DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #275133  autor: user_delete10
 05 lip 2008, 18:13
Tak jak napisałem.Wczoraj chyba udało mi się go odpalić za 15 razem.Pojawia się ikonka M,następnie zagra muzyka i restart.Znów literka M, melodyjka i restart.Tak w kółko.Przy restarcie ekran pokazuje jeden kolor,wszystko jest np.fioletowe,potem zielonkawe i ja oglądam taką paradę kolorów aż w końcu załapie i uruchomi się. Gdzie szukać przyczyny?

 #275148  autor: Cinkonskin
 05 lip 2008, 20:55
Może masz styki zanieczyszczone , albo oprogramowanie padło.
Wgraj nowego softa , może pomoże.

 #373371  autor: daaamiaaan94
 04 gru 2009, 14:01
Ostatnio sprzedałem swoją Motorolę Z8, kupiłem ją jako nową miesiąc temu, bardzo spodobał mi się jej design.. Postanowiłem sprzedać, bo według mnie nie jest to zbyt udany telefon. Żeby prawie nowy telefon się wieszał, sam się wyłączał, np. bo skończeniu rozmowy.. odkładam telefon, a on się zaczyna wyłączać (bateria była pełna). Poza tym, obudowa zaczeła już 'skrzypić' i powoli odstawać od telefonu. :evil: Więc nie polecam. :smt009
Niestety wiele Z8 zachowuje się podobnie do Twojej.

 #373405  autor: user_delete10
 04 gru 2009, 17:09
Widzę, że ktoś odkopał mój stary temat... Fakt oprogramowanie wariowało na wszystkie możliwe sposoby. Zepsuto ten tel. użyciem w nim system Symbian UIQ. Trudno by Motorola dała nokiowskiego Symbiana S60 ale lepiej było w tym wypadku dać platformę P2K,starą dobrą,zmodyfikowaną pod ten model i były wtedy ten tel.o wiele bardziej kompatybilny z aplikacjami. Na Symbianie UIQ, nie pamiętam już w jakiej wersji nie działało praktycznie nic. Ja używając Z8 pół roku taką opinię mogę teraz wydać - tę Motorole zepsuł ten OS. A fakt jeśli chodzi o obudowę po pół roku mechanizm rozsuwający znacznie się poluźnił, ale ogólnie z obudową źle nie było. Design był najmocniejszą cechą tego slidera i nie wątpliwie mocną jego stroną.