DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
 #865954  autor: Michss
 13 maja 2016, 21:49
Witajcie

Na początku sierpnia kończy mi się umowa z Netia na internet BSA. W dniu dzisiejszym otrzymałem telefon od pracownika Orange (jak się później okaże nie jest to Orange) w sprawie nowej umowy tzn. rozwiązanie umowy z Netia i przejście do Orange z usługą VDSL do 80 Mb/s za 39,90 na 2 lata.
Zgodziłem się na zaproponowaną ofertę, tym bardziej że zaoferowano, że wszelkimi sprawami związanymi z rozwiązaniem umowy z Netia oni się zajmą, będę musiał tylko podpisać dokumenty które dostarczy kurier.

Przed chwilą sprawdziłem dostępność ofert Orange dla mojego numeru i zaniepokoił mnie fakt, iż przy zamawianiu internetu na 2 lata dodatkowo dostaje się gadżet, o którym osoba która ze mną rozmawiała telefonicznie nie wspomniała.

Sprawdziłem więć numer z którego do mnie telefonowano, okazało się że jest to jakaś firma MK-Company http://www.mk-company.pl/

Co to jest za firma? Działają dla Orange, czy jacyś naciągacze?
Nie wiem co teraz robić, proponujecie zostawić tak jak jest, czy zadzwonić i anulować nową umowę?

Dziękuję za pomoc
 #866060  autor: pakierhakierxd
 14 maja 2016, 17:15
Jest to jakaś firma która pracuje dla Orange .
Prezenty dostaje się tylko przy zamawianiu przez internet.

Pozdrawiam :)
 #866389  autor: Orange Ekspert
 16 maja 2016, 10:18
Michss pisze:Witajcie

Na początku sierpnia kończy mi się umowa z Netia na internet BSA. W dniu dzisiejszym otrzymałem telefon od pracownika Orange (jak się później okaże nie jest to Orange) w sprawie nowej umowy tzn. rozwiązanie umowy z Netia i przejście do Orange z usługą VDSL do 80 Mb/s za 39,90 na 2 lata.
Zgodziłem się na zaproponowaną ofertę, tym bardziej że zaoferowano, że wszelkimi sprawami związanymi z rozwiązaniem umowy z Netia oni się zajmą, będę musiał tylko podpisać dokumenty które dostarczy kurier.

Przed chwilą sprawdziłem dostępność ofert Orange dla mojego numeru i zaniepokoił mnie fakt, iż przy zamawianiu internetu na 2 lata dodatkowo dostaje się gadżet, o którym osoba która ze mną rozmawiała telefonicznie nie wspomniała.

Sprawdziłem więć numer z którego do mnie telefonowano, okazało się że jest to jakaś firma MK-Company http://www.mk-company.pl/

Co to jest za firma? Działają dla Orange, czy jacyś naciągacze?
Nie wiem co teraz robić, proponujecie zostawić tak jak jest, czy zadzwonić i anulować nową umowę?

Dziękuję za pomoc
Różne firmy prowadzą sprzedaż naszych usług. Najszybciej sprawdzisz to kontaktując się z nami pod numerem 801 234 567, gdzie mamy dostęp do wprowadzonych zleceń. Dostępność niektórych gadżetów uzależniona jest od kanału złożenia zamówienia. Wyjaśnisz to również podczas kontaktu z nami.
 #866492  autor: Michss
 16 maja 2016, 18:14
Dziękuję za pomoc

Niestety na infolinii nie mają żadnego zlecenia dla mojego numeru, pozostaje mi tylko poczekać aż kurier dostarczy umowę i dopiero wtedy zweryfikować wiarygodność.