017, 12:54
Zostawiam dane w formularzu u nich na stronie i cisza, po kilku dniach dzwonię co jest grane, czy już nie ma tej oferty czy co?? to mnie gostek informuje, że od nowego roku nie oferują dropssa!

To pytam co oferują,a gośc mówi, że 59zł na LLU + jakieś 268zł za aktywację łącza,
ale mówię mu: panie ale ja mam aktywne usługi Orange (neo + tel int), a on, że ma być aktywny telefon stacjonarny analogowy, bo my panu aktywujemy łącze analogowe, a ma pan teraz cyfrowe

ręce opadają z tą netią...
a znależć coś na stronie netia.pl to gorzej niż w orange
No i stety niestety chyba dalej zostanie zostać w orange niż prosić się o kłopoty z netią.
 #943128  autor: martin87
 03 sie 2017, 07:14
Ja mam dropssa, nadal działa. Ale zauważyłem, że skasowali fanpage na FP, który właściwie od miesięcy nie działał albo pisali tam komentarze hejterzy że coś im niby nie działa.

Dropss to jednak dwie opcje do 10Mb/s i do 20Mb/s. U mnie działa max 10Mb/s, bo niby stabilność. Orange już tu oferuje do 20Mb/s, ale bez gwarancji że będzie działać szybciej niż 11Mb/s;p
Orange jest jednak znacznie droższe.

I tez coś ci pokręcił. 59zł miesięcznie jest na kablach Orange, natomiast 49zł na łączu LLU, niezależnie czy to jest opcja do 10Mb/s czy 20Mb/s, aktywacja z 49zł powinna kosztować, jednak to opcja tylko dla migrantów neostrady.
 #943298  autor: ratatam
 04 sie 2017, 08:21
Teraz po kolejnym pół roku na starej umowie zmieniam na orange love (neo + kom) za 69. Nr stacjonarny leci do voipa.
Mozę w ciągu następnych 2 lat zmieni się coś na lepsze w kwestii światłowodu w mojej lokalizacji.
 #943317  autor: Maniek99
 04 sie 2017, 10:03
Netia na BSA, czy na LLU jeżeli ktoś już niema aktywnej linii, niema sensu.
U mnie pojawił się światłowód, ale cena instalacji i samo abo odstrasza, więc też rozważam VDSL w Orange Love. Minus Orange to infolinia na płatnym numerze, za co należy im się kara i konieczność przedłużania lojalki, bo cena po lojalce jest kilkukrotnie wyższa (tutaj Netia ma plus, choć już to popsuli trochę, bo cena jednak trochę rośnie). Do tego na Netii lepiej działa Youtube.
 #943331  autor: pakierhakierxd
 04 sie 2017, 11:09
mi sie umowa w netii bsa konczy w lutym place 70,90 internet do 20 mam 15 i telefon 30 minut ,nawet nie podlaczony i pomysle nad rezygnacja lub przejsciem do orange lub swiatlowod lub mobilny aby cos taniej i bez tego moze glupiego tel jak sie da ... ,wkurza mnie bulenie 70zl co mc za neta :/

Pozdrawiam :)
 #943332  autor: pakierhakierxd
 04 sie 2017, 11:10
swiatlowod 40 ale ciekawe ile instalacja ;)
zobaczymy.

Pozdrawiam :)
 #943339  autor: maker3
 04 sie 2017, 11:59
Maniek99 pisze:Minus Orange to infolinia na płatnym numerze, za co należy im się kara i konieczność przedłużania lojalki, bo cena po lojalce jest kilkukrotnie wyższa (tutaj Netia ma plus, choć już to popsuli trochę, bo cena jednak trochę rośnie).
W Orange LOVE po zakończeniu 2-letniej umowy automatycznie wchodzą krótkie 6-miesięczne umowy po starej cenie. Nie trzeba przedłużać umowy na 2 lata, ani płacić jak na umowie na czas nieokreślony.
 #943340  autor: pakierhakierxd
 04 sie 2017, 12:02
to co robia wiec jest chore.

Pozdrawiam :)
 #943341  autor: pakierhakierxd
 04 sie 2017, 12:03
ja wlasnie jak cos raczej zostane na czas nieokreslony bo oni proponuja mi opcje za 80,90 !
10zl drozej.
ta oferte za 70,90 zalatwilem przez znajomego w netii bo oni wtedy tez wciskali mi za 100 -

Pozdrawiam :)