DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1003616  autor: jamto02
 14 lip 2018, 11:38
Pewnie temat był poruszany nie raz ale też wiąz się wszystko zmienia, proszę ewentualnie temat przenieść tam gdzie trzeba.

Gdzie otrzymam RWK bez doładowania lub za przeniesienie nr. Potrzebuję przechować nr na jakiś czas i szukam rozwiązania. Wiem o:
-Play/Fakt Mobile
-Orange (orange free na kartę)
-Virgin (freeminum) tu jednak ograniczenie do 4 nr
-A2 tu jednak ograniczają do 5 nr

Zastanawiam się na siecią W Rodzinie. Niby mają tu 2 lata ale nie wiem czy dopiero po doładowaniu. Nie wiem też jak jest po przeniesieniu do nich nr.
Podobno nr ważny przez rok też jest w TMub mimo iż nie aktywny z racji braku doładowania
Czy w Virgin poza fremium da się zdobyć RWK?
 #1003624  autor: adacomp
 14 lip 2018, 11:57
RBM7MNP
OFNK - RWK jest za darmo dopiero po 93 dniach od aktywacji.
Play Fresh i PnKRWK za pomocą kodu ussd raz na rok.
Play OdNowa - bez terminu ważności
Nju - konto po wieki
T-M - "RWK" na pół roku - bez limitu za 1zł dziennie.
 #1003627  autor: BobbyPeru
 14 lip 2018, 12:16
#Freemium w Virgin zgodnie z nowym regulaminem nie daje już RWK, chociaż wiem, że działa na starych aktywacjach. Ale za samo przeniesienie jest.
W ogóle RWK dostaniesz za przeniesienie chyba wszędzie, Play/Orange/T-Mob, nie wiem jak Plus, ale pewnie też.

W Rodzinie ma 2 lata ważności konta po doładowaniu.
 #1003633  autor: adacomp
 14 lip 2018, 12:38
W Plus/Plush nie ma RWK za MNP, np. w Plush można bezpłatnie włączyć RWK, które zadziała dopiero po doładowaniu za min. 5zł ;)
 #1003637  autor: Remington
 14 lip 2018, 12:49
BobbyPeru pisze:#Freemium w Virgin zgodnie z nowym regulaminem nie daje już RWK, chociaż wiem, że działa na starych aktywacjach.
U mnie tylko na 1 z 3 starych aktywacji przedłużyło, więc reguły nie ma.
 #1003638  autor: jamto02
 14 lip 2018, 12:53
adacomp pisze:RBM7MNP
OFNK - RWK jest za darmo dopiero po 93 dniach od aktywacji.
Play Fresh i PnKRWK za pomocą kodu ussd raz na rok.
Play OdNowa - bez terminu ważności
Nju - konto po wieki
T-M - "RWK" na pół roku - bez limitu za 1zł dziennie.

RBM7MNP - chodzi RegBul Mobile? To chyba w ramach Playa chodzi?
Play Fresh i PnKRWK za pomocą kodu ussd raz na rok. Tzn że co rok mogę bezpłatnie wydłużyć o kolejny rok? Chyba za słodkie by to było....
Play OdNowa - bez terminu ważności: to znam tu TRZEBA jedno połączenie miesięcznie więc jakiś koszt się ponosi ale to dobra oferta.
Nju - konto po wieki: Tu mnie zaskoczyłeś bez opłat???? Z tego co wiem to Oni głownie na abonamencie jadą.

BobbyPeru pisze:#Freemium w Virgin zgodnie z nowym regulaminem nie daje już RWK, chociaż wiem, że działa na starych aktywacjach. Ale za samo przeniesienie jest.


W Rodzinie ma 2 lata ważności konta po doładowaniu.
Uruchamiałem kolejny raz freemium i mam RWK. Pogarszają ofertę?

Na nowym simie WRodzinie jest RWK i 1 zł. doładowanie wydłuża na 2 lata. Zastanawiam się jak to wygląda po przeniesieniu? Traktują jak nowy sim.?
 #1003690  autor: BobbyPeru
 14 lip 2018, 18:30
Remington pisze:
U mnie tylko na 1 z 3 starych aktywacji przedłużyło, więc reguły nie ma.
No to mam szczęście, bo u mnie 3/3, ale zlecałem przez konsula, bo się nie mogłem aktywować po sześciu miesiącach samoodnawiania. Mam w VM zaparkowane jeszcze kilka innych numerów, ale są jeszcze w tej starej taryfie, 2012 cośtam, to tam 5zł co rok, ale za to 50% więcej na główne;)
 #1003794  autor: zoltan666
 15 lip 2018, 15:34
jamto02 pisze:Play OdNowa - bez terminu ważności: to znam tu TRZEBA jedno połączenie miesięcznie więc jakiś koszt się ponosi ale to dobra oferta.
Jeśli numer ma być do przechowania, a nie do połączeń i na koncie jest 0 zł. to numer utrzymasz przez rok za darmo. Dopiero po roku wymagany jest jakiś ruch na numerze (doładowanie, połączenie, zmiana oferty), aby numer nie przepadł.
 #1004277  autor: reboot
 18 lip 2018, 12:53
Po przeniesieniu do Play numery są ważne 3 lata i w tym okresie można je aktywować, więc jako leżak do szuflady Play nada się wyśmienicie.

WKS
 #1004482  autor: WellDone
 20 lip 2018, 01:19
A które ofery oprocz Virgin freemium i OfNK pozwolaja na przeniesienie numeru i rok waznosci konta dla pakietu danych? Raz na jakis czas lubie przetestowac neta innych operatorow, ale to bez sensu za kazdym razem ladowac nowy starter :)

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #1004505  autor: adacomp
 20 lip 2018, 11:10
Przejść do Fakt/RBM/Play odebrac BzP+RWK i po wykorzystaniu BzP zmienić taryfę na OdNowa, tam kupić dowolny pakiet Neta, w OdNowa KG i pakiety nie mają terminu ważności.
 #1004566  autor: WellDone
 20 lip 2018, 19:37
Ten bonus internetowy za przeniesienie numeru zostanie po przejsciu na taryfę OdNowa? Tylko trzeba kupić jakiś pakiet tak?
A jest jakiś sposob na rok ważności internetu w plusie i tmobile?

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #1004572  autor: habish
 20 lip 2018, 20:15
Plus: wbijasz kod na RWK a następnie zasilasz konto za 5zł, zasilenie przedłuży ważność konta o 365 dni, 5zł zostaje na koncie do wykorzystania.
 #1004581  autor: Taki_tam
 20 lip 2018, 20:53
Njumobile - tu co 6 miesiecy musisz doładować konto, lub odpowiadać co 3 miesiące na SMS' inaczej stracisz numer.
T-Mobile - RWK -> włacz usługę 1zł/dzień/nolimit - co pół roku wyłączasz i włączasz usługę.
 #1004582  autor: jamto02
 20 lip 2018, 20:54
WRodzinie mi potwierdzili, ze dają 24 mies. po przeniesieniu numeru i aktywacji. Zatem gdyby jeszcze po przeniesieniu trochę po leżakował przed aktywacją to robi się nieźle.