DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #294793  autor: marcino94
 27 paź 2008, 17:54
witam! przeszukując internet wzdłuz i wszerz podczas poszukiwan nowego telefonu znalazłem własnie V6 maxx'a i bardzo mi się spodobał. i stąd kilka moich pytan:
-jaka jest jakość dźwięku na łsuchawkach i jak gra telefon na głosniku??
-jak długo trzyma bateria przy użytkowaniu 30 minut dziennie muzy kilka sms'ów?
-po jakim okresie klapka łapie luzy??
-czy wyświetlacz jest widoczny w słoneczne dni??
-jakie zdjęcia robi ten aparat 2,0 mpix??
i jakie są Wasze osobiste opinie na temat tego telefonu?? czy podoba Wam się jak sie Wam sprawuje? z góry dzięki za odpowiedź:)

 #294915  autor: mariusz9a
 28 paź 2008, 14:13
marcino94 pisze:-jaka jest jakość dźwięku na łsuchawkach i jak gra telefon na głosniku??
Standardowe słuchawki to tragedia. Ja używałem słuchawek bluetooth, również do słuchania muzy, wtedy jakoś uzależniona jest już w zasadzie tylko od słuchawki jakie posiadamy. Głośnik gra stosunkowo cicho, ale czystko i wyraźnie.
marcino94 pisze:-jak długo trzyma bateria przy użytkowaniu 30 minut dziennie muzy kilka sms'ów?
Nie mam pojęcia. Ja telefon używam bardzo intensywnie (ok. 200SMS, kilka godzin rozmów dziennie), ładuję go co kilka do 15h -> każdy telefon tyle trzyma przy moim używaniu.
marcino94 pisze:-po jakim okresie klapka łapie luzy?
Na lewym zawiasie luz jest od nowości i wynika to z konstrukcji telefonów z klapką. Luzy nie powiększają się wcale.
marcino94 pisze:czy wyświetlacz jest widoczny w słoneczne dni??
Niestety z tym dość słabo.
marcino94 pisze:jakie zdjęcia robi ten aparat 2,0 mpix??
Jak dla mnie jeden z lepszych w tym przedziale aparatów. Jedno ze zdjęć – nadajnika, mam w podpisie. Jest ono zrobione V6 maxx.

Telefon jakościowo jest rewelacyjnie wykonany. Jakość rozmów również dużo powyżej przeciętnej. Telefon chodzi bardzo szybko. Radzę uważać na przednią szybkę - lubi sie rysować. Ostatnio mam z nim pewne problemy podczas rozmów, ale o tym w innym temacie. Ogólnie po tym telefonie mam ogromne zaufanie do marki Motorola.

 #295090  autor: marcino94
 29 paź 2008, 17:12
a jakie najlepiej kupić do niej słuchawki żeby jakośc dźwięku się polepszyła? podoba mi się ten telefon ale bardzo często słucham muzyki z telefonu i chciałbym aby jakoś była w miare zadowalająca (nie jestem bardzo wymagajacym użytkownikiem)

 #295135  autor: mariusz9a
 29 paź 2008, 20:40
marcino94 pisze:a jakie najlepiej kupić do niej słuchawki żeby jakośc dźwięku się polepszyła?
Ja mam obecnie bluetooth HT820 z Motoroli. Używam ich do każdego telefonu. Jakość muzyki jest jak dla mnie dobra. Poleciłbym Ci je, tyle że one są dość drogie i zapewne znajdzie sie coś dużo tańszego na kablu...

 #295152  autor: marcino94
 29 paź 2008, 22:06
z kablem byłyby najlepsze i tak żeby mozliwie jak najtansze ze wzgledu na ograniczony budżet.

 #373375  autor: daaamiaaan94
 04 gru 2009, 14:16
Polecam Motorolę V6 maxx, miałem ją ponad dwa lata, i sprzedawałem ją z wielkim sentymentem do niej, świetny telefon za rozsądną cenę.
Odpowiedzi na Twoje pytania:

-na oryginalnych słuchawkach, lipa. kupując przejściówkę, oraz podłączając np. tak jak ja to robiłem słuchawki Sensheiner Hd-202 było wszystko ok.
Na głośniku rewelacji nie ma, ale da się żyć ;) lubiłem włączać z niego muzykę, i nikt nie narzekał. ;)

-bateria trzymała mi około 2-3 dni.

-z tego co sobie przypominam, to moja motka w ogóle nie miała luzów w klapce.

-wyświetlacz był super, również widoczny w słoneczne dni. na szczescie nie wlatywał pod wyświetlacz kurz, tak jak to miałem w v3.

-zdjęcia robi rewelacyjne, zmieniłem go na Z8 (której się pozbyłem tydzień temu). to zdjęcia bez porównania, Motrola v6 maxx robi rewelacyjne zdjęcia, praktycznie nie sypie na zdjęciu.

Mam nadzieje że pomogłem ;) wydaje mi się, że to był mój jak dotąd najlepszy telefon, a troche ich miałem, szczególnie Motoroli. :P