DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #627603  autor: master_pw
 17 kwie 2013, 18:39
Witam,
mam problem w telefonie C510. Posiadam kartę w Virgin Mobile. Przy nieodebranym połączeniu, kiedy nie zdążę odebrać i na wyświetlaczu jest informacja o tym kto dzwonił wciskam OK żeby przejść do listy połączeń i wtedy w rejestrze w zakładce 'wszystkie' jest tylko to jedno ostatnie nieodebrane połączenie, natomiast wszystkie inne (niezaleznie jakie) są kasowane.
Tego problemu również z kartą VM nie ma na K550i (który też posiadam). Problem występuje także na W595 (który też posiadam). Nie wiem z czym to ma związek. Podejrzewam, choć nie wiem czy słusznie, że zarówno C510 i W595 mają możliwość wyboru sieci między 2G/3G a w K550 tego wyboru nie ma (pracuje ciągle w 2G) i dlatego w K550 nie występuje zjawisko czyszczenia listy połączeń. Jest to irytujące, bo czasami dzwonią osoby 'obce', których nie mam zapisanych w telefonie a może zaistnieć potrzeba późniejszego oddzwonienia, tyle, że już nie będę mieć numeru, jeśli ktoś później będzie próbował się połączyć ale się nie dodzwoni. Soft w W595 najnowszy, niebrandowany, w C510 prawie najnowszy (przedostatni).
Nie sądzę, żeby to był problem z kartami, bo je przekładałem testowo do K550 i problem nie wystąpił. Zarówno C510 i W595 ustawione na sztywno na 2G, ale to i tak nie pomaga.

Proszę o pomoc.