DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #353433  autor: Fisher
 18 sie 2009, 22:34
Siemka, od kilku miesięcy posiadam telefon motorola z10 telefon był fajny na początku ale z czasem robił się coraz gorszy. Telefon kupiłem nowy nieużywany w Anglii. Po przywiezieniu telefonu do Polski, włożyłem kartę sim z orange i było wszystko fajnie, kupiłem kartę 4 gb. Ale... w moim telefonie nie było oryginalnych gier ta cała trylogia bourna czy cuś co było na karcie nie było napisów w języku polskim itd. ( to jeszcze rozumiem bo po co im język polski ) Ale nie o to mi chodzi. nigdzie nie moge znaleźć darmowych aplikacji na ten telefon :/ Telefon ma kilka filmów w formacie 3gp i normalnie je odtwarza ale jak chciałem wrzucić nowe już nie chce ich czytać. Pisze tylko nieobsługiwany plik multimediów. Im więcej zacząłem poznawac ten telefon tym bardziej zaczął mnie denerwować :/ Co mi poradzicie ?? Myślałem zawieźć do komisu aby wgrali mi polskie oprogramowanie i te inne sprawy. I kto mi może wyjaśnić dlaczego niektóre filmiki otwierają się a niektóre nie. W telefonie jest aplikacja mobiclip player, ale wgrane filmy odziwo jeden udało mi się wgrać i jakimś cudem go wczytał ale i tak nie otworzył sie on w programie do teog przeznaczonym tylko w normalnych multimediach. Proszę o pomoc z tym telefonem bo się naprawdę już z nim męczę.
PS. Wiem że wszystko jest napisane chaotycznie, ale już z nerwów nie wiem jak dobierać słowa.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2009, 17:01 przez Fisher, łącznie zmieniany 1 raz.

 #353475  autor: fortel
 19 sie 2009, 00:53
Ja ze swej strony polecę Ci Matrax.net fajne forum o Motkach.Można samemu ,,pobawić się w serwisanta'' :lol:

 #353592  autor: user_delete10
 19 sie 2009, 16:26
Bo Mobiclip Player tylko i wyłącznie czyta Bourna nic więcej. A 3GP wrzucaj w rozdziałce 320x240. A aplikacji faktycznie nie znajdziesz za bardzo. Ten Symbian tam jest potrzebny jak piąte koło u wozu.