DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
 #734963  autor: tarinQ
 25 lip 2014, 11:00
Witam,
Obecnie posiadam telefon stacjonarny w Orange za 34 zł ( w promocji miałem przez 18mc po 60 min do wykorzystania, oraz 6mc bez minut)
Co w tej chwili oni mogą zaproponować, są jakieś oferty utrzymaniowe/dla stałego klienta?
Ewentualnie co polecacie? Z tego co wiem musi zostać stacjonarny, mało się z niego rozmawia, bardziej odbiera, ale jakieś minuty zawsze się przydadzą.

Do tego na tej linii jest neo +TV..

Proszę o pomoc/propozycję
Dzięki!
TarinQ

 #734971  autor: amigo007
 25 lip 2014, 11:24
U mnie jeszcze do końca tego miesiąca mam w tp/orange plan przyjazny (dawny socjalny). Też za około 34zł, tym że u mnie jest 15 impulsòw, a to się przekłada na 45-90 minut (wieczorami i w weekendy). W tp jestem prawie 20 lat. Internet miałem najpierw neostrade, a od jakichś 4 lat netie. I właśnie w netii zaproponowali mi telefon za 10zł brutto! I się zgodziłem. Dzwoniłem jeszcze do orange, czy nie mają jakiejś kontroferty. Ale nic nie mają. Także ja po blisko 20 latach żegnam się bez bólu z monopolistą :-)

 #734974  autor: tarinQ
 25 lip 2014, 11:30
Telefon w Netii za 10zł? Chyba Voip... Niemożliwe.. jakieś namiary?

 #734978  autor: jarekb11
 25 lip 2014, 11:38
Co do jakiejś "sekcji utrzymania klienta" to chyba nie ma ,jakiś "specjalnych" ofert da stałych klientów....w każdym razie ja o czymś takim nie wiem.
Ja mam telefon "od zawsze" + z 8 może 10 lat internet no i od 2 lat TV i przy aneksie dostałem oferte standardową czyli 69,99 za funpack (net do 10 mega z telefonem voip "plan na każdy dzień" +utrzymanie łącza 3 dyszki.Razem płace 99 zł.

 #734979  autor: Sig
 25 lip 2014, 11:41
amigo007 pisze:U mnie jeszcze do końca tego miesiąca mam w tp/orange plan przyjazny (dawny socjalny). Też za około 34zł, tym że u mnie jest 15 impulsòw, a to się przekłada na 45-90 minut (wieczorami i w weekendy). W tp jestem prawie 20 lat. Internet miałem najpierw neostrade, a od jakichś 4 lat netie. I właśnie w netii zaproponowali mi telefon za 10zł brutto! I się zgodziłem. Dzwoniłem jeszcze do orange, czy nie mają jakiejś kontroferty. Ale nic nie mają. Także ja po blisko 20 latach żegnam się bez bólu z monopolistą :-)
Jak już piszesz coś sensacyjnego to pisz więcej, a nie... Zgaduję, że masz LLU? Bo abonament za 10 zł, w którym jest zwarata opłata za utrzymanie łącza jest zwyczajnie niemożliwy.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #734981  autor: jarekb11
 25 lip 2014, 11:47
amigo007, Kolega od 4 lat ma tą "Super-tanią netię" i za sam internet+telefon w którym g....no jest płaci tyle samo co ja za internet,tv i telefon .
\Więc proszę o jakiś link do oferty.....

 #734989  autor: amigo007
 25 lip 2014, 12:47
Panowie ja znam różne zagrywki netii, wiem że mają "sporo za uszami". Sam przy ostatnim przedłużeniu umowy na internet zostałem oszukany przez jedną konsultantkę. I za internet do 10 mbit/sek przyszedł rachunek 59,50zł zamiast 45,90zł ustalone. Na szczęście orientuje się co nieco, i pomógł mi rzecznik Karol Wieczorek. Reklamacja złożona, i błyskawicznie pozytywnie rozpatrzona. I mam 45,90zł za internet. Co do telefonu, tak samo byłem bardzo nieufny jak wy. Nie bez powodu od wielu lat trzymałem stary plan tp socjalny. Bo nie było nic lepszego, ewentualnie porównywalne ceny i nie opłacało się zmieniać. Ze stacjonarnego, tak jak większość z was prawie nie korzystam. Są komórki. Stacjonarny służy nam w 90% do odbierania połączeń od rodziny z zagranicy. Tak więc ostatnio jak dzwoniła babka, poprosiłem o wysłanie umowy na e-mail. Chciałem się z nią zapoznać. I rzeczywiście wszystko się zgadza. Jest to oferta na zasadzie dosprzedaży. Dla obecnych abonentów. Musiałbym poszukać tą umowę, to dokładnie bym zobaczył. Ale z tego co wiem jestem w zasięgu LLU (teraz duża osób w miastach jest w tym zasięgu). Plan taryfowy to "Lepszy telefon 30". Przez 24 m-ce jest gwarancja ceny 10zł za telefon, przez pierwszy miesiąc darmowa identyfikacja numeru później 3,69zł ale można zrezygnować. A niepromocyjna cena za telefon to chyba też coś koło 34zł. Ale mnie ona nie dotyczy, chyba żebym zrezygnował z internetu czego nie zrobię. I ztego co pamiętam to telefon będzie w standardzie VOIP. I najważniejsze ma NIE BYĆ opłaty za utrzymanie łącza. Czy wszystko będzie się zgadzać zobaczę przy 1-szej fakturze. Pozdrawiam :-)

Edit. a za 20zł za telefon jest plan taryfowy z 200 minutami na stacjonarne do Polski, Unii Europejskiej i na komórki do Polski. A za 35zł jest no limit na stacjonarne do Polski, Unii, i komórki w Polsce. Także oferta raczej miażdży. Ceny oczywiście obowiązują jak posiadamy internet u nich. I jak mamy przynajmniej LLU, a na sieci własnej Netii jest chyba jeszcze taniej.

 #735004  autor: zoltan666
 25 lip 2014, 13:36
Może chodzi o tą ofertę http://www.internet-promocje.pl/dla-dom ... et-telefon Niestety na stronie Netii chyba jej się nie znajdzie. Też dostałem taką ofertę o czym napisałem tutaj http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=76259
Odnosnie tej oferty znalazłem jeszcze skromną informację na blog.netia.pl http://blog.netia.pl/netia/entry/nie-ta ... a#bco40046 - patrzcie wypowiedź 6, 8 i 26.

 #735157  autor: tarinQ
 26 lip 2014, 10:04
U mnie niestety chyba LLU nie ma, tylko Sprzęt Orange,
Więc chyba zmuszony jestem zostać u nich, Myślałem też nad taką kombinacją, neo+ tv > migracja na funpack, zysku tel z nielimitowanymi rozmowami, do tego plan telefoniczny z tego za 34 zł, przejść na ten za 32 z groszami i mieć aktywną linie tel, aby nie płacić 24zł za utrzymanie. Hmm?

Funpack + utrzymanie 93,99
Funpack+ tel. najtańszy 102,33

Dobrze myślę? Poprawcie mnie?

Czy do funpacka, czyli tel voip można jakoś dzwonić z komórki android??

 #735215  autor: zoltan666
 26 lip 2014, 15:18
Sprawdź tutaj czy jesteś w zasięgu LLU Netii http://skantarek.netia.pl/skantarek/start.do

[ Dodano: 2014-08-01, 12:10 ]
tarinQ pisze:Telefon w Netii za 10zł? Chyba Voip... Niemożliwe.. jakieś namiary?
jarekb11 pisze:amigo007, Kolega od 4 lat ma tą "Super-tanią netię" i za sam internet+telefon w którym g....no jest płaci tyle samo co ja za internet,tv i telefon .
\Więc proszę o jakiś link do oferty.....
http://www.netia.pl/files/oferta/Zalacz ... _-_WWW.pdf

a tu ta sama oferta, ale już ceny inne

http://www.netia.pl/files/pomoc/Zalaczn ... _-_www.pdf
 #773545  autor: karoo
 29 gru 2014, 13:12
Czy w Orange poza taryfami na stronie są jeszcze jakieś specjalne dla osób przedłużających umowę?
Obecnie mam plan socjalny za 30 zł- 15 jednostek. Nie ma jakiejś taryfy 100/200 minut do wszystkich za max. 40 zł?