DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
 #414743  autor: guregori
 04 lip 2010, 13:42
Jest może jakiś VoIP, który udostępnia numer stacjonarny do odbierania rozmów i nie wymaga płacenia? Ceny połączeń nie grają roli, bo potrzebny mi tylko numer stacjonarny do odbierania połączeń.

 #414750  autor: ChuckyCiechanow
 04 lip 2010, 13:55
W GaduNagłos numer stacjonarny kosztuje 1zł ważny jest chyba 6 miesięcy , przedłuża, się go zasileniami konta.

http://rozmowyglosowe.gadu-gadu.pl/

Właśnie kupiłem tam numer i jest aktywny do 30.12.2010

 #414759  autor: Andrzej24
 04 lip 2010, 14:33
Nie wiem czy gdzieś znajdziesz darmowy numer stacjonarny. Ja mam w sieci "ifon"
http://www.ifon.pl/
I jestem bardzo zadowolony. Koszt utrzymania numeru to 1 zł miesięcznie. W tej sieci brak jest ważności doładowania. Ładujesz i masz pieniądze bez ograniczeń. Jedyne co, to raz w miesiącu pobierają ci 1 zł za utrzymanie numeru. Nawet jeśli nie masz nic na koncie to nie wyłączają ci numeru tylko idziesz na debet i tak do 3 miesięcy. Tak było u mnie. Chyba nic tańszego nie znajdziesz. Jedyny operator, który udało mi się bez problemu ustawić na routerze Speedtouch. Reszta to jeden wielki koszmar. Działa bardzo dobrze.

 #414760  autor: Pijo
 04 lip 2010, 14:34
ją mam tlenofona. Numer jest darmowy , warunkiem darmowości nr jest odebranie min. 10 min połączeń spoza sieci w ciągu 90 dni.

 #415507  autor: ciuchcia
 07 lip 2010, 14:42
Pijo, tez mialem tlenofona, ale lagi byly tak koszmarne, ze nie mozna bylo rozmawiac. Probowalem tez FreecoNet ... z tym samym efektem. Teoretycznie problem mogl lezec po mojej stronie, ale proba byla wykonywana na 3 roznych laczach (wszystko kablowki) i wszedzie jakosc polaczen byla taka sama.

 #440992  autor: giaur
 13 lis 2010, 14:40
Actio.pl daje darmowy numer stacjonarny i nie wymaga płacenia. Mamy jeden darmowy numer od razu po rejestracji, bez doładowywania konta.

 #677238  autor: scoorpioo
 24 lis 2013, 00:39
W Net4Call jest numer za 1zł/miesiąc z tym że łącza są bardzo dobre.

Można przetestować za darmo. W sieci również nie płaci się nic więc uważam że się opłaca.

www.net4call.pl

Najlepsze i najatrakcyjniejsze ceny za połączenia międzynarodowe www.net4call.pl

Testuj za darmo wystarczy twój adres email.
Połączenia w sieci za darmo!!!!!

 #686826  autor: zoltan666
 31 gru 2013, 18:01
Czy jest ktos kto korzysta z muff.pl?
Mam problem, bo wykupiłem sobie numer. Miałem nadzieję, że jak będę miał mozliwośc wyboru numeru z iluś tam dostępnych, a tymczasem przydzieliło mi numer z automatu. Nawet nie widziałem jaki to bedzie numer, po zaakceptowaniu strefy numeracyjnej od razu pojawił sie numer. Czy w muff.pl mozna zrezygnować z danego numeru, czy dopóki będe miał pieniądze na koncie w muff.pl to numer bedzie sie opłacał automatycznie na kolejny miesiąc?

 #687493  autor: Aen Hen Cerbin
 03 sty 2014, 16:46
zoltan666 pisze:Czy jest ktos kto korzysta z muff.pl?
Mam problem, bo wykupiłem sobie numer. Miałem nadzieję, że jak będę miał mozliwośc wyboru numeru z iluś tam dostępnych, a tymczasem przydzieliło mi numer z automatu.
Załóż sobie nowe konto na nowy adres email = nowy numer telefonu, niestety przydzielony losowo :)
zoltan666 pisze: Nawet nie widziałem jaki to bedzie numer, po zaakceptowaniu strefy numeracyjnej od razu pojawił sie numer. Czy w muff.pl mozna zrezygnować z danego numeru, czy dopóki będe miał pieniądze na koncie w muff.pl to numer bedzie sie opłacał automatycznie na kolejny miesiąc?
Dopóki będzie kassa na koncie będą co miesiąc zjadać 1 zł, ba! nawet można zrobić ujemne konto ;-) jeśli tylko na numerze będzie ruch (odbieranie telefonów|zalogowanie na bramce VoIP) mam tam nawet ładny numerek x1x381x00, więc jakbyś chciał numerek z WRO to możemy się dogadać.

HTH.

TakTak Happy | Play Fresh | Nowy Simplus | Nowy Orange Go | Orange Freedom @ &tp

 #687497  autor: kerim36
 03 sty 2014, 16:55
konto na halonet.pl
strefy numeracyjne i numery do wyboru
pierwszy numer kosztuje 1zl/rok
z dzialaniem raczej nie stwierdzam problemow

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #687614  autor: zoltan666
 03 sty 2014, 22:48
Aen Hen Cerbin pisze:
zoltan666 pisze:Czy jest ktos kto korzysta z muff.pl?
Mam problem, bo wykupiłem sobie numer. Miałem nadzieję, że jak będę miał mozliwośc wyboru numeru z iluś tam dostępnych, a tymczasem przydzieliło mi numer z automatu.
Załóż sobie nowe konto na nowy adres email = nowy numer telefonu, niestety przydzielony losowo :)
No własnie widzisz jak do nich napisałem, ze numer dostałem z automatu bez mozliwości wyboru to mi odpisali:
"W nawiązaniu do przesłanego zgłoszenia, uprzejmie informujemy, iż w muff jest możliwość wyboru numeru. Najprawdopodobniej w wybranej strefie numeracyjnej możliwość ta została wyczerpana i został przydzielony dostępny numer. W celu zmiany numeru telefonu, prosimy o podanie strefy numeracyjnej, wówczas prześlemy kilka propozycji do wyboru."
Przesłałem im interesujace mnie strefy numeracyjne, ale od tygodnia cisza, żadnych odpowiedzi na jakiekolwiek zgłoszenia. A na pierwsze zgłoszenie odpowiedzieli w ciągu 24 godzin.
Niestety nowe konto nie za bardzo mi odpowiada, bo na tym mam kilkadziesiąt złotych (w Święta podwajali doładowania, więc doładowałem). Nie spodziwałem się, ze numer będzie sie opłacał automatycznie dopóki będzie kasa, myślałem, że ja o tym decyduje. A mozna mieć inny numer na tym samym koncie? W Halonet mozna miec kilka kont i przerzucać kasę z jednego na drugie. W muff w ustawieniach numeru niby jest rozwijalna lista numerów, ale mam tam tylko ten jeden wykupiony.

 #688304  autor: Qbic
 06 sty 2014, 14:45
https://www.happycall.pl/ trzeba minimum doładowac konto za 5 zł na rok. To 5 zł jest do wykorzystania na rozmowy. Sam używam od kilku lat i jestem zadowolony.
Jak sie zdecydujesz to możesz podac mój nr jako polecającego: 7701

 #728681  autor: scoorpioo
 29 cze 2014, 23:56
nigdy nie miałem problemów z numerami w www.net4call.pl

Ceny najlepsze na rynku , niezawodna pomoc. polecam

Najlepsze i najatrakcyjniejsze ceny za połączenia międzynarodowe www.net4call.pl

Testuj za darmo wystarczy twój adres email.
Połączenia w sieci za darmo!!!!!

 #734770  autor: macc
 24 lip 2014, 15:12
Czy jest w pośród operatorów oferujących usługę voip operator, który w swojej ofercie ma
usługę wpisywania numerów stacjonarnych i komórkowych (chodzi mi o telemarketing) na czarną listę poprzez www by te gady nie dzwoniły?.

 #734803  autor: Ricki1980
 24 lip 2014, 17:16
W Halonet jest taka opcja z dodawaniem numerów plus blokada połączeń z numerów zastrzeżonych. Dzięki temu cisza i spokój.

Re:

 #888704  autor: rafalgazeta
 26 wrz 2016, 11:36
macc pisze:Czy jest w pośród operatorów oferujących usługę voip operator, który w swojej ofercie ma
usługę wpisywania numerów stacjonarnych i komórkowych (chodzi mi o telemarketing) na czarną listę poprzez www by te gady nie dzwoniły?.
Blokowanie numerów przychodzących
0 gr.
miesięcznie
(netto)
Możesz zablokować rozmowy lub przekierować je na pocztę głosową
w http://net4call.pl/ jest taka możliwość