DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #198213  autor: Lisos
 02 lip 2007, 11:17
Kupilem na allegro Kabel Usb i Sterowniki zainstalowalem wszystko, podlaczylem telefon lecz wczytuje tylko po wybraniu Połączenia/Połączenia USb/ Karta pamieci a Połączenie Data/fax nie wczytuje prosze szybko odpowiedźcie :smt010 Lub piszcie na Nr gg xxxxxx

// forum jest aby pomagać wszystkim a nie każdemu z osobna! na przyszłość tematy nazywaj według tego: http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=5084
Ostatnio zmieniony 02 lip 2007, 12:22 przez Lisos, łącznie zmieniany 1 raz.

 #198348  autor: b@sho
 02 lip 2007, 18:35
Lisos pisze:Kupilem na allegro Kabel Usb i Sterowniki zainstalowalem wszystko, podlaczylem telefon lecz wczytuje tylko po wybraniu Połączenia/Połączenia USb/ Karta pamieci a Połączenie Data/fax nie wczytuje prosze szybko odpowiedźcie
a dobre sterowniki zainstalowales :?: :wink: bo cos mi sie wydaje ze nie koniecznie :wink:

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #199447  autor: kebulon
 05 lip 2007, 20:32
powodów może być pare- złącze systemowe nie łączy z kablem ,źle wgrane sterowniki.http://dhost.info/alareel/down.php?kat=pliki zainstaluj te sterowniki(są na samym dole) i musi działać (na mojej śmigają) i jak nie zadziałają to masz coś nie tak z złączem systemowym(przeczyść je).Pozdrawiam

 #199486  autor: b@sho
 05 lip 2007, 22:29
kebulon problem byl podstawowy, brak jakichkolwiek sterownikow :wink: takze mialem dobrego nosa :mrgreen:

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #346889  autor: Dideq
 16 lip 2009, 09:55
To ja się podłączę.

Mam E1 padniętą. Windows Vista x64. Jaki sterownik wgrać żeby mi system widział Motkę do Flashowania? Mam w urządzeniach S Flash Neptun LTS czy coś takiego i nic dalej. A muszę później wgrać Boot Loadera (chyba) i nowy soft.