DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
 #1169244  autor: lapa121
 06 kwie 2024, 10:16
Dzień dobry
Mam pytanie odnosnie umowy internetu netii. Posiadałem umowę na czas nieokreślony w netii z internetem 100mbs. Zawarłem nową umowę na odległość na czas okreslony na internet 1gb/s. Gdy przyszedl do mnie technik z montazem routeru okazało się że mam w mieszkaniu przewód telefoniczny i internet nie pojdzie z taką prędkoscia. Moje pytanie brzmi. Czy ta umowa na odległosc jest ważna. Jakie obowiazuje mnie wypowiedzenie? Miesieczne? Bo chcialbym jednak podpisac umowę z Play i nie wiem co mam zrobić.
 #1169246  autor: KC-KARLOS
 06 kwie 2024, 11:12
lapa121: przy podpisaniu umowy na odległość masz 14 dni na jej wycofanie. Dodatkowo umowa może wygasnąć, jeśli nie będziesz mieć możliwości technicznych. Skontaktuj się z Netią, celem wyjaśnienia sprawy i uniknięciu ewentualnych nieprzyjemności finansowych, dopiero potem rozważ innego dostawcę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1169299  autor: adrjannn
 07 kwie 2024, 19:57
Sprawdź na stronie internet.gov.pl czy Netia faktycznie świadczy usługi pod Twoim adresem.
Najczęściej technikom nie chce się ciągnąć kabla ze skrzynki do domu i wolą przywalić "brak możliwości technicznych"......